UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Flīzes uz skaidenes?
Autors: ivars-p ()
Datums: 29/12/2007 03:28

Sveiki meistari!Gribu dzirdēt jūsu domas,jautājums tāds,vai līvānniecē vannasistabā uz skaidenes var likt flīzes iepriekš to kārtīgi nogruntējot?Pamatojiet,kāpēc var likt,vai kāpēc nevar likt!Un,ja nevar,tad ko darīt lai varētu noflīzēt?Paldies!

Re: Flīzes uz skaidenes?
Autors: shmurgerito ()
Datums: 29/12/2007 05:26

a vot pateikt, vai sienas , vai griida nevar, ja???

ja uz griidas , tad var likt.ar parketa liimi.paarbaudiits jau n-taas reizes... pat nemeegjini ar nekaadu uz cementa baazes ar uudeni jaucamo,lai ko tev nestaastiitu , cik shii elastiiga un laba!!!!!

Re: Flīzes uz skaidenes?
Autors: ivars-p ()
Datums: 29/12/2007 05:35

Es šo jautājumu pāradresēju no cita interesenta,tā kā īsti situāciju nezinu.Domāju,ka līvānniecē ir gan sienas,gan grīda no skaidenes(galvu ķīlā nelikšu,bet pieņemsim ka tā)

Re: Flīzes uz skaidenes?
Autors: ralf ()
Datums: 29/12/2007 06:39

man līdzīgs jautājums kā ir flīzēt uz osb baigi celt augšā nevar es domāju liet virsū betonu vai grīdas reģipsi, jo vanasistabas telap sanāks augstāk pašlaik ir vienā līmenī, varbūt var tāpat kā ieprieksējais minēja ar linoleja līmi?

Re: Flīzes uz skaidenes?
Autors: ivars-p ()
Datums: 29/12/2007 07:22

Skrūvē virsū grīdas regipsi,savādāk diezkas labs nesanāks.

Re: Flīzes uz skaidenes?
Autors: Jamulejs ()
Datums: 29/12/2007 22:39

pirms paaris gadiem vienaa restoraana virtuvee fliizeeju uz finiera ar parketa liimi, zin veel tagad turaas, huj norausi!!!

Re: Flīzes uz skaidenes?
Autors: EjTakTu ()
Datums: 29/12/2007 22:42

=> ralf
Vai Tev vannenē hidroizolācija uzlikta? Ja tas OSB nešūpojas, klāj virsū ritīgo hidroizolācijas smāķi, elastīgo lentu gar sienām. Uz tā mierīgi flīžu līmi un flīzes. Tas hidroizolācijas smāķis saistāslabi gan ar OSB, gan flīžu līmi. Augstums ar tikai pa pāris mm palielināsies. Hidroizolācija katrai firmai ar savu nosaukumu. Es liku VISCUM HM, šamējais ir zilā krāsā. Bet krāsas atkal firmām jau visdažādākās. Man gan konstrukcija biš savādāka un no celtniecības viedokļa it kā nepiemērota. Reģipša peldošā grīda, hidroizolācija, flīžu līme, salīmēts spundētais OSB (mazliet noslīpēts un lakots ar tonētu laku 3 vai 4 reizes. Bet nav vannas, ir noslēgta dušas kabīne. Tā kā ūdens plūdi sevišķi nav paredzēti. Ar plikām kājām patīkami drasēt :) Nu bet tā bija mana apzināta izvēle. Ja nav apsildāma grīda, tad flīzes ir nepatīkami aukstas.
Ja trakākais kas draud OSB ir šamējā piebriešana (šamējais jau arī ir tikai mitrumdrošs), tad reģipsis var palikt arī mīksts. Mitrumizturīgs šamējam ir tikai papīrs. tas ir impregnēts, lai uzreiz nemestos virsū pelējums :(
Tā kā reģipsi tomēr vajag likt zem hidroizolācijas. Sienām tas nav tik būtiski, ahorizontālām virsmām un savienojumiem ar sienām tas ir aktuāli.

Re: Flīzes uz skaidenes?
Autors: boldriks ()
Datums: 30/12/2007 07:15

fuflo tas viss.. ja zem griidas betona apakshaa ir putoplasts, vai vate starp laagaam, vienalga, tad var likt ko grib, ne suuda nav aukstas fliizes..un uz osb liimeetas fliizes ar fliizu liimi ar laiku atlec, dabuj kaut kaadu nelielu vibraaciju un atlec.. taa nu tas ir.diemzeel.

Re: Flīzes uz skaidenes?
Autors: EjTakTu ()
Datums: 30/12/2007 07:52

Uzliec roku uz vienādas temperatūras materiāliem - flīzes un putoplasts. Atšķirību sajūtās nejūti? Par vibrāciju, jebšu šūpošanos ar runa bija. Minēju arī starpslāni, nevis duķ pa taisno.
Toč tas viss fuflo :D

Re: Flīzes uz OSB.
Autors: Arnis2 ()
Datums: 12/03/2008 09:51

Katad isti ir pareizi flizet uz osb tur vel zem flizem jaaliek Devi siltas gridas paklajs.




Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **         **        ********   ******** 
 **     **  **    **   **        **     **  **       
 **     **  **    **   **        **     **  **       
 ********   **    **   **        ********   ******   
 **         *********  **        **     **  **       
 **               **   **        **     **  **       
 **               **   ********  ********   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727