UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Vannas istaba dzīvoklī
Autors: Janķels ()
Datums: 28/01/2020 20:49

Jautājums par vannas istabu. Nonesu divas sienas vannas istabai dzīvoklī. Nedaudz palienāsu. Doma no reģipša sabūvēt atpakaļ. Arī grīdu izcēlu visu līdz paneļiem. Jautājums, vai var darīt tā ka salieku sienas no reģipša un arī trubas visas noslēpju aiz reģipša(3. Siena) un tad betonēju grīdu vannas istabai. Man te protestē, ka ja nu plīsīs kkas tad viss būs kaimiņam uz galvas. Nedomāju, ka tas kko maina, ja vispirms grīdu izlies un tad būvēšu sienas. Avārijas gadījumā tāpat nopudinās. Kā pareizāk?

Re: Vannas istaba dzīvoklī
Autors: vent ()
Datums: 29/01/2020 09:46

Stāvvadiem jābūt brīvi stāvošiem (neiebetonētiem) un jānodrošina tiem piekļuve, jo stāvvadi ir dzīvokļu īpašnieku kopīpašums. Caurumos starp caurulēm var likt vati, lai nevējo, bet betonēt noteikti nedrīkst, lai jebkurā brīdī varētu veikt to nomaiņu, remontu utt. Ja kaimiņi paši nav iebetonējuši stāvvadus, tad avārijas gadījumā visiem šķidrumiem būtu jānonāk pagrabā pa stāvvadu šahtu, ka kāds iebetonē vai citāti aiztaisa, tad lai pats rēķinās, ka avārijas gadījumā viss uzkrāsies viņa dzīvoklī. Apdrošinātāji to ņem vērā.
Vispār cauruļvadi nav mūžīgi un tā slēpšana reģipsī ir laika deglis. UN kad plīst, tad parasti vainīgi visi citi, tikai ne tas, kurš devis rīkojumu tos iebūvēt, paslēpt.

Re: Vannas istaba dzīvoklī
Autors: Edvīns ()
Datums: 29/01/2020 10:15

tiesa, plastmasas caurules var paslēpt, taču piekļuvei stāvvadam jābūt brīvai

Re: Vannas istaba dzīvoklī
Autors: Klauns ()
Datums: 31/01/2020 00:09

Cilvēks taču konkrēti nesaka, ka runa ir par stāvvadiem! A iekšējās komunikācijas gribi betonē, negribi nebetonē. Visas ūdens caurules tač ar sakausē un samūrē sienās, pēc tam flīzes pa virsu. Protams, ir risks, ka kaut kas var sākt tecēt, bet tas ir relatīvi neliels. Ar iekšēkām kanalizācijas trubām vispār nekas mūrī īsti nevar notikt, ja tās pareizi saliktas. Aizsērēties? Nu tas jau cits stāsts - 1. nevajag mest visādu drazu kanalizācijā 2. vajag visu tā salikt, ka var arī ērti iztīrīt, ja nu kas.

Mūsdienās kārtīgs, kvalitatīvs remonts vispār neparedz kaut kādu redzamu trubu esamību telpās. VIsas komunikācijas ir vai nu samūrētas vai saslēptas reģipsī - ārā tikai izvadi un ievadiJūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
JdTxe

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.
Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727