UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 9 no 10
Re: Tukšās galvas atrauga
Autors: binary (90.139.9.---)
Datums: 22/11/2020 17:11

Dakstiņu jumti nr.1 Wrote:
-------------------------------------------------------
> Depo un Kurši boikots turpinās,līdz Zsvētkiem vēl
> izvilks maitas,pēc tam šiem paredzu grūtus
> mēnešus... Savus būvniecības plānus esmu atcēlis
> pilnībā, (..)

Tas saucas nevis "boikots", bet "no algas līdz algai", "kredītos līdz ausīm", "neprotu plānot ģimenes budžetu".

Re: "Depo" boikots!
Autors: ParodijaNeValsts (46.230.131.---)
Datums: 22/11/2020 22:23

binary rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Dakstiņu jumti nr.1 Wrote:
> -------------------------------------------------------
> > Depo un Kurši boikots turpinās,līdz Zsvētkiem
> vēl
> > izvilks maitas,pēc tam šiem paredzu grūtus
> > mēnešus... Savus būvniecības plānus esmu
> atcēlis
> > pilnībā, (..)
>
> Tas saucas nevis "boikots", bet "no algas līdz
> algai", "kredītos līdz ausīm", "neprotu plānot
> ģimenes budžetu".

Nauda šeit man nav problēma.Esmu vnk principiāls cilvēks.Es šo visu uztvēru kā ņirgāšanos par mani un visu pārējo Latvijas tautu,tāpēc es nevaru pievērt acis,uzlikt uz mirkli uzpurni un sajusties aizmirsis šo visu farsu.Eju tieši pretējo ceļu. Vai neesat ievērojuši,kā pa radio tagad sludina aizvien vairāk reklāmas no Depo un Kurši?:) Jūs ko domājat,ka šiem viss iet kā agrāk,nekā nebija... Ļoti daudzi cilvēki ir sajutuši,ka piem šie divi Depo un Kurši arī līdzdarbojas tajā kovidfašizmā un mēs to neaizmirsīsim! Drīz arī pienāks laiks,kā es tai maitai no Kurši iemetīšu acīs,kas mani nevēlējās apkapot bez uzpurņa,ja protams viņi vēl nebankrotēs..

Re: uzpurņa acīs metamais
Autors: Dīvains stāsts (85.254.147.---)
Datums: 23/11/2020 08:19

Jumts aizbraucis, agresija palikusi...

Re: "Depo" boikots!
Autors: AWD (91.194.202.---)
Datums: 23/11/2020 18:18

Citējam Dakstiņu jumtu nr.1: "Drīz arī pienāks laiks,kā es tai maitai no Kurši iemetīšu acīs,kas mani nevēlējās apkapot bez uzpurņa,ja protams viņi vēl nebankrotēs.." - ko lai saka, ja cilvēks ir tups, tad uz visiem laikiem; ko tev tā kasiere (?) Kuršos nodarīja? Pildīja to, ko viņai - ne bez pamata - uzliek normatīvie akti. Principā vajadzēja ne tikai neapkalpot, bet pasaukt apsardzi in "ar godu" izvadīt līdz durvīm.

Re: "Depo" boikots!
Autors: miets (46.109.175.---)
Datums: 23/11/2020 19:18

Pilnīgi piekrītu un aicinu visus, kas nenēsā maskas boikotēt Depo. Lai man un citiem normālajiem drošāk.

Re: "Depo,Kurši" boikots!
Autors: ParodijaNeValsts (46.230.131.---)
Datums: 23/11/2020 19:50

miets rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pilnīgi piekrītu un aicinu visus, kas nenēsā
> maskas boikotēt Depo. Lai man un citiem
> normālajiem drošāk.

Tad jau sanāk,ka tu pat uzpurnī baidies no mana bīstamā vīrusa?:D
Vienam otram jau varbūt rodas tāda mirkļa ilūzija jeb pašapmāns par to aizsardzību,tikai man nav saprotams viens,ja tā lupata neaizsargā no celtniecības,reģipša putekļiem,kā viņa var aizsargātt bīstamu vīrusu,kas ir simtiem reižu mazāks?:D
Vari būt drošs,Kuršos un Depo mani nesastapsi:)

Re: "Mazinās" dzērienu nodaļas boikots
Autors: Cerētājs (80.89.78.---)
Datums: 23/11/2020 20:07

Nu tad jau nevienā bodē...

Re: Gobzema boikots
Autors: vārds (90.139.182.---)
Datums: 23/11/2020 20:29

Jāboikotē gopzems.

Re: "Depo,Kurši" boikots!
Autors: ParodijaNeValsts (46.230.131.---)
Datums: 24/11/2020 15:22

Cerētājs rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nu tad jau nevienā bodē...

Lai kā to režīms negribētu,bet svarīgākās pārtikas preces es varu iegādāties dažos mazajos veikalos.Noteikti ikvienam uzpurņa nevalkātājam ir sava vieta,kur viņš var mierīgi nopirkt tās pārtikas lietas.Iepirkšanos veicu tagad 1x nedēlā. Kā jau kungi reiz šeit minēju,ir jābūt daudz neatkarīgākiem un jāveido vairāk,no elektrības neatkarīgas krāsnis un sildierīces.Ņemot vērā šodienas covidfašizmu,sāku apsvērt maizes krāsns būvniecību,lai jebkuros laikos mēs varētu cept maizi mājās,tad sev un visiem kaimiņiem būtu maize galdā.

Re: "Depo,Kurši" boikots!
Autors: agrais (89.254.148.---)
Datums: 24/11/2020 16:31

tu tiesam esi totāls idiots...Ne jau veikali izdoma prasibas nēsat maskas vai ieverot distanci. Un sobrīd visiem veikaliem, benzīntankiem ir šādas prasibas. Un te nav runa par patik vai nepatik.Ir noteikumi, ir varbūtība tikt soditam vai aizklapetam ciet. Tikai plikadida, kuram nav ko zaudet, var te kaut kadu huiņu dzīt. Ari revolūciju plikadidas taisīja.Bet ja tev ir kads bizness, tad ir japielagojas un jastrada talak... Un tadi idioti ka tu...var iet šalēt dillēs, vienalga jau jūs neviens par nopietnu neņem.. Latvija vienalga izdzīvos! Bet tu vari ieskrieties...Pielauju ka tu tāds nozelojams trollis vien tik esi.

Re: "Depo,Kurši" boikots!
Autors: Hmm (213.180.113.---)
Datums: 24/11/2020 17:07

Ja veikalniekam nav aizlidojis jumts, viņš šo visu redz no cita aspekta - cenšas pasargāt savus darbiniekus, lai nenāktos slēgt veikalu pavisam.

Re: "Depo,Kurši" boikots!
Autors: ParodijaNeValsts (46.230.131.---)
Datums: 24/11/2020 17:58

agrais rakstīja:
-------------------------------------------------------
> tu tiesam esi totāls idiots...Ne jau veikali
> izdoma prasibas nēsat maskas vai ieverot distanci.
> Un sobrīd visiem veikaliem, benzīntankiem ir šādas
> prasibas. Un te nav runa par patik vai nepatik.Ir
> noteikumi, ir varbūtība tikt soditam vai
> aizklapetam ciet. Tikai plikadida, kuram nav ko
> zaudet, var te kaut kadu huiņu dzīt. Ari
> revolūciju plikadidas taisīja.Bet ja tev ir kads
> bizness, tad ir japielagojas un jastrada talak...
> Un tadi idioti ka tu...var iet šalēt dillēs,
> vienalga jau jūs neviens par nopietnu neņem..
> Latvija vienalga izdzīvos! Bet tu vari
> ieskrieties...Pielauju ka tu tāds nozelojams
> trollis vien tik esi.


Protams,ka tās nepamatotās prasības un ierobežojumus nosaka valsts jeb kā es to parasti saku režīms.
Kur ir problēma tev pievērt reizēm acis uz kādu klientu,kas nevalkā uzpurni?Tu jau paliec līdzatbildīgs noziegumā,ja kaut nedaudz nemēģini palīdzēt cilvēkiem šajā situācijā.Veikalnieki un to darbinieki tiek šantažēti un nostādīti muļķa lomā tagad,kā tas tev pašam patīk?Šodien ir šādi ierobežojumi,rīt būs izdomāti citi un tu atkal man teiksi,ka ir jādara viss iespējamais,lai nebankrotētu.Nav apnicis kā vāverei ritenī?:)Tad pie vella vispār kāpēc biznesu šajā nolādētajā valstelē,ja tu kā uzņēmējs esi nekas,ko viņi sagribēs,tā arī tu danscosi.Pirmkārt jau mans raksturs nepieļauj tādu attieksmi pret mani un kur nu vēl vairāk vērt vaļā biznesu vidē,kas tevi apspiež un izmanto.Melno biznesu es saprotu,kur ir tikai sadarbība starp pircēju un pārdevēju,bez kautkādadiem citiem muļķīgiem noteikumiem.

Re: "Depo,Kurši" boikots!
Autors: agrais (89.254.148.---)
Datums: 24/11/2020 18:14

Tiesam idiots....Tur vairs šaubu nav.Lai tev dzīve veicas.

Re: "Depo,Kurši" boikots!
Autors: Mr. (81.224.220.---)
Datums: 24/11/2020 18:42

Dakstiņu vajadzētu aizsūtīt padzīvot Šveicē. Tur, piemēram, pēc desmitiem vakarā nedrīkst iet dušā, mazgāties un nolaist tualetē ūdeni, svētdienās nedrīkst izmest atkritumos pudeles, urbt sienas un pļaut zāli savā dārzā, bērni nedrīkst trokšņot, bet suņi nedrīkst riet. Daudzdzīvokļu mājās nedrīkst pārkāpt veļas mazgāšanas grafiku. Mājā ir viena (maksas) veļas mašīna, un katram iedzīvotājam noteikta sava diena un laiks utt utt. Tur Dakstiņš ātri vien sajuktu prātā vai nonāktu cietumā :D

Re: "Depo,Kurši" boikots!
Autors: ParodijaNeValsts (46.230.135.---)
Datums: 24/11/2020 23:28

Mr. rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Dakstiņu vajadzētu aizsūtīt padzīvot Šveicē. Tur,
> piemēram, pēc desmitiem vakarā nedrīkst iet dušā,
> mazgāties un nolaist tualetē ūdeni, svētdienās
> nedrīkst izmest atkritumos pudeles, urbt sienas un
> pļaut zāli savā dārzā, bērni nedrīkst trokšņot,
> bet suņi nedrīkst riet. Daudzdzīvokļu mājās
> nedrīkst pārkāpt veļas mazgāšanas grafiku. Mājā ir
> viena (maksas) veļas mašīna, un katram
> iedzīvotājam noteikta sava diena un laiks utt utt.
> Tur Dakstiņš ātri vien sajuktu prātā vai nonāktu
> cietumā :D


Nevajag dzīvot tajā Šveices hruščovkā,tad arī būs normālāka dzīve:)Ir lietas kas tur labi un kas slikti,ne par to stāsts.Runa ir par šo nolāpīto sistēmu,kuru mums vajag kopīgi sagraut!Jāsāk ar situācijas apzināšanos,ka mēs esam pakaļā šodien,gan uzņēmēji,gan vienkāršā tauta,valsts mūs visus čakarē,bet Jūs kungi vēl uzdancojat priekšā vai paplivinat karodziņu!Vai nav marasms ?

Re: aicinājums uz grautiņiem?
Autors: Saulneatvedis (212.3.198.---)
Datums: 25/11/2020 07:20

Jukušais iesaka iznīcināt valstī...

Re: "Depo,Kurši" boikots!
Autors: Teorētiķis (81.198.108.---)
Datums: 25/11/2020 09:50

>
>
> Nevajag dzīvot tajā Šveices hruščovkā,tad arī būs
> normālāka dzīve:)Ir lietas kas tur labi un kas
> slikti,ne par to stāsts.Runa ir par šo nolāpīto
> sistēmu,kuru mums vajag kopīgi sagraut!Jāsāk ar
> situācijas apzināšanos,ka mēs esam pakaļā
> šodien,gan uzņēmēji,gan vienkāršā tauta,valsts mūs
> visus čakarē,bet Jūs kungi vēl uzdancojat priekšā
> vai paplivinat karodziņu!Vai nav marasms ?

Labdien!
Pirms pievienoties Jums, vēlējos precizēt dažas lietas:
1. Varētu sīkāk paskaidrot par "nolāpīto sisitēmu"? Kā viņa darbojas un kā intresēs. Lai var saprast ko un kur graut.
2. "Mēs esam pakaļā", tas ir domāts - mēs visi? Vai "mēs" ir domāts tikai Jūsu tuvāko loks? Kā izpaužās būt pakaļā? Gribu saprast, iespējams es esmu citā orgānā vai vidē.
3. "Gan uzņēmēji, gan vienkāršā tauta". Tas ir kas? Uzņēmēji ir no citas kastas? Viņi ir kaut kādi nemirstīgie ar citām privilēģijām kā vienkāršā tauta? Man jāsaprot, par ko es cīnīšos kā vienkāršā tauta.
4. Kādi ir konkrēti priekšlikumi uzņēmējdarbības vides uzlabošanai?

Tas īsumā pagaidām ir viss, ko vēlētos precizēt.

Paldies.

Re: "Depo,Kurši" boikots!
Autors: arre (195.13.169.---)
Datums: 25/11/2020 11:55

Jautājumi nav svarīgi, svarīgas ir atbildes! Un atbilde ir - nost ar sistēmu! Nost ar masku valkāšanu ! Nost ar mazgāšanos un apeņu valkšanu! Nost ar atstarotāju un ķiveru valkāšanu! Nost arī ar citām higiēnas prasībām un nost ar visu - izsitīsim logus un izlaupīsim Latvijas Balzama veikalus! Ja paveiksies - izlaupīsim pat visu ražotni un noliktavu! bet domāsim pēc tam. Bet galvenā doma tāpat jau tagad skaidra - visi kas domā citādāk ir sistēmas vergi un domā nepareizi.

Re: "Depo,Kurši" boikots!
Autors: martell (159.148.5.---)
Datums: 25/11/2020 11:56

Nu tak beidzat vienreiz barot to tupo trolli. Aizd!rsis visu forumu jau..

Re: "Depo,Kurši" boikots!
Autors: v_t (95.68.5.---)
Datums: 25/11/2020 16:29

tie, kas te visi draudzīgā korī aprej Dakstiņu, ko jūs darīsiet, kad pēc kāda laika izrādīsies, ka viņam ir taisnība? vai spēsiet tāpat korī atvainoties?

jums šķiet, ka viss notiek baigi ok un neviens nav pakaļā? pajautājiet kultūras, mākslas, ēdināšanas, pakalpojumu jomā, tūrismā strādājošajiem. domājat, ka jūs vēl ilgi būsiet šokolādē? jauni un jauni absurdi ierobežojumi piegriezīs skābekli arī jums. mazo pirkstiņu esat atdevuši - nav grūti masku uzvilkt uz piecām minūtēm, pavisam drīz nebūs grūti arī špricīti saņemt. par to jau atklāti runā, tā vairs nav nekāda sazvērestības teorija. un par nanočipiem vakcīnās neesat neko dzirdējuši? arī to vairs neslēpj. nav jau vairs ko slēpt, jo uzpurņus esat akceptējuši, tātad esat gatavi visam pārējam ieplānotajam.

Pašreizējā: 9 no 10


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **        **  **    **  ********   **    ** 
 **   **         **  ***   **  **     **  **   **  
 **  **          **  ****  **  **     **  **  **   
 *****           **  ** ** **  ********   *****    
 **  **    **    **  **  ****  **         **  **   
 **   **   **    **  **   ***  **         **   **  
 **    **   ******   **    **  **         **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727