Jaunajā tirdzniecības centrā OZOLS durvis vēris uzņēmums EIRODURVIS

Jaunajā tirdzniecības centrā OZOLS durvis vēris uzņēmums EIRODURVIS

Uzņēmums EIRODURVIS atklāja jauna koncepta salonu un piedāvā iepazīties ar augstas kvalitātes metāla durvīm, koka iekšdurvīm un ārdurvīm, kā arī ar PVC logiem.21.11.2019. durvis vēris mūsdienīgs salons "Eirodurvis" pretī "K Senukai" informācijas centram. 


Metāla durvis dzīvoklim vai privātmājai 
Mūsu uzņēmums piedāvā augstas kvalitātes metāla durvis no Baltkrievijas ražotāja, durvis tiek piedāvātas dzīvokļiem un privātmājām. Piedāvājumā var sastapt ekonomiska un vidēja segmenta durvis ar drošām un ļoti drošām itāļu slēgšanas sistēmām Securemme.

Mūsu piedāvātajai produkcijai ir plašas dizaina iespējas – no pavisam klasiskiem līdz mūsdienīgiem un elegantiem risinājumiem. Ļoti daudz dažādu metāla durvju modeļu ir pieejami mūsu noliktavā, un, iegādājoties tos, nav jāgaida izgatavošanas termiņi.


Koka ārdurvis
Mūsu piedāvājumā tāpat var iepazīties ar ļoti plašu koka ārdurvju un iekšdurvju piedāvājumu. Koka ārdurvis tiek izgatavotas no masīvkoka, tās ir iespēja pielāgot klienta vajadzībām pēc parametriem un dizaina. Pasūtot koka ārdurvis uzņēmumā "Eirodurvis", jūs netiekam ierobežoti ar iespējām, pastāv iespēja izgatavot jebkuras sarežģītības pakāpes durvis pēc individuāla pieprasījuma. Durvis var būt nestandarta parametros – vienvērtnes, divvērtņu un sastāvēt no vairākām daļām. Dizainu ir iespējams izvēlēties no mūsu kataloga vai arī izgatavot pēc individuāla pieprasījuma.

Koka ārdurvis tiek izgatavotas gan kā dzīvokļu ieejas durvis ar paaugstinātas drošības slēdzeni vai arī kā privātmāju ārdurvis ar laikapstākļiem pielāgotu apdari.


Iekšdurvis
Mēs piedāvājam augstas kvalitātes Baltkrievijā ražotas iekšdurvis, tās tiek izgatavotas pēc individuāla pieprasījuma. Dizainu var izvēlēties pēc kataloga vai arī var izgatavot pēc individuālām prasībām. Izmēri tiek noteikti atbilstoši pasūtītāja ailei, ražošanas procesā tās tiek pielāgotas. Iekšdurvis tiek komplektētas ar mūsdienīgiem rokturiem un eņģēm, tāpat ar magnētiskiem un mehāniskiem mehānismiem. 

Iekšdurvju konstrukcija sastāv no ozola un alkšņa masīvkoka ar finierējuma pārklājumu. Durvis ir izturīgas pret mehāniskiem bojājumiem, pateicoties izturīgām konstruktīvām īpašībām.


PVC logi
Mūsu uzņēmums piedāvā arī izgatavot uz pasūtījumu kvalitatīvus Polijā ražotus PVC logus. 

Kādēļ izvēlēties Polijā ražotus logus ir izdevīgāk?
Pašlaik Polija ir pats lielākais PVC logu ražotājs pasaulē, tas padara poļus par ļoti konkurētspējīgiem ar citām valstīm. Poļi ir izvēlējušies investēt lielas naudas summas, lai attīstītu logu industriju, un tas viņiem ir izdevies – viņi ir panākuši ļoti labu kvalitāti produktiem par ļoti zemām cenām. 

Kādēļ cenas ir zemas par labas kvalitātes logiem?
Poļu rūpnīcas ir robotizētas, un tās strādā pavisam citās jaudās. Tas savukārt ļauj panākt ievērojamus cenu samazinājumus gala produktiem. Tāpat Polijā arī enerģētika ir daudz lētāka nekā citviet Eiropā, tas ļauj būtiski ietaupīt, un, pateicoties tam, var atkal panāk cenu samazinājumu. Tā tiek samazinātas cenas, lai maksimāli pavairotu pārdošanas un ražošanas apjomus.

Radās interese par mūsu piedāvājumu?
Esiet laipni gaidīti "Eirodurvis" salonā tirdzniecības Centrā "Ozols" pretī "K Senukai" informācijas centram. 


T/c "Ozols" atrodas Rīgā, Mazā rencēnu iela 1.
Darba laiks: 10.00–21.00 bez brīvdienām
www.eirodurvis.lv

Dalies ar šo rakstu

Komentāri