UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums


!!!Ja vēlamies sameklēt vārda daļu, tad rakstam, piemēram, 'buvn*' - aiz vārda daļas pievienojot '*'

Pašreizējā: 5 no 23
Rezultāti 121 - 150 no 684
3 gadi
arre
Nu pilsētnieki! Nu kā var negribēt kompostu? :) Ja neko citu nesagudro, vari vest pie manis - Mālpils nov. Sīkākas koordinātes privāti, ja dosi ziņu. (Pa grants ceļu nav jābrauc).
Forums: Ārdarbi
3 gadi
arre
Varu tagad pats atbildēt uz savu jautājumu. Veikalā, ko agrāk sauca par K-rauta, izmantojot atlaidi, nopirku ķīniešu izcelsmes naglu un skavu pistoli FXA par 23 euro. Grīdā, dažādās saplākšņa konstrukcijās un citos darbos esmu šobrīd sašāvis gandrīz 15 t naglas, bez jebkādām problēmām un instrumenta kļūdām. Svētdienas amatniekam lielisks instruments ( var šaut 1,2 mm naglas līdz 60 mm garumam).
Forums: Iekšdarbi
3 gadi
arre
ja iespējams sienu nojaukt, es varētu ieteikt izmantot uz vecajiem pamatiem gabionus. Tas ir metāla sietu konstrukcija, ko piekrāmē ar akmeņiem. Akmeņu faktūra pēc izvēles. Smilts pusē nepieciešams likt ģeotekstilu. Izskatās dekoratīvi un labi pilda savu funkciju. Pamatu kustības gadījumā nekas neplaisā un ūdens drenējas.
Forums: Privātmāju būvniecība
3 gadi
arre
es saprotu pēc bildes, ka tā ir atbalsta siena nevis vienkārša siena. izskatās piņķerīgi no tā viedokļa, ka tur ir apbedījumi. bieži vien atbalsta sienas jūk tādēļ, ka netiek ierīkota drenāža un ūdens sienu izspiež. Vai nepastāv iespēja bojātās vietas izjaukt un pārmūrēt/pārbetonēt?
Forums: Privātmāju būvniecība
3 gadi
arre
Nu šitajos pasākumos gadās, ka arī kāds ķieģelis no skursteņa starpsienas izdrūp in iekrīt. Pēc tam galīgi vairs nekas nevelk un sit dūmus pa visām spraugām. Tur vajag inspicēt to dūmvadu.
Forums: Inženiertīkli
3 gadi
arre
man ir vecais lietuviešu projekts ar dvieļu žāvētāju, bet tāpat ieliku silto grīdu. manuprāt siltā grīda vannasistabā ir mūsdienu komforta standarts. Elektrības patēriņš būs atkarīgs no vannasistabas lieluma un siltās grīdas jaudas (nezināmais šeit - uzstādīšanas kvalitāte). Man ir 1m2 Devi paklājs - ja nemaldos 80w. pēc tā ka vasarā atslēdzu silto grīdu, saprotu, ka manu elektrības rēķinu tas ie
Forums: Projektu apspriešana
3 gadi
arre
Ja tas nebija nogāzies plaukts, tad atliek tikai poltergeists
Forums: Privātmāju būvniecība
3 gadi
arre
Bildē redzamie visticamāk ir PVC paneļi (Pēc tā, ka telpai iekārtie griesti). Gaumes dažādas, bet manuprāt izskatās bezgaumīgi. Vienīgā priekšrocība - ātri un lēti uzstādīt, var likt īres dzīvoklim. Kopšanā saskatāmi mīnusi - šuvju spraugas. Es viennozīmīgi izvēlētos flīzes no visiem aspektiem.
Forums: Iekšdarbi
3 gadi
arre
Vecā vēdināmā grīda tev ventilēja pamatus no iekšpuses. Ventilēja, kamēr sapuva. Uzliekot hidroizolāciju un betona plāceni uz grīdas, mitrums spiedīsies pastiprināti pamatos un kāps uz augšu. Vismaz tādu sakarību es ieraudzīju savā renovācijas projektā. Labā ziņa, ka tev tur ir vismaz kaut kāda horizontālā hidroizolācija. Vispār ieklausies - Vecteevs lietu runā. Vienīgais esi gatavs, izdzirdot i
Forums: Privātmāju būvniecība
3 gadi
arre
Tu kaut ko putro Rx. Problēmu man nav nekādu šajā sakarā. Gribēju tikai uzsvērt, ka nav jēgas līst ar metāla detektoru ar dzelzi piesārņotā zemē.
Forums: Dienas jautājums
3 gadi
arre
es dzīvoju pārbūvētā smēdē. turklāt pēc novadpētnieku datiem smēde te bijusi jau kā minimums pirms 180 gadiem. kopš laika gala visi aktritumi rakti zemē. iestādot rododendru var tikt pie 3 spaiņiem vecu pakavu un pļaujmašīnu zobu. radinieks sadomāja atbraukt ar metāla detektoru un secināja, ka tas aparāts šeit vienkārši nepārstāj pīkstēt. regulē jūtību, iestati konrētus metālus - bez jēgas,
Forums: Dienas jautājums
3 gadi
arre
filja Wrote: ------------------------------------------------------- > varbūt es vispār nepareizi sapratu tavu domu!tu > virsmu gribi līmēt no klucīšiem tā, lai gala > šķiedra ir uz augšu? Grūti rakstveidā izteikties. Nē. Brusas likt rindā, jo tās ir precīzi 60 cm garas.
Forums: Dienas jautājums
3 gadi
arre
Jā, ir vēl par ko padomāt. Noteikti padalīšos (ja sanāks labi:).
Forums: Dienas jautājums
3 gadi
arre
filja Wrote: ------------------------------------------------------- > tev mājās ir darbnīca?jautaju tāpēc,ka ,ja > domā to visu salīmēt mājas apstākļos > kvalitatīvi un skaisti,diezvai sanāks!Jo > vajadzēs gan ēveli,gan biezumeni!Jo perfekti > salīmēt neizdosies kaut arī klucīši > vienādi!Varbūt kādu gaļas dēlīti jā,bet > lielu darba virsmu diez vai.Parasti jau to da
Forums: Dienas jautājums
3 gadi
arre
Doma bija eļļot nevis lakot. vai tas maina lietas būtību?
Forums: Dienas jautājums
3 gadi
arre
Reizē ar malku, no kokapstrādes uzņēmuma ienākušies skaisti līmēto brusu gali - precīzi ēvelēti līdz milimetram. Grēks kurināt, radās doma salīmēt skaistu virtuves darba virsmu. Ytūbē pilns ar video kā tas darāms, bet no ārzemēm. Tur izmanto tādas līmes, kādas pie mums veikalos nestāv. Tad jautājums kādu līmi šim darbam izmantot? Ūdensizturīgo PVA vai ir kāds labāks variants?
Forums: Dienas jautājums
3 gadi
arre
Ar putuplastu kaut kas nelāgs noticis. Nesen biju Berģu Depo - tur pilns ar igauņiem, kas krāmēja savos autiņos un piekabēs putuplasta kalnus.Gluži kā Valkas lēto šmigu. Esmu dzirdējis tādas baumas, ka Vācijā putuplasta utilizācija šogad pielīdzināta bīstamo atkritumu utilizācijai. Līdz ar to, iespējams, kaut kādas papildus nodevas tiek vai tiks piemērotas.
Forums: Dienas jautājums
3 gadi
arre
mēģini facebook grupas. reizēm dara brīnumus
Forums: Kur lētāk
3 gadi
arre
Pirms es uzsāku savu mājas renovācijas projektu es tā nebūtu teicis. Bet tagad saku - vēlme ietaupīt 100 eiro noved pie nepieciešamības iztērēt 1000 eiro.
Forums: Iekšdarbi
3 gadi
arre
Izrādās, ka zemes gabals nemaz nav uzmērīts. Bet Maijroze turpina pieirst ēteru. Ja žoga uzlikšanai vajag projektu, tad nojaukšanai arī vajag:)
Forums: Dienas jautājums
3 gadi
arre
Mērniecības jomā Latvijā valda bardaks. Tas oficiāls Valsts Kontroles slēdziens par nozari. Pieejams VK mājaslapā. Tas nozīmē, ka reizēm nav tik viegli "iebraukt" īstajās un patiesājās zemes gabala robežās. Sairsties ar kaimiņiem nav liela māksla. Grūtāk iegūt draugus. Tāpēc pirms sākt blatot par sētas aizvākšanu vajag sākt ar šā jautājuma izpēti. Vai veikta kadastrālā uzmērīšana. Ko
Forums: Dienas jautājums
3 gadi
arre
Pirms trīs gadiem iegādājos eļļu grīdas dēļiem - Nostalgia Floor Oil. Tā gadījās, ka eļļu paredzētajiem darbiem toreiz neizmantoju. Tās bundžas visu laiku nostāvējušas pagrabā (5-15 c). Bundžas aprūsējušas - saturs uz skatu mazliet duļķains. Vai eļļa vēl ir izmantojama pēc nozīmes?
Forums: Krāsas un krāsošanas darbi
3 gadi
arre
Aizkakāsi to krāsni un dūmvadu ar neglītiem sodrējiem. Lai būtu normāla siltumatdeve, pēc tam krāsni būs jāiztīra. Nevar zināt vai tas tik viegli izdosies. Esmu dzirdējis viedokli, ka dažādus tamlīdzīgus sūdus var dedzināt gāzes ģenerācijas katlā. Tam pilnīga sadegšana un sodrēji neveidojas.
Forums: Dienas jautājums
3 gadi
arre
Pievienojos Rx. Man līdzīgs risinājums. + Ja vajag slīpēt ar fleksi tad saulainā dienā ārā vai lietainā dienā malkas šķūnī.
Forums: Dienas jautājums
3 gadi
arre
Vidzeme Wrote: ------------------------------------------------------- > Brīnos par cilvēkiem,kas joprojām liek to > bleķa draņķi. tas taču noiets etaps,vecam > šķūnim tādu tik uzklapēt. Nav nekā labāka > par dakstiņu jumtu! Tu maldies! Pupainas blondīnes ir labākas par dakstiņu jumtu!
Forums: Vēlos uzzzināt
3 gadi
arre
Daudziem padomju valsts estētikas traumētajiem to nesaprast. Gribās visu glancētu, taisnu un spīdīgu. Atgriežoties pie jautājuma - Ja drāšu birste uz flekša nepalīdz (turklāt var pamēģināt dažāda veida un mīkstuma birstes) Ja tomēr gribās ņemties ar ķīmiju, tad varu ieteikt šķīdumu akmens flīžu tīrīšanai, kas paredzēts flīzēšanas un šuvošanas darbiem. Ražo knauf un citi. Nu ja nekas nesanāks
Forums: Ārdarbi
3 gadi
arre
Atkarībā no ventilācijas sistēmas. Ja ir alternatīva gaisa ieplūde - dabīgā vai piespiedu, tad jātur ciet. Ja pieplūdes nav tad jātur ventilācijas režīmā. Lietas ir paredzētas lietošanai. Ja jaunam logam kaut kas nolūzt, par to gandrīz jāpriecājas, jo vēl spēkā garantija.
Forums: Dienas jautājums
3 gadi
arre
Līdzīgas jaudas Jotul f3 - 80 cm no aizmugures, 60 cm no sāniem un priekšas. Vari papētīt pats - mājaslapā ir šēmas. Termomax tādas nedod?
Forums: Dienas jautājums
3 gadi
arre
Vai čuguna pannu indukcijas plīts silda?
Forums: Dienas jautājums
3 gadi
arre
Redz kā, es šovasar ielēju 50m2 pašizlīdzinošo un iztērēju ap 200 eur, neskaitot savu darbu un laiku. Tik biezu gan es to kārtu nelēju. Bet līdzīgi kā autors biju neapmierināts ar darbu kvalitāti:) Tiesa gan, man bija citas problēmas-negribēja sanākt tik līdzens kā gribētos. Izlīdzinošais sastāvs ir diezgan neparasts materiāls. 2-3 dienā pēc ieliešanas pamanīju, ka izveidojušās plaisas - vesels
Forums: Dienas jautājums
Pašreizējā: 5 no 23

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.