UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345678
Pašreizējā: 8 no 8
Re: Plaisa gāzbetonā mūra stūros
Autors: Pašdarbnieks ()
Datums: 02/03/2021 17:24

Es esmu no pamatiem līdz aizskariem uzbūvējis sev divstāvu māju-PATS. Man nav plaisas. Dīvāna ekapertu viedoklis man neinteresē.

Autors: Klauns ()
Datums: 01/04/2021 12:50

Pašdarbnieks rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es esmu no pamatiem līdz aizskariem uzbūvējis sev
> divstāvu māju-PATS. Man nav plaisas. Dīvāna
> ekapertu viedoklis man neinteresē.

Skatos, ap man pagàjušo gad aktuàlo tèmu atkal rosîba paràdījusies! :)

Jā, man jaunas plaisas īpaši nav parādījušās - rudenī àrpusē uzlīmēju 100mm vati, iekšā tagad ar BAK uzvelku sietu - būs jau labi. Par tām plaisàm un viedokli, ka māja jau nesabruks, man atkal ir cita baile - vairāk no zinātniskās fantastikas. Proti, tagad tas klimats ir tā sadirsta pasaulē, ka neticu, ka tuvākajos 30 gados mūs nepiemeklēs viduvēja zemestrīce - un ko tad? Mana māja ar tiem desmitiem plaisu būs pirmà, kas sašķobīsies uz visām pusēm, kamèr tās, kurām plaisas līdz šim nav bijušas, pārdzīvos to krietni mazāk sāpīgi?

Par rocklite es ar laikam domàtu 2x, ja tagad būtu jàceļ - tad labāk Bauroc vai YTONG.

Autors: deformācijas šuve ()
Datums: 01/04/2021 14:12

Prātiņ nāc mājās. Mājsēde iedarbojas.

Ja par atmosferiskām klimata parmaiņām var diskutēt, tad tektoniskās plaisas zem Latvijas neparādīsies tuvākos miljonus gadu.

Jau 100 reizes rakstīts, ka plaisas ir normāla parādība lielākoties un būves eksplutāciju neietekmē. Ja tas gāzbotons ir armēts, tad amējums uzņems visu spriegumu uz sevi un nekas nekur negāzīsies, ja neizdomās kāds gāzes katlu pats remontēt un amputēt drošības elementus.

Sienas sagāžas pie mums privātmājām nevis dēļ zemestrīcēm, bet dēļ cilvēku stulbuma - gazes noplūdes, atrakti pamati visā garumā, ignoretas caurules, kas plīsušas un izskalo pamatus, patvaļīga nesošo kontrukciju demontāža utt.

Autors: ints45 ()
Datums: 01/04/2021 14:19

Klauns rakstīja:

> Proti, tagad tas klimats ir tā sadirsta pasaulē,
> ka neticu, ka tuvākajos 30 gados mūs nepiemeklēs
> viduvēja zemestrīce - un ko tad?

Karies, vecīt! Pirms tam gan izskaidro kā klimats var ietekmēt seismisko situāciju.

Autors: deformācijas šuve ()
Datums: 01/04/2021 14:46

ints45 rakstīja:
> Klauns rakstīja:
> -------------------------------------------------------
>
> > Proti, tagad tas klimats ir tā sadirsta
> pasaulē,
> > ka neticu, ka tuvākajos 30 gados mūs
> nepiemeklēs
> > viduvēja zemestrīce - un ko tad?
>
> Karies, vecīt! Pirms tam gan izskaidro kā klimats
> var ietekmēt seismisko situāciju.

Es domāju cilvēks droši var katru otro gadu pasūtīt nopietno ģeoloģiju vairāku simtu metrus dziļu ar jautājumu - cik balles liela zemestrīce varetu būt nakošos 2 gadus. Varētu atrasties kāds, kas pa lielu naudu pārdos culofāna plēvi ar ko māju ietīt - lai nesabrūk.

Bet ir skumji, ka cilvēki tik maz zina par dabas uzbūvi, kaut kādām kopsakarībām, tas arī atbild uz jautājumu kā gan var notirgot un nopelnīt pārdodot visādus top-šop mēslus, strukturetos ūdeņus un eneģijas kristālus. Izrādās ir augsne marketingam Latvijā aizsargāt mājas no klimata izraisītām zemestrīcēm ar innovatīvu tehnoloģiju. Cilv'ēks samaksās, tirgotājs nopirks kārtējai mamzelei X6, bet pats pircējs varbūtās pat gulēs saldāk tagad, kad māja ir droša. Vispār interesanta lieta tā dzīve.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345678
Pašreizējā: 8 no 8

Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  ********   **     **  **     ** 
  **   **   **   **   **     **  **     **  **     ** 
   ** **    **  **    **     **  **     **  **     ** 
    ***     *****     **     **  **     **  **     ** 
   ** **    **  **    **     **   **   **    **   **  
  **   **   **   **   **     **    ** **      ** **   

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.

Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727