UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

katlu telpa
Autors: Ivo115 (89.201.119.---)
Datums: 26/11/2020 06:35

Jautājums par katlu telpas logu.
Pievienošu pantu no likuma LBN 231-15 "Dzīvojamo un publisko ēku apkure un ventilācija"

30. Telpas, kurās atrodas šķidrā kurināmā tvertnes, ja tvertņu kopējā ietilpība nav lielāka par 5 t degvielas, atdala no pārējām telpām ar ugunsdrošām starpsienām, kuru ugunsizturības robeža nav zemāka par EI-60, ugunsdrošiem pārsegumiem, kuru ugunsizturības robeža nav zemāka par R-60, un ugunsdrošām durvīm, kuru ugunsizturības robeža nav zemākā par EI-30. Šīm telpām izbūvē ārējo logu, kura laukums ir vismaz 0,05 m2, rēķinot uz vienu telpas kubikmetru, bet ne mazāks par 0,25 m2.

Pēc šī var saprast, ka man katu lepā nepieciešams logs. Ja man šajā telpā ir durvis uz pagalmu. Vai es varu "apiet" noteikumu ar loga izbūvi uz to, ka es ielieku PVC durvis ar stiklu, loga vietā?

Un kā ir ar ugunsdrošajām starpsienām? Ir keramzitbloku sienas. Tās ir kā savādāk jānostiprina, lad abūt šo robežu El-60? (tiek izmantots šķidrais kurināmais)

*jautājums saistībā ar ekspluatācijā nodošanu*



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **    **  **    **  **     **  ******** 
    **     ***   **  **   **    **   **   **       
    **     ****  **  **  **      ** **    **       
    **     ** ** **  *****        ***     ******   
    **     **  ****  **  **      ** **    **       
    **     **   ***  **   **    **   **   **       
    **     **    **  **    **  **     **  ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727