UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 4 no 5
Re: Nepieciešama mājas iekšējā elektroinstalācija!!!
Autors: gamu ()
Datums: 23/11/2007 05:46

un vispar, kas ta par attieksmi?? dzivoli Tu tacu SEV buuve!!?

Re: Nepieciešama mājas iekšējā elektroinstalācija!!!
Autors: velkam ()
Datums: 23/11/2007 05:52

Kādā ziņā attieksme? Tas, ka negribu jaukt visu nost un iekulties reālos tēriņos.......normāli. Tas ka gribu kārtīgu un kvalitatīvu meistaru ...ar normāli. Tas, ka gribu realitāti.....ar kādu summu rēķināties........lai meistars nesaka sorry, izmaksas pieauga par 200 %.....nu tak ar normāli!

Re: Nepieciešama mājas iekšējā elektroinstalācija!!!
Autors: gamu ()
Datums: 23/11/2007 08:06

varbut ieprieks nepareizi izteicos, tas cenas ir tikai darbs. tapec, varbut, domstarpibas par to kvadratu cenu..

Re: Nepieciešama mājas iekšējā elektroinstalācija!!!
Autors: aaaa ()
Datums: 23/11/2007 15:03

Man pašam mājā elektrību savilka ļoti labs elektriķis, un tā kā tā bija paneļu māja uz koka karkasa, tad arī nācās vilkt vadus, kas pa ārsienām jau aiz gatava reģipša un vates utt. Nekas, visu izdarīja ļoti labi. Cena bija pieņemama, ja vēl ir aktuāli, varu iedot šī cilvēka telefonu. Viņš vispār ir diezgan aizņemts, bet ja nedeg, es ieteiktu pagaidīt, jo pēc tam pat iekšdarbu strādnieki uzslavēja un teica, ka cik viņi ir redzējuši, tik korekti neviens parasti nestrādājot - velkot tos vadus krustu šķērsu.

Re: Nepieciešama mājas iekšējā elektroinstalācija!!!
Autors: a ()
Datums: 23/11/2007 17:04

Nu ja velk pa arpusi, tad jau vispar no problem.Var zem tiem dekorativiem elementiem sleept, tacu, manuprat ta ir veesturee.Ja tagad cilveks taisa, tad drosi vien grib lai viss ir ''pa smukoo'', un tada gadijuma komunikacijam obligati ir jabut aiz regipsa.

Re: Nepieciešama mājas iekšējā elektroinstalācija!!!
Autors: velkam ()
Datums: 24/11/2007 04:55

Tur jau tas joks ka problēmas nav par kvadrātu cenu, kas pie mana dzīvokļa izskatās nereāla (palīgstrādnieka atalgojumā), jo aprakstīju objekta tehnisko stāvokli kur vadu iznstalēšana būs apgrūtināta, nu jau vairs neatkārtošos, kāpēc, bet kā viss pārdārgais arī lētais mani atbiedē! Meistars kurš saskāries ar dažādiem objektiem zinās aptuvenās darba izmaksas, lai neapčakarētu sevi, vēl jo vairāk ja šis meistars ir godīgs un akurāts, cena būs vidēja nevis Latvenergo tarifs.......nu kā jau Gacco teica: lai neapčakarētu sevi un Tevi.
Dodat telef: kas grib strādāt un pelnīt, to arī darīs: onetwothree@#$%&one.lv

Re: Nepieciešama mājas iekšējā elektroinstalācija!!!
Autors: chaapslis ()
Datums: 24/11/2007 18:21

iedomaajoties, kas tas ir par gemoroju, aiz jau uzlikta regipsha vadus vilkt, zosene uzmetaas!!! nezinu , vai tu atradiisi kaadu , kas buus ar mieru pa "sakariigu "cenu...

Re: Nepieciešama mājas iekšējā elektroinstalācija!!!
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 25/11/2007 04:07

Es vilcis caur gatavām reģipša sienām, rezultātā siena izskatās kā šveices siers :)

Re: Nepieciešama mājas iekšējā elektroinstalācija!!!
Autors: gamu ()
Datums: 25/11/2007 10:56

ja, gar vati grabstities nav tas pats patikamakais..
kur Tev tas dzivklis atrodas? varbut var uzmest aci, tad ari sarunatu ciparu?
mani komtakti ieprieks tika mineti...

Re: Nepieciešama mājas iekšējā elektroinstalācija!!!
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 26/11/2007 05:57

fū, vate sux, tur toč var pakārties :P, veiksmi.

Pašreizējā: 4 no 5


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  ********   **     **  ******** 
 **     **  **        **     **  **     **  **       
 **     **  **        **     **  **     **  **       
 *********  ******    **     **  **     **  ******   
 **     **  **        **     **  **     **  **       
 **     **  **        **     **  **     **  **       
 **     **  ********  ********    *******   ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727