UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Kabelis līdz mājai, caur grāvi
Autors: Artūrs568 ()
Datums: 03/05/2024 22:04

Drīzumā īpašumā tikšu pie Sadales tīklu sadalnes, jādomā kā aizvilkt tālāk līdz mājai. Problēma tāda, ka starp jauno sadalni un īpašumu ir grāvis ar ūdeni. Ar ko šādā situācijā konsultēties? Īpašums Olaines novadā.
Vai varu rakt pats apkārt lai iet pa iebraucamao ceļu? Jārok caur grāvi? Ir citu opciju?

Re: Kabelis līdz mājai, caur grāvi
Autors: knagis ()
Datums: 03/05/2024 22:15

Iebraucamajam ceļam, ja ir caurteka, tad, lai viss būtu korekti, jāprasa tehniskie noteikumi ZMNĪ (pieņemot, ka grāvis ir meliorācijas sastāvdaļa) un tad viņi pateiks, ka jāurbj zem caurtekas.

Re: Kabelis līdz mājai, caur grāvi
Autors: Arturs568 ()
Datums: 03/05/2024 22:40

Rakt zem iebraucamā ceļa, bet virs caurtekas nav variants?

Re: Kabelis līdz mājai, caur grāvi
Autors: Jānis654 ()
Datums: 04/05/2024 11:03

Man pašam iet ievadkabelis zem grāvja. Domāju kā būs, jo grāvī viņš sēž kādus 30 cm dziļumā, bet nu nepilns gads apkārt un problēmu nav. Tik grāvja daļā uzliec sarkanu gofru, lai pēc gadiem rokot uzreiz redz ja nu kas. Es gan nezinu vai pēc visiem normatīvie tas ir pareizi. Man pievilka elektrību līdz kastei, tālāk man neviens neko nestāstīja, darīju kā pats pieņēmu par labu esam.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********  **     **  **     **  **     ** 
 **        **        **     **  **     **   **   **  
 **        **        **     **  **     **    ** **   
 ******    ******    **     **  *********     ***    
 **        **         **   **   **     **    ** **   
 **        **          ** **    **     **   **   **  
 ********  ********     ***     **     **  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727