UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Zeme, lauku īpašumi, meži: Pārdod :  Building.Lv Forums


!!!Ja vēlamies sameklēt vārda daļu, tad rakstam, piemēram, 'buvn*' - aiz vārda daļas pievienojot '*'

Iet uz lapu: 12345...PēdējāNākošā
Pašreizējā: 1 no 30
Rezultāti 1 - 30 no 872
3 mēneši
J
Gāzbetons 300 + vate 100 kam tieši neatbilst?
Forums: Ārdarbi
3 mēneši
J
Miķelis rakstīja: ------------------------------------------------------- > Ja visu dotu darīt speciālistiem, tad šādi forumi > nebūtu vajadzīgi! Oi, šitā gan ir kļūda, jo pēc speciālista darba ļoti bieži vien nākas pārlabot/glābt un tad forums ir ļoti, ļoti noderīgs!
Forums: Iekšdarbi
3 mēneši
J
Par laimi tomēr lielākā problēma izrādījās pašā maisītājā. Tagad nesaprotu vai plūsmas kritums teju 3x maisītājā ir brāķis un stiept mani viņu atpakaļ pēc garantijas vai tā ir kāda+/- norma un pats vainīgs, ka neesmu apskatījies nekur neatrodamus maisītāja plūsmas datus? Un gribēju pateikt paldies visiem iesaistītajiem par padomiem un palīdzību problēmas risināšanā!
Forums: Inženiertīkli
3 mēneši
J
Par cauruļu diametriem - no hidrofora aiziet PPR 25x4.2, tālāk diemžēl viss zem apdares, pieļauju, ka kāda sazarojumā paliek PPR 20x3.4, ar līkumu skaitu arī kļūdījos, visticamāk būs kādi 12-14gb. Nedaudz arī sanāca patestēt šõdien - hidrofora tuvumā krānos plūsma gandrīz 3x lielāka nekā no dušas maisītāja, krānos, kas vistuvāk maisītājam gandrīz 2x lielāka plūsma. Vēl mēģināšu patestēt tieši m
Forums: Inženiertīkli
3 mēneši
J
ETT rakstīja: ------------------------------------------------------- > Tā kā jaucējs ir "vannas/dušas kombinētais", tad > vajadzētu gan saprast vai pagriežot uz krānu ūdens > tek pietiekami spēcīgi. Ja pa krānu tek ar normālu > spiedienu, tad arī dušas klausulē nevajadzētu būt > problēma, ja vien, kā te jau vairākas reizes > rakstījuši, jāpārbauda iespējamie si
Forums: Inženiertīkli
4 mēneši
J
Vilnis_Radio rakstīja: ------------------------------------------------------- > Man August 6 gads. Nav bijušas problēmas. Pats > nosūcu dūņas apmēram 2 mēnešos reizi siltajā > laikā, aukstajā laikā - reizi.. Ar ko tās dūņas sūc un kur viņas var likt? Man pašam Biotex, bet vēl nav palaista.
Forums: Zeme, lauku īpašumi, meži: Pārdod
4 mēneši
J
Katls rakstīja: ------------------------------------------------------- > Pie 4 bar duša jau sāks palikt sāpīga un > nepatīkama aktīvākos režīmos. Jāskata filtri, > iepriekš spiediens bija ok? Vai tas jaunai > sistēmai? Nav pvc caurules aizkausētas ciet? Pie 2 bar knapi tek, pie 4 bar jau aktīvāk, bet vienalga liekas švaki, ja salīdzina ar dzīvokli. Sistēma jauna, līdz ar to n
Forums: Inženiertīkli
4 mēneši
J
Vilnis_Radio rakstīja: ------------------------------------------------------- > Piekrītu Ambrosio, bet pieļauju, ka situācija var > būt vēl banālāka. Ja tiek uzsvērts, ka tas ir > dušā, tad pienemu, ka citur problēma nav tik > izteikta. > Pārbaudi dušas maisītājam sietiņus. Daudziem > maisītājiem tādi ir ieejā - noskrūvē maisītāju un > apskaties iekšā. > Stapr ci
Forums: Inženiertīkli
4 mēneši
J
Uh, mēģināšu sarakstīt to ko zinu: 1) hidrofors 50 litri, 32mm diametra ūdensvads (ienākošais); 2) "dubļu ķērājs" - nav; 3) spiediena regulators - mehāniskais ar divām atsperēm - to tad arī noregulēju uz diapazonu 2-4 atmosfēras; 4) dzelzs filtrs - ir, bet tā pieslēgšana un atslēgšana spiedienu dušā vizuāli nemaina; 5) mīkstināšanas filtrs - nav; 6) skaitītājs - nav; 7) N-tā
Forums: Inženiertīkli
4 mēneši
J
Kādu spiedienu jūs uzturat mājas ūdens sistēmā? Man automātika patlaban tur 2-4 atmosfēras, bet pie šāda spiediena ūdens no dušas tek tā gaužām knapi. Interesanti cik liels spiediens ir dzīvokļos - tur dušām pavisam cita jauda!
Forums: Inženiertīkli
4 mēneši
J
Uzliekot brīvi 'elpojošam' pārklājumam tvaika barjeru un nobloķējot mitruma plūsmu skaidrs, ka šāda problēma parādīsies. Tur vajadzētu likt kaut ko gana mehāniski noturīgu tomēr elpojošu. Prāta nekas labāks par retinātu dēļu klāju gan nenāk. Starp citu saplāksnis ir diezgan pamatīga tvaika barjera.
Forums: Privātmāju būvniecība
4 mēneši
J
Starp hromēto uzliku un vannu ir gumijas blīve. Vārsts savukrāt nokrīt līdz galam pie jebkura skrūves garuma. Tam Ravak vārstam apmēram pa vidu ir vēl viena gumija, kurai pret hromēto uzliku vajadzētu visu hermētiski noslēgt, bet tieši tur sūcas garām ūdens.
Forums: Inženiertīkli
4 mēneši
J
ETT rakstīja: ------------------------------------------------------- > > šito noregulēji? Jā, visādi izmēģinājos, bet viņam jau tikai pacēluma augstums ar to skrūvi regulējas. Īsti nesaprotu vārstā vai pašā vannā problēma.
Forums: Inženiertīkli
4 mēneši
J
Pīrāgam nav ne vainas. Ja iespējams ekovati aizstātu ar kokšķiedru!
Forums: Privātmāju būvniecība
4 mēneši
J
Iepirku Ravak stūra vannu ar noplūdes komplektu, bet nekādi neizdodas panākt hermētisku noplūdes darbību - visu laiku aizvērtā stāvoklī ūdens tek cauri. Varbūt kāds var ieteikt kādu risinājumu?
Forums: Inženiertīkli
4 mēneši
J
PERT šķiet, ka bija ar Alumīniju un PEX vienkārši plastmasa. Bet galveno domu jau te izklāstīja - caur alumīnija slāni nenotiek skābekļa difūzija.
Forums: Iekšdarbi
5 mēneši
J
Ja izlasa visu topiku tad tā ķēdīte kļūst skaidrāka - tiek nosaukts cipars par materiāliem, tad kāds to apstrīd, jo redz pamati vien jau maksājot ļoti daudz. Tad nākas atbildēt, ka pamati realitāte nemaksā tik daudz un nosauktais materiālu cipars paliek spēkā un nemainās tikai tāpēc , ka kādam pamati sanākuši dārgi :)
Forums: Privātmāju būvniecība
5 mēneši
J
Tā ir taisnība, nomas veidņi un transportbetons (ja vien betona rūpnīca nav blakus mājai) visu to pasākumu pamatīgi sadārdzina.
Forums: Privātmāju būvniecība
5 mēneši
J
Koks ir dabisks, bet attiecīgi vairāk staigā. Ar to 'kvalitatīvu kalibrētu' jāuzmanās, man 40% no tāda vēlāk savērpās.
Forums: Iekšdarbi
5 mēneši
J
mark_tyler rakstīja: ------------------------------------------------------- > > > Te visur ir manāms vidējais cipars 800€/m2 - tas > ir par būvējamo vai dzīvojamo platību? un līdz > kādam apdares līmenim šī summa ir domāta? Tā ir pilnā summa par pilnībā gatavu māju, kurā dažs vēl bruģi, žogu un mauriņu iekļauj. Summa gan parasti bez zemes un komunikācijām.
Forums: Privātmāju būvniecība
5 mēneši
J
Kad skaitīju man pamati nedaudz virs 4K sanāca uz 160m2 - tas ir lenta. 13K uz 200m2 izklausās ļoti, ļoti dārgi! Kopumā jau plātne ir vēl krietni lētāk nekā lenta+Estrich grīda.
Forums: Privātmāju būvniecība
5 mēneši
J
Lineļļa lipīga ir tikai tad, ja nenoslauka to daļu, kura nav iesūkusies koksnē. Manuprāt labākais koka apdares materiāls iekštelpām.
Forums: Iekšdarbi
5 mēneši
J
Ir lineļļa ar balto pigmentu. Dēļus var arī skrūvēt pa taisno uz reģipša.
Forums: Iekšdarbi
5 mēneši
J
Ja prātīgi saplānosi un pats rūpīgi meklēsi un pirksi tad kādi 200-250Eur/m2
Forums: Privātmāju būvniecība
1 gads
J
Uniflotam pēc tehnoloģijas veselajās šuvēs lentas nav jāliek. Man arī viss krāsots un neviena plaisa šuvēs nav parādījusies. Ja ir plaisas, tad visticamāk ir problēmas ar karkasu!
Forums: Iekšdarbi
1 gads
J
Daudz ātrāk un ērtāk ar Uniflotu - standarta savienojumos atkrīt ņemšanās ar lentēm. Grieztajām šuvēm uzlīmē lentu pa virsu ar PVA un špaktelē pāri ar špakteli.
Forums: Iekšdarbi
1 gads
J
E Wrote: ------------------------------------------------------- > Man ir līdzīga šai : > > raba-2-7m-grace/8ifr > Tikai tāda pavisam šaura.... ap 1cm platumā. > Izskatās labi. Vienīgais mīnuss, ja bieži velk > pāri koka mēbeles (piemēram krēslu) tad > nedaudz smērē. Kā šitā līste stiprinās? Depo atradu arī metāla līmējamās.
Forums: Dienas jautājums
1 gads
J
Tās pašlīmējošās visur tikai plastmasas, kuras līmējas pie abiem grīdas segumiem. Peldošajai grīdai staigājot un tai šķirbai mainot izmēru viņas nelec nost? Metāla līstes būvniecības centros savukārt tikai skrūvējamās....
Forums: Dienas jautājums
1 gads
J
Kāda veidā savienot dažādus grīdas segumus (flīzes un lamināts) uz siltās grīdas? Urbt grīdā galīgi nav vēlams.
Forums: Dienas jautājums
1 gads
J
Savejais Wrote: ------------------------------------------------------- > Vispār, cik biezu OSB vajadzētu zem bitumena > šindeļiem/dakstiņiem? Parasti liek 12mm, tie kas grib lētāk liek plānāku, bet es tomēr neieteiktu.
Forums: Ārdarbi
Iet uz lapu: 12345...PēdējāNākošā
Pašreizējā: 1 no 30

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.