UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Griestu remonts
Autors: annijap ()
Datums: 13/07/2020 12:09

Labdien,

Dzīvojam vecā mājā (mājai ap 100 gadiem), otrajā stāvā. Viena no mājas ārsienām ir kārtīgi noslīdējusi, pie pamatiem pirmie dēļi diezgan iepuvuši, saprotam, ka tas viss būs jāmaina, bet tas ir apjomīgs darbs, kuru uzreiz uzsākt nevaram. Arī pirmā stāva griesti ir kārtīgi cietuši no mitruma un mums otrajā stāvā jau paliek bail, ka neizplīst cauri. Kādu risinājumu jūs ieteiktu, lai nostiprinātu grīdu otrajā stāvā (šobrīd remontējam telpu, tā ir vannas istaba) un ko var izdarīt pirmajā stāvā, lai otro stāvu ar vannu, veļas mašīnu utt noturētu? Ko darīt, lai ārsiena noturās, jo vanna sanāk tieši pie tās sienas, tas tomēr ir svars. Ar laiku tiks veikts kārtīgs remonts, bet kamēr to mēs gaidām, ko darīt, lai pašiem sirds mierīga, ka viss būs labi? Ir varbūt kādi speciāli stiprinājumi, kurus var novietot pirmajā stāvā, vai kas tamlīdzīgs?

Paldies liels

Re: Griestu remonts
Autors: Mr. ()
Datums: 13/07/2020 21:23

Ja griestu sijas vēl ir normālā stāvoklī, tad tās ar kādu stabu konstrukciju varētu balstīt pret pamatiem, ja tas tehniski iespējams, respektīvi izveidot nesošo sienu bojātās sienas iekšpusē balstot uz droša un stabila pamata, vēlāk remontējot bojāto ārsienu tas tik un tā būs jādara.

Re: Griestu remonts
Autors: jtdesign ()
Datums: 14/07/2020 10:04

annijap rakstīja:
-------------------------------------------------------
> tas ir apjomīgs darbs, kuru uzreiz uzsākt nevaram.Man domāt, šis ir atslēgas vārds. Ja šo nevarat novērst, tad varu izteikt tikai līdzjūtību.

Pēc apraksta spriežot, māja nav redzējusi kopšanu savu pusgadsimtu, bet gan jau vēl ilgāk. Risks no otrā stāva pēkšņi atrasties pirmajā nepavisam neizskatās simbolisks, kaut no prakses reāls (var notikt jebkurā brīdī) tas ir mitrumtelpās/vietās - tualete, vannas istaba, virtuves slapjumzona. Vienīgais pluss, ka koks nekad nemēdz sabrukt momentā, pirms tam ilgstoši čīkst, krakšķ, ieliecas.

Re: Griestu remonts
Autors: Cogito ()
Datums: 14/07/2020 12:29

Spriežot pēc apraksta otrā stāva vannas istabas remonts būs zemē nomesta nauda. Šos līdzekļus daudz prātīgāk būtu tērēt pamatproblēmas novēršanai un par vannas istabu domāt pēc tam. Vai, ja nu tas tā galīgi nav iespējams, tad vismaz rēķināties ar to un remontu veikt ar minimālām izmaksām, darot tikai neizbēgami nepieciešamo.
Nevar cerēt, ka uz pagaidu stutēm balstītā satrunējušā konstrukcijā var veikt paliekošu remontu otrajā stāvā.Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
Kck6n

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.
Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727