UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.

!!!Ja vēlamies sameklēt vārda daļu, tad rakstam, piemēram, 'buvn*' - aiz vārda daļas pievienojot '*'

Pašreizējā: 1 no 1
Rezultāti 1 - 7 no 7
1 gads
Egīls Rocis
Izpēti instrukciju, ja wasserkabel sistēma ir paredzēta ieklāšanai visās telpās, kur paredzēta apkure, tad ieteiktu tā arī darīt.
Forums: Inženiertīkli
1 gads
Egīls Rocis
Piekrītu viedoklim par čugunku, - nekas nopietns tur nesanāks, zinot ka reizēm ziemas temperatūra var nokristies zem -20 grādiem. Es ieteiktu mūrēt krāsni, vai pieslēgt metāla krāsni diezgan jaudīgu sildmūrim pirmajā stāvā, un otrajā stāvā izvilkt siltuma lūkas no mūra, kas otrodas pirmajā stāvā. Šāds risinājums nebūs dārgs, bet ilgspēlējošs gan.
Forums: Ārdarbi
1 gads
Egīls Rocis
Es ieteiktu izveidot armējumu un starpslāni starp pirmo un otro kārtu aizbērt ar škembām, smalko frakciju. No smilts slāņa var ar laiku grīda sēsties un palikt nelīdzena tomēr.
Forums: Ārdarbi
1 gads
Egīls Rocis
Ja ir doma izmantot malkas apkuri vai granulu, vajadzētu noskaidrot no vietējās būvvaldes saistošos noteikumus. Malka vai granulas būs lētākais risinājums. Bet ja nav atļauts ieteiktu izmantot elektriskos konvektorus ar LCD korpusu, tiem patēriņš ir ļoti maz un liela siltuma jauda.
Forums: Ārdarbi
1 gads
Egīls Rocis
Ja patīk dabīga izskata telpu interjers, es ieteiktu izmantot flīzes tomēr, ir diezgan liela izvēle pieejama, tāpēc domāju pieskaņot varēs jebkuram telpas interjeram.
Forums: Privātmāju būvniecība
1 gads
Egīls Rocis
Šeit derētu padomāt par atbalstu griestiem. Ja mūra sienas, tad vēlams visu četru stūros izvietot atbalsta brusas, uz kurām sākt veidot griestus, sākot ar atbalsta konstrukcijas izveidi.
Forums: Ārdarbi
1 gads
Egīls Rocis
Par cik Jūsu aprakstītai ēkai apkure nenodrošina pastāvīgu siltuma padevi, es tomēr rosinātu domāt par siltinājumu vismaz 150mm biezumā. Akmens vate vislabāk, otrs variants minerālvate.
Forums: Privātmāju būvniecība
Pašreizējā: 1 no 1

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.