UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums


!!!Ja vēlamies sameklēt vārda daļu, tad rakstam, piemēram, 'buvn*' - aiz vārda daļas pievienojot '*'

Pašreizējā: 8 no 8
Rezultāti 211 - 214 no 214
2 gadi
Teorētiķis
qwe Vispār jau "elpojošu māju" pat pieminējis nebiju. Manā skatījumā, mūsu klimatiskajos apstākļos īsti viena ventilēšanas sistēma nebūs perfekta. Dabīgajai, kā jau minēji, ziemā vēsumiņš nāks labi līdz, rekuperācija atkal enerģiju mazliet apēd. Pāris mājām ir uzlikta dabīgā ventilācija (regulējas pēcm itruma pakāpes) Francijas ražotāja. Redzēsim kā būs, varēs vēlāk iekomentēt.
Forums: Privātmāju būvniecība
2 gadi
Teorētiķis
1000 eur/m2 jau būs kompānijas ar 10 gadu darba garantiju ( firmas nav vakar uztaisītas). Kaut kas vienkāršs no Dores pat sanāķs, Timbero mazliet lētāk. Par 800 eur/m2 bez izvirtībāsm pareizajā laikā arī var uzcelt, pat ar salīdzinoši labiem materiāliem. Ja gribās energo efektīvu māju (pasīvo) tad laikam virs 1000 tomēr jārēķinās. Karkasnieces stabili iekš 800 sanāks.
Forums: Privātmāju būvniecība
2 gadi
Teorētiķis
Deniss Zislins Wrote: ------------------------------------------------------- > Labdien. > Es velos nopirkt gatavu maju bet nezinu ka > parbaudit majas kvalitati. > Iesakiet ludzu profesionalu, kurs var kartigi > parbaudit maju " uz kasjakiem " pirms majas > iegades. > Paldies Viens no padomiem, apsekot ziemā. Arī ir stāstiņš (ir vairāki, šis īpaši
Forums: Dienas jautājums
2 gadi
Teorētiķis
Savejais Wrote: ------------------------------------------------------- > Vispār, cik biezu OSB vajadzētu zem bitumena > šindeļiem/dakstiņiem? Tie kas negrib apjāt, tie liek 22mm, varbūt vēl uz 20mm parakstītos. Pārējie kā lētāk. Esmu arī 12mm redzējis (ne svaigu, jau uzlobījušos, kā rezultātā jumta seguma maiņa). Visādi brīnumi redzēti.
Forums: Ārdarbi
Pašreizējā: 8 no 8

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.