Bezatsperu matrači un to veidi

Bezatsperu matrači un to veidi

Cilvēki aptuveni trešo daļu savas dzīves pavada guļot, tādēļ gulta un gultas matracis ir vieta, kur cilvēkam ir jājūtas ērti un jāspēj kvalitatīvi atpūsties. Izvēloties matraci, daudzi cilvēki uztraucas par tā kvalitāti ilgtermiņā. Jāspēj sabalansēt pirkuma vērtību ar tā ilgtspēju. 

Visizplatītākais matraču veids, nenoliedzami, ir atsperu matracis. Ļoti bieži cilvēki baidās, ka atsperu matracis ātri nolietosies, un tad viņiem būs jārēķinās ar neērtām vietām savā gultā, kur atsevišķas atsperes ir saplīsušas vai saplīsis to stiprinājums pie matrača. Bieži cilvēki izvēlas nepirkt atsperu matraci arī tādēļ, ka viņiem tas vienkārši ir par mīkstu vai nav pietiekami ērts.

Šādu iemeslu dēļ veikalā erti.lv pieejama plaša bezatsperu matraču izvēle. Bez atsperēm ir gan lielie gultas matrači, gan virsmatrači – gan rullējamie, gan nerullējamie. Ja vēlaties pirkt bezatsperu matraci, būtiski iepazīties ar katru produktu, jo ikviena bezatsperu matrača sastāvs ir atšķirīgs un pielāgots katra cilvēka ērtībām. Matraču sastāvā ir dažāda cietuma un blīvuma materiāli dažādās kombinācijās, tā radot citu sajūtu uz katra matrača. Erti.lv pieejamo bezatsperu matraču sastāvā ir kokosriekstu šķiedra, HR putupoliuretāns, Memory Foam putas, OrthoFoam putas, Perforētais latekss un citi materiāli. 

Bezatsperu matrači ir labi arī ar to vieglo kopšanu. Lielākā daļa bezatsperu matraču erti.lv veikalā ir pieejami ar noņemamu pārvalku. Tas nozīmē, ka, ja gadīsies uz tiem izliet kādu šķidrumu vai tie vienkārši sasmērēsies laika gaitā, pārvalku varēs vienkārši ielikt veļasmašīnā ar citu gultasveļu. 

Cilvēki var iepazīties ar matračiem gan uz vietas veikalā Maskavas ielā 180 vai apmeklēt matraču interneta veikalu erti.lv, kur varēs iepazīties gan ar pašu matraču piedāvājumu, gan detalizētāk ar katra matrača specifiku. Gan internetā, gan veikalā, plaši pieejami matrači ar atlaidēm. Pērkot matraci, nenāk par ļaunu to iepriekš izmēģināt, lai vismaz saprastu, kurš matracis ir visnepiemērotākais. Labāko izvēlēties parasti ir grūtāk. Sīki izpētot katra bezatsperu matrača sastāvu, tā plusus un mīnusus, katrs varēs izvēlēties sev piemērotākā materiāla matraci. 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri