Streumaster izveidojis jaunu saistvielu izkliedētāju paaudzi

Streumaster izveidojis jaunu saistvielu izkliedētāju paaudzi

Streumaster savām MC un TC sērijām ir pievienojis jaunus modeļus, kas paceļ latiņu attiecībā uz uzpildīšanas, izkliedēšanas precizitāti un lietošanas vienkāršību. Tieši ātrgaitas uzpildes ierīce abās pusēs, pašattīrošās dozēšanas padevēji un jaunais vadības panelis nodrošina, ka saistvielu izkliedētāji, kas projektēti kā piekabes vai uzstādāmi uz pārvadāšanas transportlīdzekļa, nodrošina augstas veiktspējas, augstas precizitātes izkliedēšanas rezultātus. 

Ātra un vienmērīga uzpildīšana 
Jaunos saistvielu izkliedētājus var ērti piepildīt no abām pusēm, pateicoties diviem bagātīga izmēra pildīšanas savienotājiem. Standarta aprīkojumā tie ir pievienoti mašīnas aizmugurē, kas ļauj silosu kravas automašīnām piebraukt tieši līdz saistvielu izkliedētājam un piepildīt konteineru pat tad, ja vieta ir ierobežota vai satiksme ir kustībā.

Jaunā ātrgaitas pneimatiskā iepildīšanas ierīce un jaunā tvertnes konstrukcija nodrošina ātru uzpildīšanas procesa pabeigšanu un saistvielas vienmērīgu izkliedi visā tvertnes iekšpusē. Katrs no uzpildes savienotājiem ir paredzēts darbam līdz divām tonnām saistvielas minūtē. Turklāt, lai nodrošinātu pildīšanas procesu bez putekļiem, ir pieejama automātiska filtrēšanas sistēma. 
 
Augstas precizitātes izkliedes rezultāts 
Pilnībā automātiskā saistvielu dozēšanas sistēma nodrošina precīzu saistvielu izvadīšanu neatkarīgi no mašīnas kustības ātruma. Kombinācijā ar Weightronic elektronisko svēršanas ierīci vienlaikus ir iespējams aprēķināt gan nobraukto attālumu, gan ar saistvielu pārklātās platības. Šajā kontekstā sistēma nepārtraukti un pilnībā automātiski regulē izkliedes daudzumu.
 
Rotācijas tipa dozēšanas padevēji ir viens no ievērības cienīgiem jauninājumiem jaunajos saistvielu izkliedētājos. Pateicoties īpašam korpusam ar spiediena un atbrīvošanas zonām un elastīgām kamerām, dozēšanas padevējiem ir pašattīrīšanās sistēma. Tas garantē vienmērīgu, augstas veiktspējas procesu ar augstu izkliedēšanas precizitāti. Turklāt izkliedēšanas agregāta trīs daļējas izkliedēšanas platumus var kontrolēt atsevišķi, ļaujot katras sekcijas izkliedēšanas daudzumu pielāgot atsevišķi.
 
Viegli darbināms 
Streumaster jaunais vadības panelis apvieno visus saistvielu izplatītāja vadības elementus vienā vienībā. Atsevišķas darbības vērtības un funkciju taustiņus var izveidot, izmantojot 12 collu krāsu displeja lietotāja saskarni. Turklāt vadības panelī ir sadalīta ekrāna režīms, kas ļauj operatoram parādīt dažādus kameras attēlus no papildu kameras / monitora sistēmas.

 
Saistvielu izkliedētāji, kas uzstādīti uz pārvadātāja transportlīdzekļa, piemēram, Streumaster SW 318 MC, ir ideāli piemēroti, lai precīzi izkliedētu saistvielas lielos laukumos gan uz nelīdzenas virsmas, gan uz ceļa.

Spēja ar lielu ātrumu abās pusēs piepildīt jauno Streumaster saistvielu izkliedētāju samazina mašīnas dīkstāvi un rezultātā palielina produktivitāti darba vietā.
 
Papildu informācijas iegūšanai, lūdzu, sazinieties ar:
WIRTGEN GROUP
Corporate Communications
Michaela Adams, Mario Linnemann
Reinhard-Wirtgen-Strasse 2
53578 Windhagen
Germany
 
Phone: +49-2645-131-3178
Fax: +49-2645-131-499
E-mail: presse@wirtgen.com

Dalies ar šo rakstu

Komentāri