Izvēlies ortopēdisko matraci no Erti.lv un guli saldi!

Izvēlies ortopēdisko matraci no Erti.lv un guli saldi!

Latvijā ražotie matrači no Erti.lv nodrošinās lielisku miega kvalitāti visai ģimenei – matraču veikala klāstā ir augstas kvalitātes matrači visos izmēros, biezumos un cietības pakāpēs. 

Nereti cilvēki sūdzas par sava miega kvalitāti un noveļ to uz dažādiem apstākļiem – ķermeņa īpatnībām, trokšņu līmeni guļamistabā, uzturu, darba specifiku. Lai arī visi šie elementi noteikti ir nozīmīgi miega kvalitātes izmaiņās, tie var izrādīties nevainīgi. Ļoti liela loma laba miega nodrošināšanai ir pareizā matrača izvēle. 

Daudzi apmulst, domājot par to, kur pirkt matraci, jo ir ļoti daudz dažādu izplatītāju un ražotāju, kas sola labas kvalitātes produktu. Erti.lv matraču veikals nodrošina matraču kvalitāti, izmantojot tikai dabiskas izcelsmes materiālus. Visi matrači ir veidoti no pildījuma, kura sastāvs ir gaisu caurlaidīgs un nodrošina ideālu mikroklimatu. Tāpat visi matrači neuzsūc mitrumu un aromātus, kas ir īpaši svarīgi, izguldot mazus zīdainīšus un bērnus.

Matraču sastāvā ir virkne mūsdienīgu pildījumu:
• perforētais latekss;
• kokosriekstu šķiedra;
• HR putupoliuretāns;
• Memory Foam putas;
• Ortho Foam putas;
• Silvertex putupoliuretāns;
• Hallcon šķiedra.

Izvēloties matraci ar atšķirīgu pildījumu, mainās arī tā primārās īpašības un cietības līmenis. Daudzus matračus iespējams lietot no abām pusēm – viena puse ir mīkstāka, bet otra cietāka. 

Erti.lv piedāvā dažādus matraču veidus – tie pieejami ar vai bez atsperu blokiem, standarta gultas matrači, kā arī rullējamie vai nerullējamie virsmatrači. Virsmatraču pielietojums ir īpaši plašs, jo tos var izmantot gan ikdienā (bērnistabā, viesistabā, kā papildus sēdvietas), gan ceļojumos un kā gultasvietu ciemiņiem.  Visi Erti.lv matrači internetā pieejami apskatei intuitīvi izkārtotā katalogā. Te iespējams iepazīties ar matračiem dažādās kategorijās, kā arī izvērtēt katra matrača īpašības un unikālo sastāvu. Erti.lv matraču sortimentā ir produkti dažādās cenu grupās, tādēļ katram ir iespēja atrast matraci savai gaumei un maciņam. Tieši šobrīd visi Erti.lv matrači pieejami par īpaši draudzīgām cenām, jo matraču atlaides sasniedz pat 40% apmērus! Augstas kvalitātes produkts par izdevīgu cenu!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri