UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 12345Nākošā
Pašreizējā: 1 no 5
Smird aukstais ūdens!
Autors: Juris1985 ()
Datums: 08/12/2020 18:02

Sveiki! Gribetu zināt kāpēc smird aukstais ūdens,3 men atpakaļ,tika izurbs dziļurbums,ūdens nāca tīrs bez smakas,tagad nesen parādijās smirdīga pūstoša smaka tiesi aukstam ūdenim,vai tas varētu būt no lēta ķīniešu spiedkatka? Jo smaka arī brīžiem tāda kā veca gumija

Re: Smird aukstais ūdens!
Autors: agrais ()
Datums: 08/12/2020 18:20

nes udeni uz analīzēm, es nesu uz Akveduktu, bet ir jau daudzi atdzelzotaj iekartu tirgotaji. Tev būs jaliek mikstinasanas, varbūt pat vel atdzelžošanas iekarta...ta tas diemzel ir.Es jau tai lietai esmu izgajis cauri, tagad udens super. Izmaksaja ap 1000 eiro..bet tur nianses. Tomer pa prieksu analizes, bez tam nu nekadi...

Re: Smird aukstais ūdens!
Autors: agrais ()
Datums: 08/12/2020 18:22

[www.udensboss.lv] nu kaut kas no sī, bet tas tik piemeram...

Re: Smird aukstais ūdens!
Datums: 08/12/2020 18:43

ūdens ir jālieto, ja nelieto tad sāks smirdēt, patecinot pāris stundas nesmirdēs

Re: Smird aukstais ūdens!
Autors: agrais ()
Datums: 08/12/2020 19:21

man jau ar ta teica...diemzel ta nav taisnība. Meginaju tecinat ilgu laiku, taja bridi likas ok. bet pec neilga laika atkal problema atgriezās. + tam, man vel smirdeja siltais uden, pods, dusa palika brūni. Pec mikstinasanas iekartas uzliksanas visas nebūšanas pazuda, neatkarigi no paterina.

Re: Smird aukstais ūdens!
Autors: ETT ()
Datums: 08/12/2020 21:05

Latvijā ir vietas, kur minerālūdens vairāk par dzeramo...

Re: Smird aukstais ūdens!
Autors: Griins ()
Datums: 16/12/2020 15:56

ūdens analīžu komplekts Gulbī ap 50.00 eiro. LVĢMC līdzīgi. Abas esmu izmantojis, jo akā peles bija noslīcinājušās. To uzzināju, kad ūdens sāka smirdēt.

Re: Smird aukstais ūdens!
Autors: Pičuks ()
Datums: 08/05/2021 18:35

Viens variants ir membrāna smird, bet tad to vajadzēja just no paša sākuma. Arī sliktas kvalitātes gumijas un plastmasas caurules var smirdēt, sevišķi pirmo gadu. Smirdoņa var būt arī no pārlieku augsta sēra piemaisījuma, tad gan vairāk pēc olām, nevis puvuma.

Ja būtu parastā aka, tad varētu atvērt vāku un paskatīties, kas tur lejā darās. Ar dziļurbumu tas, protams, nelīdzēs. Pirms nest uz analīzēm vari piezvanīt BIOR vai kādai ūdens attīrīšanas iekārtu, filtru firmai, piemēram, Waterfilters - [www.waterfilters.lv]. Viņi sola, ka konsultēs bez maksas :) Tas tā, ja BIOR negrib neko skaidrot pa telefonu.

Vēl var mēģināt izsūknēt kādus pārsimts litrus un paskatīties vai situācija neuzlabojas. Ja izdevās jau atklāt cēloni, ieraksti šeit.

Re: Smird aukstais ūdens!
Autors: TomsC ()
Datums: 09/05/2021 16:09

Lasot, ka ar dziļurbumiem ir tik pat lielas problēmas kā ar spicēm un atīrīšans iekārts tā pat izmaksā ap 1000, sev šobrīd nevaru izlemt, taisīt spici vai tomēr riskēt un taisīt dziļurbumu!

Foruma biedri varēja padalīties ar pieredzi par abiem variantiem, kāds bija iegūtais ūdens un kā risināja problēmas, un cik izmaksāja! Tas noderētu gan tēmas autoram, gan lielai daļai foruma biedriem!

Kaut ko būvēju arī ES!
[cietviruligzda.wixsite.com]

Re: Smird aukstais ūdens!
Autors: agrais ()
Datums: 09/05/2021 17:09

Spice jau tas pats grāvja ūdens vien ir.Un zinu kam arī spicē dzelzs ir daudz, tapat jaliek atdzelžosana.Spice un dziļurbums ir divas dažādas lietas...un cenas arī atšķirīgas.Man bija spice, uztaisīju urbumu.Spicē intensīvi lietojot saka trukt ūdens. Paris reizes dubļus sistema sasūcu, ar to pietika....

Iet uz lapu: 12345Nākošā
Pašreizējā: 1 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  **     **  **     **  **    ** 
 **     **  **     **  **     **   **   **   ***   ** 
 **     **  **     **  **     **    ** **    ****  ** 
 **     **  **     **  **     **     ***     ** ** ** 
 **     **  **     **  **     **    ** **    **  **** 
 **     **  **     **  **     **   **   **   **   *** 
 ********    *******    *******   **     **  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727