UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 13 no 45
Re: Jautajums tiem, kam ir malkas katls+siltuma akumulatos.
Autors: janisbezuzvarda ()
Datums: 09/12/2009 18:25

pauljukas,tieši tā,es gribu uzlikt to pretvārstu lai karstajam ūdenim kas nāk no katla caur akumulatoru klāt nejaucās(atdzisušais) atpakaļejošais ūdens no mājas,tad sanāk ta kā raksta RX,ka termovārstss stāvēs ilgāku laiku vaļā jo pieplūdīs siltāks ūdens klāt,vai pareiz es sapratu?bet trīsceļu vārsts regulēs temperatūru uz māju,īstenībā es nēsmu nekāds santehniķis lai spriestu par tādām lietām,vienkārši nav citu variantu kā iedziļināties pašam šinīs lietās

Re: Jautajums tiem, kam ir malkas katls+siltuma akumulatos.
Autors: slēpnis ()
Datums: 09/12/2009 21:16

Janisbezuzvarda. Papētīju sīkāk fočenes. Bet tev taču tur ir pieslēgums pie akumulatora apakšas atgaitā. No zīmējuma varēja saprast, ka nav. Tad jau pa lielām šaibām visam jābūt kārtībā. Tiešām, kas Tevi neapmierina darbībā? Akumulators nesilst? vai tieši otrādi, viss akumulatorā aiziet un uz radiatoriem vēss?

Re: Jautajums tiem, kam ir malkas katls+siltuma akumulatos.
Autors: pauljukas ()
Datums: 10/12/2009 00:19

Jāni, izklausās ka Tu nepareizi esi sapratis. Ja uzliksi pretvārstu tā kā Tu domā, tad uz māju netiks jaukta nekāda temperatūra! Tik cik katlā - tik arī ies uz radiatoriem.
Kā es iepriekš rakstiju - es tur liktu pretvārstu, bet ar virzienu uz maisītāju. Un tas tikai ar domu, lai katla sūknis nerauj caur puspagrieztu trīsceļnieku karsto ūdeni atpakaļ uz katlu apejot akkumulāciju.


Re: Jautajums tiem, kam ir malkas katls+siltuma akumulatos.
Autors: janisbezuzvarda ()
Datums: 10/12/2009 17:52

slēpnis,jā jā ir tas pieslēgums apakšā pie akumulatora,laikam jav nēsmu pareiz uszīmējis(nēsmu spečuks šinīs lietās),es jav rakstīju ka neapmierina akumulatora ilgā uzsilšana,aptuveni 8h un vēl nepatīk ka jaucās klāt atpakaļejošais(vēsais) ūdens.pauljukas,kā jav rakstīju ka nēsmu spečuks šādās lietās,varbūt nepareiz kaut ko sarakstīju,bet lūdzu uszīmē kur tieši to vārstu vajadzētu likt,nepielec man?

Re: Jautajums tiem, kam ir malkas katls+siltuma akumulatos.
Autors: pauljukas ()
Datums: 11/12/2009 08:46

Šitā


Re: Jautajums tiem, kam ir malkas katls+siltuma akumulatos.
Autors: pauljukas ()
Datums: 11/12/2009 09:23

virziens uz augšu pretvārstam.. ;)

Re: Jautajums tiem, kam ir malkas katls+siltuma akumulatos.
Autors: janisbezuzvarda ()
Datums: 11/12/2009 18:31

pauljukas,nu tā laikam es arī biju domājis:)))

Re: Jautajums tiem, kam ir malkas katls+siltuma akumulatos.
Autors: janisbezuzvarda ()
Datums: 15/12/2009 21:28

Labvakar,vīri vēl viens jautājiens,ar ko atšķirās apkures automātikas,un vai kāds ir ņēmis no ebay(ja)lietotu automātiku,vai ir vērts un uz ko jāpievērš uzmanība?Šādu atradu ebay(jā),Šo ielieciet google- - - Vaillant Regelung VRT colormatic 240 Witterungsgeführt bei eBay.de

Re: Jautajums tiem, kam ir malkas katls+siltuma akumulatos.
Autors: pauljukas ()
Datums: 16/12/2009 00:08

Atšķiras ar to iespējām un pievienojumu variantiem.

To Vaillant kas atrasta. - Vācu valodu un Vaillant produkciju njebumbum, bet izskatās ka tas ir vienkārš programējams telpas termostats. Var dot komandu on/off teiksim cirkulācijas sūknim.

Ja man pašam būtu jāpērk, pirktu tikai LV un jaunu. It sevišķi iekārtas kuras maksā lielu naudu. Automātikas ir tāda niķīga lieta būtībā. Svarīga ir garantija.

Protams ja ebajā var dabūt automātiku kura maksā 300 Ls pa kādi 30, tad daudz nedomājot( nu varbūt vienīgi pārdevēja atsauksmes papētot) ņemtu ciet! ;)

Re: Jautajums tiem, kam ir malkas katls+siltuma akumulatos.
Autors: JanisJanis ()
Datums: 16/12/2009 23:04

Tu mekle automatiku 3-gaitniekam? Ja jaa nem HMC82 no Honeywell. Tas ir lets un labs risinajums privatmajai. Maksaa ap 100..120 Ls.
Info [ecc.emea.honeywell.com]
[www.evohome.info]
vai arī teh info iekš: [www.excel5000.net]
Lietot elementāri strādā precīzi, sievai un bērniem arī var palūgt uzlikt citus grādus.

Pašreizējā: 13 no 45


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **        **  **      **  **    ** 
 **     **  **     **        **  **  **  **  ***   ** 
 **     **  **     **        **  **  **  **  ****  ** 
 **     **  **     **        **  **  **  **  ** ** ** 
 **     **  **     **  **    **  **  **  **  **  **** 
 **     **  **     **  **    **  **  **  **  **   *** 
 ********    *******    ******    ***  ***   **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727