UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums


!!!Ja vēlamies sameklēt vārda daļu, tad rakstam, piemēram, 'buvn*' - aiz vārda daļas pievienojot '*'

Pašreizējā: 1 no 1
Rezultāti 1 - 6 no 6
7 mēneši
kolkaskrish
Raini Varbūt vari pakomentēt vairāk par šiem katliem? Arī esmu tagad granulu apkures katla meklējumos un netieku skaidrībā, izskatās ,ka esi pamatīgi izgājis cauri šai tēmai. Man top 100m2 māja un nolēmu, ka būs tikai siltās grīdas ,tad nu meklēju arī atbilstošu katlu. Gribu teikt ,ka pašam katlam man budžets ir ap 3000 eur , ar to saprotu, ka Tevis minētie premium katli man nespīd. Meistar
Forums: Inženiertīkli
9 mēneši
kolkaskrish
Liels paldies visiem par palīdzību un padomiem. Tie lieliski noderēja un palīdzēja izvēlēties labāko variantu, par šādu cenu :)
Forums: Dienas jautājums
9 mēneši
kolkaskrish
Paldies par atbildēm, palieku tad tomēr pie Pvc durvīm ,jo terases pusē arī būs pvc durvis un ja vēl pēc atsauksmēm ir pieejamas arī drošības pakas ,tad laikam jautājumu par durvīm vairs nav. Vēl gaidu piedāvājumu no pāris firmām, bet pagaidām tad ir trīs varianti. Windowsfactory KBE 76 Nordplast GEALAN S8000 IQ Vitrum ar synego euro70,bet tie sanāk jau pāri manam budžetam.
Forums: Dienas jautājums
9 mēneši
kolkaskrish
Paldies visiem par viedokļiem, pašlaik parādījās vēl viens vērā ņemams piedāvājums. GEALAN S8000 IQ ,varbūt kādam par to kaut kas zināms. Pašlaik izskatās ,ka tomēr iekļaušos minētajos 2500 Eur ,kas ir tikai par logiem ,par montāžu jau atsevisķi vēl. Un vēl jautājums par ārdurvīm. Vai ir vispār prāta darbs izvēlēties PVC ārdurvis? Daži to piedāvā, bet laikam izvēlēšos tomēr kārtīgas metāla.
Forums: Dienas jautājums
9 mēneši
kolkaskrish
Liels paldies Jums par atbildēm ,nosūtīju izmērus arī uz norādītajām firmām. Paldies arī par info, kas jāņem vērā, tagad jau daudz vieglāk salīdzināt. Par Rehau Geneo un Synego jau biju dzirdējis ,bet izskatās, ka es neiekļaujos budžetā. Pagaidām vissakarīgākie izskatās Windows Factory KBE 76 logi ar termotiltu, 3kameru un kopējo Uw rādītāju 0,78. Bet vēl papētīšu piedāvājumus.
Forums: Dienas jautājums
9 mēneši
kolkaskrish
Sveiki visiem. Lūgums pēc palīdzības. Privātmājas celtniecība nonākusi līdz logu izvēlei un gribētos uzzināt Jūsu viedokļus kādus PVC logus izvēlēties? Piedāvājums ir ļoti plašs un jau otro dienu karos augšā...skaidrs ir tas, ka viedokļi ļoti dažādi un katrs protams aizstāv savu produktu. Vēlos 3kameru logus, ne lētākos ,ne arī pašus dārgākos, gribētu iekļauties 2500 Eur, tas vispār ir reāli? 110
Forums: Dienas jautājums
Pašreizējā: 1 no 1

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.