UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.

!!!Ja vēlamies sameklēt vārda daļu, tad rakstam, piemēram, 'buvn*' - aiz vārda daļas pievienojot '*'

Pašreizējā: 4 no 8
Rezultāti 91 - 120 no 236
4 gadi
piča
slīpē tik nost. slīpējot putekļi paši tās šķirbas aipildīs. eļļu virsū un miers mājās.
Forums: Iekšdarbi
4 gadi
piča
zemākā cena naļikā bez licences? ja godīgi, tad ko nozīmē dziļurbums? kurā vietā, kādā dziļumā, kādā horizontā ierīkots urbums? ja tev ir kautkas, ko urbēji sauca par dziļurbumu, bet fiziski ierīkota ir resna spice ar sieta filtru, tad nekas labs tur nav un nebūs. Pēc tehnoloģijas jebkuram caurumam būtu jābūt kaut kāda veida galvas aizbērumam, vai cementācijai.
Forums: Inženiertīkli
4 gadi
piča
parunājies ar konstruktoru un uztaisi normālu izpētei. ar īstu CPT zondēšanu (ar faktiskiem pretestības un sānu berzes mērījumiem), nevis 2 urb pa 3m un blīvumu nosaka ar pirkstu. samaksāsi savus 600-800 eur, bet vismaz konstruktoram būs dati no kā kaut ko konstruēt, nevis 3 lapiņu atskaite būvvaldei. tādi kantori, kam pašam sava zonde, kas ir kalibrēta un rāda, ko vajag latvijā tik pāris ir
Forums: Privātmāju būvniecība
4 gadi
piča
nu ta jau tava pakaļa pa sesonu vairāk ietekmē riepu izliekumu - tomēr smagāka :) ja nopietni - man ir bijis 2. no risinājumiem. Diez gan ērts. tik sienu smērē apakšējā riepa.
Forums: Dienas jautājums
4 gadi
piča
Manuprāt tev ir tikai 2 varianti: 1. Kā jau te kungi min - ja laiks un dzīve vispār atļauj - rauj vaļā, plēs nost, taisno lāgas un stutē atpakaļ. 2. Ja bedre lēzens un sirdsapziņa atļauj - biezs apakšklājs un klāj virsū. Bišķīt jau tas lamināts cilāsies un bumbiņa ripos uz bedri, bet neko darīt. Kaut ko lāpīt pa vidu nav jēgas. Vai nu riktīgi taisno, vai arī nē.
Forums: Iekšdarbi
4 gadi
piča
Labs vakars. Situācija sekojoša: ir ~ 450m2 liela divstāvu ēka ar izcili debīlu apkures risinājumu: malkas katls (ja nemaldos, tad 80 kW "astra", tipa: ), bez akkumulatora, kurš pie visa atrodas vecā kurinātavas ēkā un silda zemi savus metrus 40-50. It kā apkures trubas ir kādus 4 gadus atpakaļ pārvilktas pa jaunu, iekšējie tīkli arī daļēji ir nomainīti. Par situma trūkumu nesūd
Forums: Inženiertīkli
4 gadi
piča
tak rekur viss rakstīts. Projektā jāparedz koku ciršana. Projekta autoram, principā, arī jāparedz izsauļojuma nodrošināšanai nocērtamie koki. Būvvaldes saskaņojums jau būs tā pati ciršanas atļauja. Jāmaksā būs, un to tev vietējie vietvalži paši sarēķinās, atbilstoši mk un pašvaldības noteikumu koeficentiem./.
Forums: Inženiertīkli
4 gadi
piča
cciršanas atļauja, ko izsniedz pašvaldības komisija + vēl kautkur var nākties skaņot.
Forums: Inženiertīkli
4 gadi
piča
cik augstu taisies piebērt? kaut gan tāpat uz piebērumiem virsū būs jāsēj zālīte, tāpēc labāk, protams, pavasarī
Forums: Ārdarbi
4 gadi
piča
teikšu godīgi - neticu, ka varēsi tos 20 m 32nieci dabūt iekšā. Tā plastmasas caurule ir cietā un atspersies uz jebkura mazākā aizauguma. + viņa no ruļļa nāk līka. Čakars būs nereāls. Domāju, ka 1:1 ar jaunas tranšejas izrakšanu.
Forums: Inženiertīkli
4 gadi
piča
nūū- es parasti palasu instrukciju (http://www.sakret.lv/product/sbp-dekorativais-apmetums/)
Forums: Ārdarbi
4 gadi
piča
rullis un hammerits. izmaksās papildus kādus 1 eur uz m2. Vai palīdzēs- domāju, ka uz laiku jā. Tik padomā pats- ja tev tas žogs paredzēts apaudzēt, tad: 1. tāpat to rūsu nedredzēs 2. tev žogs daudz ārtāk samaitāsies no zaļās masas svara. (pieņemot, ka tu neuzstādīsi rāmjos), kā rūsas dēļ.
Forums: Ārdarbi
4 gadi
piča
ceri tālāk. Piedod, bet tā ir. 7 e/m2 varētu būt pie sagatavotas pamatnes. 25 e/m2 būs īsta cena un vēl pa lēto.
Forums: Ārdarbi
4 gadi
piča
jau parastajam vienā kārtā var ar pirkstu netīšām izbraukt cauri. 6mm ir apmēram tas pats kas vienkārši kartons. un tiešām domāts daudzpakāpju giestu ģipša eņģelīšiem.
Forums: Iekšdarbi
4 gadi
piča
pie visa augstāk minētā, tomēr gribētu komentēt, ka katrai lietai ir sava cena un, ja gribās "pa lēto" dabūt kaut ko, kas faktiski maksā savādāk, tad bieži vien ir uzmetiens :)
Forums: Ārdarbi
4 gadi
piča
fjūgens un sietlente- nekādas vainas.
Forums: Iekšdarbi
5 gadi
piča
pļauju vismaz reizi nedēļā. Karstajā laikā pa pagalmu panēsāju laistītāju, bet tas neregulāri. Principā jebkura pļāvēja lietošanas instrukcijā un uz sēklu pakām ir rakstīts, ka iedeāli ir nopļaut ne vairāk par 1/3 stiebra garuma, kas pēc pieredzes tā arī ir- tad zāle paliek pietiekami gara, lai neizdegtu. Pļauvju bez savākšanas (man ir mulčētājs), tad zālei paliek arī kaut kas kam sadalīties un
Forums: Ārdarbi
5 gadi
piča
ss būtībā ir krāpšana, jo garantijas darbiem nav nekādas. attiecībā uz licenci un 20 metriem ir tā, ka ne visur tiem 20 m licenci nevajag- tas atkarīgs no pamatiežu dziļuma. kantoris tomēr nozīmē to, ka tev būs ko čakarēt neizdošanās gadīju`ma. gribi sakarīgu urbumu, ar garantiju- dzintars 26599135
Forums: Inženiertīkli
5 gadi
piča
rekur bidei pretī pārplūdei veseli 2 zari pievienojumiem (gan trauķenei, gan veļmašīnai) + pārplūde + vēl kautkāds nesaprotams.
Forums: Vēlos uzzzināt
5 gadi
piča
iespēju tur ir dafiga, galvenais skaties, cik tev daudz ikdienas trauku. Mēs 3 cilvēku ģimenē lietojam plato (nu standarta laikam 60 cm), un tikai tā darbinām katru nakti. Principā vienā cenu kategorijā viņas visas ir puslīdz vienādas. Manai trauķenei var grozam mainīt augstumu- ērti, kad lielās pannas jādabū iekšā. Režīmi pārāk daudz netiek lietoti. Pārsvarā 3 - ātrais, automātiskais un sup
Forums: Vēlos uzzzināt
5 gadi
piča
likumiski palasi likumu "par piesārņojumu" vērsies Valsts vides dienesta Lielrīgas RVP (Rūpniecības ielā) un, tālāk tiesas ceļā pret bijušo īpašnieku. Pēc likuma tagad tā ir tava kā zemes īpašnieka problēma. Pie tam dārga. sagādāsi sev hobiju gadiem :) reāli - noskaidro, kas tur iekšā ir. Ja kas derīgs tad pārdod, tvertnes izroc un uz tolmetu. Pie izrakšanas gan papēti kāda
Forums: Vēlos uzzzināt
5 gadi
piča
domāju, ka nav īpaši būtiski. man ir bijuši vairāki boileri un visi ir pēc iespējas tuvu griestiem un sienai, lai netraucē. nekas pagaidām nav noticis. galvenais, lai viegli pielikt un nocelt, kad vajadzēs apkalpot.
Forums: Inženiertīkli
5 gadi
piča
jā jā- bet drošs paliek nedrošs, ja nav sarežģīti, dabū parakstu arī no dāmas./
Forums: Dienas jautājums
5 gadi
piča
parasti sāk ar sienām un tad grīdu. pie tam sienas sāk ar 2. rindu un pirmo liek pašu pēdējo, jo tā parasti ir jāpiegriež. tas arī no tīrīšanas viedokļa ir ērtāk, jo flīzējot sienas nescūkosi grīdu. lai izdarītu otrādāk ir baigi jāpapūlas :) palasi, piemēram, te: visā visumā- no apdares darbiem, manuprāt vienkāršākais. tik ar šuvošanu prātīgi- tā masa riktīgi ātri paliek staigna, nej
Forums: Iekšdarbi
5 gadi
piča
tu domā to žurnālu, kurā bez virsfrēzes un 9187324 spīlēm nevar iesist pat nagliņu kalendāra pakāršanai?
Forums: Dienas jautājums
5 gadi
piča
nedaudz ne pa tēmu un pesimistiski, tomēr liec aiz auss, ka vectētiņi mirst, bērni pieaug un pašam rodas jauni hobiji. neatmet to automātikas domu pavisam. man te kolēģi granulas salikuši. visi apmierināti. arī brikešnieki sāk pāriet lēnām.
Forums: Inženiertīkli
5 gadi
piča
ir jau ir, ko tur liegties :D
Forums: Ārdarbi
5 gadi
piča
?
Forums: Ārdarbi
5 gadi
piča
te, protams, katram savas vēlmes. Galvenais iebraukšanu uztaisīt labi - lai nav lauziena un maliņa nedabū regulāru sitienu ar ratiem.
Forums: Ārdarbi
5 gadi
piča
2 kubi uz 25 kvadrātiem ir ļoti daudz. tiešām pareizi esi sarēķinājis? vislētāk būs paņemt eštriha lējējus. Rēķinies ap 300 eur par iepūšanu. tur uzreiz arī uzslīpē. viss līmenī. iekšā iestrādāta fibra (nav papildus jāarmē), darbs ātrs un diezgan tīrs (pret bumbieri) bumbieris ar tīru betonu 2m maksās tikpat (nu tur jāskatās, cik tev tālu jāved, jo rēķini vēl ~ 2,4 eur par km klāt pie transpr
Forums: Ārdarbi
Pašreizējā: 4 no 8

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.