UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums


!!!Ja vēlamies sameklēt vārda daļu, tad rakstam, piemēram, 'buvn*' - aiz vārda daļas pievienojot '*'

Pašreizējā: 3 no 7
Rezultāti 61 - 90 no 192
3 gadi
Rakaris
Nav tā, ka tiem radiatoriem pārējiem caurumiem ir skrūvējami korķi priekšā? Ja tā, tad pārskrūvē tos sev vajadzīgās vietās. Par boileri, gan jau kāds no mazajiem ražotājiem (NNA?) uztaisījis boileru partiju ar norādīto kodu. Nākamo partiju taisīs ar kāda cita lielā ražotāja kodu.
Forums: Inženiertīkli
3 gadi
Rakaris
Lugazi.lv Cena 20.70 +PVN par m2
Forums: Privātmāju būvniecība
3 gadi
Rakaris
Pēc ss.lv sanāk starpība 1 eiro uz m3 (53 e/m3 pret 54 e/m3). Aeroc dārgāks, toties par 10% siltāks Salīdzināju Airstone PB-300 ar Aeroc Universal. Man domāt, ka 50 līdz 100 eiro dēļ pavisam nav vērts pirkt leišu blokus. Kur Tu dabūji 600 eiro ietaupījumu? Mājai Tev nepieciešami 600 m3? Lūdzu savus skaitļus studijā.
Forums: Vēlos uzzzināt
3 gadi
Rakaris
Cik tur ir tā cenas starpība? Un vai tiek salīdzināti identiski bloki?
Forums: Vēlos uzzzināt
3 gadi
Rakaris
Var montēt uzreiz. Ja būtu kā saka "sēdīsies un staigās", tad pavasarī visai mājai būtu jābūt vienās plaisās.
Forums: Ārdarbi
3 gadi
Rakaris
Uzstādīt apsardzes signalizāciju. Izmaksas gan būs sākot no 200 eiro.
Forums: Iekšdarbi
3 gadi
Rakaris
Bildēs norādītajai ēkai, pārseguma sijai, uz kuras tālāk/augstāk balstās jumta kore, ir jābūt pa īstam nesošai.
Forums: Projektu apspriešana
3 gadi
Rakaris
Labāk būtu spāru virzienā, pie tam sasaistītas ar mūrlatu, tas būtu papildus pluss pret sienu "atvēršanos", ko gan pašai jumta konstrukcijai vajadzētu nodrošināt. Secinājums, ja jumta situācija atļauj, tad var.
Forums: Projektu apspriešana
3 gadi
Rakaris
Ja ir pietiekami taisnas sienas cementa līmi var klāt ar ķemmi/grebeni kā flīzējot. Arī cementa līmes mēdz smērēt pa perimetru. Ja veidojas gaisa sprauga starp mūra sienu un siltumizolāciju, smērēšana pa perimetru ir obligāta. Jādībeļo jebkurā gadījumā.
Forums: Ārdarbi
3 gadi
Rakaris
Autoram: nežmiedzies atklāj pielietojumu vai parametrus kādi nepieciešami meklētajam materiālam. Vienkārši ugunsdrošs ir plašs jēdziens. Piemēram ir pieredze ar puscieto siltināšnas minerālvati. Pēc būtības un faktiski tā ir nedegoša, bet ja tā ilglaicīgi atrodas karstuma iedarbībā tā sadrūp/sairst viena, divu, trīs gadu laikā. Ja pareizi atceros konkrētajai vatei karstumnoturība skaitījās +10
Forums: Inženiertīkli
3 gadi
Rakaris
"...vulkanisko iežu dūmvads" Man domāt šis būs nākamais modes kliedziens, varbūt jau ir... D Nosaukums skanīgs, bet patiesībā sadrupināti mazi akmentiņi saķjepināti kopā ar to pašu cementu. Jā un, parasts ķieģeļu skurstenis arī ir keramiskais.
Forums: Inženiertīkli
3 gadi
Rakaris
Ir pieejami 6 gab ventilācijas dakstiņi preikš Monier Zanda lux, krāsa sarkana, diametrs 110 mm, Cena 30 eiro par gabalu. Telefons 28333 divi trīs četri
Forums: Pārdod
4 gadi
Rakaris
Neiet kaut kas kopā: lai būtu ventilācija strap osb un siltinājumu, nav nepieciešams šķērslatojums. Lai palielinātu gaisa spraugu virs plēves, lieto augstākas skrejlatas, piemēram 50 mm biezumā.
Forums: Ārdarbi
4 gadi
Rakaris
Labi... bet tad kā var pārplīst šindelis?
Forums: Ārdarbi
4 gadi
Rakaris
Kādēļ būtu nepieciešams šķērslatojums: 1) Pats svarīgākais, noturētu jumtu pret iespējamu šķērskustību. Ir redzēti šindeļa jumti kam osb likts pa tiešo uz spārēm, rezultātā, jumts ir dabūjis pasvārstīties un šindelis vietām pārplēsts!!! 2) Spāre no spāres, droši vien, ka attālumā 60 cm vai lielākā, jāuzmanās, ka nieieliecas tas osb. Šķērslatojumam parasti tiek izmantoti dēļi 25x100 mm, tos lie
Forums: Ārdarbi
4 gadi
Rakaris
Par plēvi vēl varētu diskutēt, bet šķērslatojums nepieciešams obligāti, bet pamatā Mistislava ieteiktais ir pareizs. P.S. Preikš kam tev vajadzīgas spāres....?
Forums: Ārdarbi
4 gadi
Rakaris
Ja ir pretenzijas pret pārslēdžiem, var veidot shēmu ar impulsa relejiem. Slēdži būs bez fiksācijas, t.i. atradīsies vienā pozīcijā. Vajadzēs tik papildus vadus no katra slēdža uz sadali, kur atradīsies impulsa relejs.
Forums: Dienas jautājums
4 gadi
Rakaris
Uz leju no memrānas ieteiktu taisīt vēdināmu šķirkārtu 25 - 30 mm biezumā, tālāk vēja vates plāksnes -> minerālvates siltinājumu -> tvaika izolāciju.
Forums: Privātmāju būvniecība
4 gadi
Rakaris
Pēc apčamdīšanas www.dakstinurazotajs.lv produkcija tīri labi iepatikās, apčamdīju arī zanda lux, redzamas atšķirības kvalitātē neieraudzīju. Pašam plānā šovasar uzstādīt šos vietējā ražojuma betona dakstiņus.
Forums: Ārdarbi
4 gadi
Rakaris
Ūdeni no jumta tālāk no mājas var novadīt pa kanalizācijas caurulēm. Saprotu, ka to ūdeni nav īsti kur likt? Pilsētas kanalizācija nav tuvumā, ja ir, var noskaidrot vai komunālie ļautu laist kanalizācijā un cik tas mēnesī maksātu.
Forums: Ārdarbi
4 gadi
Rakaris
Par atlupušo vietu labošanu: 1) Notīrīt visu kas birstošs, 2) Nogruntēt ar dziļo gruni, 3) Relijefa izlīdzināšanai, jebkuru iekšdarbu špaktele, 4) Noslīpēt un nogruntēt ar dziļo grunti 5) Nokrāsot Tikai ir viens BET: jums tie griesti būs raibi.
Forums: Iekšdarbi
4 gadi
Rakaris
Darbs diviem cilvēkiem: fleksis ar maziem (regulējamiem) apgriezieniem + reizē putekļusūcējs, kas turams pie griezējripas. Ja ir iedvesma, var vēl papildus norobežot teritoriju kā Niks raksta, un vēl tuvāko apkārtni noklāt ar slapjiem palagiem, kas savāktu neceļos noklīdušos putekļus.
Forums: Ārdarbi
4 gadi
Rakaris
Būtu jāatvieno visi aukstā un siltā jaucēji. Ja pa auksto turpina tecēt siltais, tad kaut kas ir sajaukts instalācijā, kas atrodas zem reģipša. Ja pa auksto tek aukstais, tad vai nu kāds no jaucējiem, vai pienākošo aukstā un siltā ūdens spiedienu starpība ļoti liela. " Aiztaisīja aukstā ūdens ventili ciet, pa abām maisītāja pusēm tek aukstais ūdens" : kuru tad īsti aiztaisīja un k
Forums: Iekšdarbi
4 gadi
Rakaris
Novirzes, vismaz, liela daļa no tām rodas "mērnieku" neprofesionalitātes dēļ. Jeb mērīšnas brīdī netiek ņemti vērā visi mērīšanu ietekmējošie apstākļi. Pašam bijusi pieredze ar mērniecības firmu. Uzdevums bija sadalīt taisnstūra veida zemesgabalu trīs daļās. Mērnieki taisnas līnijas robežpunktus pamanās ielikt vienu 3 metrus kaimiņa kāpostu laukā, otru 3 metrus uz iekšu manā zemē. Ko
Forums: Dokumenti
4 gadi
Rakaris
Ig Wrote: ------------------------------------------------------- ..., tā ka labi būs iestrādats > šis celtnieku nedarbs. Kā radusies šāda situācija? Kādēļ vainojat celtniekus?
Forums: Vēlos uzzzināt
4 gadi
Rakaris
Pēc izlīdzinošā maisījuma, t.i. pirms flīzēšanas.
Forums: Iekšdarbi
4 gadi
Rakaris
Jampadracis Wrote: ------------------------------------------------------- > + dakstiņu klājs nav blīvs klājs. Visādos > negaisos ir varbūtība, ka pasit lietu vai sniegu > zem dakstiņiem. Solid'am ūdens stabs 2000 mm, domā nepietiek? P.S. Piekrītu, ka Diporoll labāks, bet cena cena cena....
Forums: Ārdarbi
4 gadi
Rakaris
Paskatījos Diporoll Top Ru: izturība stiepē 2x lielāka nekā Tyvek Solid, izturība pret plīšanu naglu vietās 5x lielāka, cena arī 3x lielāka. Un es vēl domāju, ka nopontojos, nopērkot tyveku :D
Forums: Ārdarbi
4 gadi
Rakaris
Izvēlējos Tyvek tieši ražotāja norādītās garantijas dēļ, kas 50 gadi, un Solid, jo izturīgāks par Soft. Vai tad betona dakstiņam augsts kondensāta veidošanās risks? Un kas tam diporolam tik īpašs? Moš lietojot diporolu, nemaz dakstiņu vairs nevajag?
Forums: Ārdarbi
4 gadi
Rakaris
Kurinatajs_iesacejs Wrote: ------------------------------------------------------- > Lūdzu padomu par difūzijmembrānas izvēli zem > betona dakstiņiem. Ēka ar mansardu, telpas > apkurināmas. > Pēc projekta uz spārēm bija jāuzklāj monier > piedāvātā 'Divorol top ru', tad > piespiedējlatas pie spārēm, un latojums > dakstiņiem. > > Priecāšos dzirdēt jūsu
Forums: Ārdarbi
Pašreizējā: 3 no 7

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.