UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.

!!!Ja vēlamies sameklēt vārda daļu, tad rakstam, piemēram, 'buvn*' - aiz vārda daļas pievienojot '*'

Pašreizējā: 4 no 9
Rezultāti 91 - 120 no 246
11 gadi
Porex
Ja PATS reizes četras,piecas krāso ar lētu krāsu,arī ir nevainojams krāsojums,un vienalga iznāk daudz lētāk kā ar dārgo.
Forums: Iekšdarbi
11 gadi
Porex
Tad jau sanāk,ka var izmantot arī pelnus,kas arī ir sārmaina vide?
Forums: Privātmāju būvniecība
11 gadi
Porex
Paldies,Ivar,BET ,kur var nopirkt nedzēstu baltkaļķi? Būmateriālu veikalā man lepni paziņoja,ka nedzēstus kaļķus Evropa aizliegusi tirgot.Varbūt runa ir par to baltkaļķi,kuru tad arī tirgo?
Forums: Privātmāju būvniecība
11 gadi
Porex
Ja pareizi sapratu, tad palu laikā tas grāvis ir līdz malām pilns un tajā ir straume ne pa jokam(ja jau tu baidies,ka vienkārsu tiltu var aiznest ledus un straume),tātad jebkura izmēra caurteka palu laikā darbosies zem spiediena,jo viņas sķērsgriezums dabiski būs mazāks par paša grāvja škērsgriezumu.Tā kā caurteka darbosies zem spiediena,tad,pirmkārt būs jānodrošina,lai uzbēruma (ceļa augstums)b
Forums: Vēlos uzzzināt
11 gadi
Porex
Ceļot pašam ir viena laba lieta-nav ko lamāt,ja ,veicot kādu nākamo darbu,nākas konstatēt,ka iepriekšējā kaut kas ir salaists grīstē.Bet vispār,ja nav nekur jāsteidzas(kā manā gadījumā),tad tas pārvēršas par hobiju un praktiski minimāli izmaksā,jo vienmēr ir iespējas izmantot arī tādus materiālus ar kuriem "meistari"neķēpājas.Esmu viens no tiem,kas visu dara pats,protams,kas fiziski vie
Forums: Privātmāju būvniecība
11 gadi
Porex
Ja viss ir tā kā tu raksti,tad neblīvumu meklē pašā sūknī.No baseina sūcot,sūkšanas augstums ir krietni mazāks,kā no urbuma,tādēļ gaisa piesūkšana izpaliek,vai ir ļoti niecīga.Brīnumi ir tikai pasakās.
Forums: Dienas jautājums
11 gadi
Porex
Caurteku galu stiprinājumi parasti krietni pārsniedz pašas caurtekas izmaksas un prasa ļoti nopietnas zināšanas to aprēķinos.Paštaisītas caurtekas šādās(kā aprakstīts) vietās parasti izrādās vienreizēji lietojamas.Ideja par piesietiem baļķiem šķiet īsti vietā.
Forums: Vēlos uzzzināt
11 gadi
Porex
Zinu dažus,kuriem pagājušā ziemā šādas ārsienā paslēptas trubas"laimīgi "aizsala.Varbūt ir vērts padomāt?
Forums: Iekšdarbi
11 gadi
Porex
Ja tas trubas gals,darbojoties sūknim ,ir zem ūdens līmeņa(no jautājuma tā var saprast),tad,ja pie vainas nav savienojumi,tad droši vien tā truba būs izrūsējusi,un tas visdrīzāk ir tajā vietā,kur parasti stāv līmenis.Viņām(trubām)tā patīk darīt.
Forums: Dienas jautājums
11 gadi
Porex
Tā kā ir pieejamas kvalitatīvas zāģu+ēveļskaidas,ir doma tās izmantot starpstāvu pārseguma siltināšanai.Jautājums kā to pareizi izdarīt,kā un kādās attiecībās jaukt ar kaļķi (dzēsto,nedzēsto?).Baidos,ka sausas skaidas ar sausiem kaļķiem neaplips. Domāju kādus 20 cm bērt skaidas,bet virs tām likt 10 cm minerālvati.
Forums: Privātmāju būvniecība
11 gadi
Porex
Nu jau liekas būs gadi 30 pagājuši no tā brīža,kad savu garāžu(apmests gāzbetons )nokrāsoju ar sķidrā stikla,ūdens un krīta maisījumu.Pašdlaik izskatās,liekas,ka krāsota pagājušās nedēļas beigās.Tikai ,ja nemaldos,ja taisa pats,tad jāņem nevis nātrija,bet kālija sķidrais stikls.Pirmais it kā taisot leduspuķēm līdzīgus plankumus.
Forums: Ārdarbi
11 gadi
Porex
Tieši tādu grīdu remontēju meitas dzīvoklī.IR VĒRTS noplēst visu nost.Tur pārseguma blokos bija caurumi,pa kuriem tā pūta,ka varēja būt doma par vēja ģeneratoru lietderību.Tā dēļ vien viņi tur vienās iesnās un klepos dzīvoja ,par pelēm nemaz nerunājot.Vajag visu to aizbetonēt un tad jau grīdas risinājumu var atrast.Es tos dēļus akurāti noņēmu,vēlāk visu nolīdzināju un saliku atpakaļ,virsū uzlikd
Forums: Iekšdarbi
11 gadi
Porex
aaa,tā kā biju pagaidu variantā nosiltinājis savas majeles bēniņu pārsegumu ar no putoplasta iepakojuma vākiem veidotiem blokiem(10-15 cm biezi),kuri bija cieši viens pie otra novietoti uz izdedžu klāja neapdzīvotos bēniņos,bet salaiduma vietas nolīmētas ar līmlentām(malkas patēriņš saruka reizes divas vismaz),tad šoziem,kad, kā teici, sals stāvēja mēnešiem un bēniņos bija droši mīnusos,es izplēs
Forums: Privātmāju būvniecība
11 gadi
Porex
Lasot forumu un citu literatūru,esmu nonācis pie neatrisināmas dilemmas,proti, uzticēt siltināšanu nevienam nevar,jo nav iespējams izsekot,vai kaut kur tvaika izolācijā nepaliek kāda neaizlīmēta nagla,kas laika gaitā izvedīs ņo ierindas"visu mana mansandra siltinājumu,bet nosiltināt pašam,ka nekur neviena caurumiņa vai šķirbiņas, arī liekas nepaveicams pasākums.Ko darīt? Vai tiešām,lietojot
Forums: Privātmāju būvniecība
11 gadi
Porex
Ja runā par garāžas karkasu,tad es garāžas sienas uztaisīju bez jebkāda karkasa,izmantojot lietotas durvis (abās pusēs finieris ar latu pilldījumu vidū)Tās sanaglojot + saskrūvējot stūros uz horizontāli novietotām brusām(uz pamatu stabiņiem),uz durvīm novietojot atkal horizontālās brusas un pēc tam sienas tāpat piepildot ar durvīm,tās tagad peskrūvējot= pienaglojot augšā un apakšā.Karkass gatavs
Forums: Ārdarbi
12 gadi
Porex
Puse pasaules domā kā jaunu un spīdīgu padarīt par senu un apsūbējušu.Varbūt pievienoties viņiem un padarīt "defektu"par efektu.
Forums: Vēlos uzzzināt
12 gadi
Porex
Jā,Edžu,varētu būt aktuāli,jo rudenī notūļājos un neko neizdarīju.29125154
Forums: Kur lētāk
12 gadi
Porex
Varbūt kāds var pakomentēt iepriekšējo ierakstu.Kāpēc?Kur caurumi,čaulā vai "ņeržā"?Kaut kā jocīgi.
Forums: Dienas jautājums
12 gadi
Porex
Žurkas vajag izķert.Ja izdodas viņas pārspēt viltībā un koloniju krietni paretināt,tad var iestāties brīdis,kad atlikušās pašas aizlasās un vairs neparādīsies.Man tā arī bija lauku mājā.Noķēru 9 lielas un no tā brīža jau gadus 10 no žurkām ne vēsts.
Forums: Iekšdarbi
12 gadi
Porex
Varbūt kāds padalīsies infā,kur varētu izdarīt pasūtījumu šādam produktam par iespējami izdevīgāko cena/kvalitāte rādītāju.Vai arī pirkt veikalā,bet tur "baigā"cenu atšķirība dažadiem pēc izskata vienādiem produktiem.
Forums: Kur lētāk
12 gadi
Porex
Vispirms jābūt 100% pārliecinātam,ka smird flīzes(mitras).Ja ir palikusi kāda flīze ,vai daļa no tās,vai tā arī samitrināta(zem krāna) smird? Vai smird tieši grīda,jeb smaka jūtama gaisā? Iespējams palielinoties gaisa mitruman(pēc mitrās apkopes)virtuvē smaka rodas no kā cita. Negribās nevienu apvainot,bet ļoti bieži gadās,ka šādas smirdēšanas cēlonis uzrodas tajā"lupatā"ar kuru veic ap
Forums: Iekšdarbi
12 gadi
Porex
Mani arī intresē,kur dabūt vati ar ko aizpildīt telpu starp čaulu un 2mm tērauda cauruli?Varbūt,ko citu,pelnus piemēram sabērt?
Forums: Dienas jautājums
12 gadi
Porex
Ja slinkums uzvārītu ūdeni ieliet termosā,tad jau vienkārši vajag boileri ieslēgt vārīšanas režīmā,un visu laiku būs vārošs ūdens.
Forums: Inženiertīkli
12 gadi
Porex
Ceru,ka zagļi šo forumu nelasa,tādēļ varu padalīties pieredzē.Manuprāt vislabākais veids kā sevi pasargāt ir rīkoties nestandarti radoši.Pie ārdurvīm piestiprināts vecs kalkulators ar mirgojošu diodi darīs uzmanīgu jebkuru zagli.Var piedāvāt durvīs neko neslēdzošas,izteiksmīgas slēdzenes,tajā pašā laikā īstā ,samērā vienkārša,vispār nav redzama.Dzīvoklim noderēs drošības ķēdes ierīkošana tā ,lai
Forums: Dienas jautājums
12 gadi
Porex
Negribu nevienam neko ieteikt,bet pagājuša gada novembra beigās (dienā ap+5,naktī-2)nosiltināju vienu sienu ar 100mm putoplastu un noarmēju.Neko aizdomīgu līdz šim neredzu.Domāju,ja tas ir apdzīvotai ēkai(manā gadījumā),tad līmēt jau nu var noteikti,jo zem "segas"noteikti nesals.Jautājums varētu būt tikai par armēšanu.
Forums: Ārdarbi
12 gadi
Porex
Kāpēc neviens neko nerunā par beramo(samalto putoplastu)?Tas taču arī iznāk tvaikus caurlaidoš materiāls,tikai maksā krietni lētāk(bija dabūjams par 7 Ls/m3,un,ja pa virsu uzrullē 50mm vati,tad arī nekas neput un neiet pa gaisu.
Forums: Vēlos uzzzināt
12 gadi
Porex
Par šo troksni līdz šim esmu dzirdējis tikai ,ka par to visvairāk neapmierināti ir kaimiņi,ja viņu guļamistabas logi atrodas uz šādas ēkas pusi atrodas tuvu un ēkas ir samērā tuvu.
Forums: Vēlos uzzzināt
12 gadi
Porex
Vai tikai nav tā ,ka tam skapim saskaņā ar LE projektu ,shēmu nav jābūt pievadītām 3 fāzēm .Tad nu lūk viņi šo pieslēgumu ir likvidējuši,jo iespējams tu(varbūt cits) esi sadales kastes ierīkošanas laikā sarunājis ar elektriķiem,ka viņi 1 fāzes vietā ievilks trīs perspektīvai.Tādēļ nav zagšanas fakta,nav soda sankcijas,ir tikai paziņojums par projektam neatbilstoša(nelegāla) pieslēguma likvidēšanu
Forums: Inženiertīkli
12 gadi
Porex
Tas,ka skapī ir vienfāzes skaitītājs(uz tavu dzīvokli,māju),nenozīmē,ka tam skapim nepienāk 3 fāzes un,ka tur nevarēja būt paša vai kaimiņa izveidots nelegāls pieslēgums.Mulsina tikai tas,ka to tā vienkārši atslēdz un viss.Parasti tur ir akti un sods oi-oi kādos apmēros.Ja nu vienīgi nav iespējams noteikt uz kurieni aizgāja.
Forums: Inženiertīkli
12 gadi
Porex
Gaisa burbulis horizontālā caurulē nav apaļš,bet gan iegarens un ne vienmēr aizņem visu caurules šķērsgriezumu, bet rada tajā tikai sašaurinājumu(papildus pretestību),kas pastāvot paralēliem cirkulācijas lokiem,var būt par iemeslu nepietiekamai,bet tomēr cirkulācijai šajā lokā un līdz ar to normālai siltās grīdas funkcionēšanai. Vajadzētu tukšgaitā(nekurinot) noslēgt visus pārejos cirkulācijas lo
Forums: Vēlos uzzzināt
Pašreizējā: 4 no 9

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.