UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Palodzes
Autors: Es te ()
Datums: 25/10/2021 20:15

Sveiki! Tagad ir īstais laiks lai kaut ko meklētu un kaut ko darītu, jo veikalā nevar ne ieiet, ne pataustīt, ne nopirkt. Bet jātiek galā ar palodzēm. Kādā virzienā skatīties un kur pirkt? PVC vai skaidas, vai koks, vai kas cits?

Re: Palodzes
Autors: Aldiss ()
Datums: 25/10/2021 20:30

Pirms gadiem septiņiem logu firma pierunāja izvēlēties glancētas PVC palodzes. Neesmu starā- tomēr skrāpējas virsma no kaķa nadziņiem, plus meita ar karstu fēnu vienu sadeformēja. Kokam kas ir uz vienas palīdzēs savukārt kaut kāds pašvaks lakojums sanācis. Parastā skaidene pagaidām turās vislabāk.

Re: Palodzes
Autors: agrais ()
Datums: 26/10/2021 08:04

Piekritu Aldim. Gan no pieredzes strādajot pie citiem, gan no ta ko gadu gaita dazadas vietas pats sev esmu uzlicis, tad tiesam ar skaidenem problemu vismazak. Tam jau ar izvele samera liela, no letām, līdz dārga gala un kvalitativām. Katra gadijuma izvele ir.

Re: Palodzes
Autors: Es te ()
Datums: 26/10/2021 08:50

Cik meklēju,tad dižās izvēles nav. Depo HVZ kāda, BICfuritūra 2 veidi, profs un būvserviss. Pajautāju logu licējiem, bet tiem cena kosmosā iet.

Re: Palodzes
Autors: zzz ()
Datums: 26/10/2021 09:48

Sveiki, var varu palodzi uzliet no vienkarsi betona?

Re: Palodzes
Autors: agrais ()
Datums: 26/10/2021 11:39

Nu palodzi jau katru gadu nemainīsi, tur nu nebūtu ista vieta baigi kaut ko taupīt.....

Re: Palodzes
Autors: Mr. ()
Datums: 26/10/2021 12:43

zzz rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sveiki, var varu palodzi uzliet no vienkarsi
> betona?

Mierīgi, laba doma. Esmu lējis virtuves virsmas, izskats labi. Apakšā laminētais saplāksnis, malas ar no saplākšņa, stūrus aizsmērē ar silikonu, bet tā smuki, jo tie veidos augšējās malas rādiusu, iekšā vēl sietu uz akmentiņiem uzstutē. Kad gatavs, tad virsmu var slīpēt, var neslīpēt, viegli ieeļļot, un gatavs, ekskluzīvs produkts.

Re: Palodzes
Autors: Es te ()
Datums: 28/10/2021 21:38

Varbūt ieteiksiet kur pirkt?

Re: Palodzes
Autors: agrais ()
Datums: 29/10/2021 04:07

Cik logu tirgotaju firmas esmu biji, tik visas ir piedavajuma palodzes.Un pat no vairakiem razotajiem.Gan dargakas, gan letākas. Iespejams, tagad ir ilgak jagaida....Iesitot googles mekletāja izlec vel daudzi tirgotaji. Brauc ,skaties kas patik un pasuti ko maciņš atļauj.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **         **    **  ********   ********  
 **     **  **    **   **   **   **     **  **     ** 
 **     **  **    **   **  **    **     **  **     ** 
 **     **  **    **   *****     ********   **     ** 
 **     **  *********  **  **    **         **     ** 
 **     **        **   **   **   **         **     ** 
  *******         **   **    **  **         ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727