UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums


!!!Ja vēlamies sameklēt vārda daļu, tad rakstam, piemēram, 'buvn*' - aiz vārda daļas pievienojot '*'

Pašreizējā: 1 no 1
Rezultāti 1 - 8 no 8
17 gadi
ULDIS
Pēc manas pieredzes flīžu līme nav sala izturīga, un līmjavas no flīžu līmes atšķiras ar ķimiskām piedevām, kas nodrošinai katram materiālam savas fizikālās īpatšibas. Iesaku pameklēt lētāku līmjavu, bet tos celniekus ar tādām idejām pasūtīt tālāk, ja nu vienīgai viņi Jums to dara par brīvu!!!
Forums: Dienas jautājums
17 gadi
ULDIS
Lai samazinātu izdevumus, kas saistīti ar apkuri, pirmām kārtām ir jānodrošina ēka no siltumu zudumiem, varam Jūsu konkrētajā gadijumā sniegt konsultācijas, kā arī veikt ēkas apskati. Ar cieņu, SIA "Process LS" pārstāvis Uldis kalniņš kontakttālrunis 7 032 575 Gaidīsim no Jums informāciju, visu labu!
Forums: Vēlos uzzzināt
17 gadi
ULDIS
Jūsu minētajā gadijumā siltināt ar putapolistirola plāksnēm nerekomdējam, koku būvju siltināšanā tiek izmantotas citas tehnaloģijas. Varam sniegt konsultācijas šajā jautājumā jo siltināšanas darbi ir mūsu firmas galvenā specifika. Ar mūsu konsultantiem varat sazināties ar e- mail vai kotakttālrunis 7 032 575. Ar cieņu, gaidīsim ziņu no Jums. SIA "Process LS" pārstāvis Uldis Kalniņš.
Forums: Vēlos uzzzināt
17 gadi
ULDIS
Varam sniegt šādus pakalpojumus, veiksim ēkas apskati, sastādīsim defektācijas aktus, ja nepieciešams izstrādāsim bojāto konstrukciju nomaiņas shēmas, sastādīsim darbu un resursu apjomu, kā arī varam veikt ēkas rekonstrukciju. Ar cieņu SIA" Process LS " pārstāvis Uldis kontakttālrunis 7 032 575
Forums: Vēlos uzzzināt
17 gadi
ULDIS
Šis sistēmas galvenie parametri ir patērētāju skaits, un būvlaukuma ģeodēziskais stāvoklis. Ir divas papulārākās sistēmas septiskā un bakterioloģiskā. Ja interesē kas konkrēts, varam konsultēt. Kontakt tālrunis 7 032 575
Forums: Vēlos uzzzināt
16 gadi
ULDIS
iepērkam škirotos būvgružus
Forums: Pērk
16 gadi
ULDIS
kādu apdrošināšanas firmu Jūs pārstāvat??? kādas ir priekšrocības tieši Jūsu kopānijai???
Forums: Pērk
17 gadi
ULDIS
Pērku lietotu ekskavātoru vai buldozeru, saprātīgās cenās!!!!!!!
Forums: Pērk
Pašreizējā: 1 no 1

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.