UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 2 no 5
Re: Spice ar skalošanas metodi
Autors: aaaa ()
Datums: 22/09/2008 10:21

Noķēru kaimiņu. Darbi sekojoši:
Ņemam 100mm dzelzs trubu, galā tai izzāģē tādus kā zobus. Izrok bedri, liek cauruli stāvus iekšā, caurulei iekšā ielaiž šļūteni, pa kuru kačā ūdeni. Lielā dzelzs truba ar skalojamā ūdens palīdzību lēni iet zemē iekšā. Kad pirmais posms iekšā, piemetina otru un procesu atkārto. Kad visa truba ieskalota (viņa gadījumā ap 10m), ņem otru cauruli, jau tievāku, ar spici galā un bāž iekšā resnajā, atkal ar ūdeni, spici ielaiž pāris m dziļāk kā resno cauruli un tad pavelk kādu pusmetru uz augšu, lai būtu ūdens baseiniņš. Viņš to saucamo spici taisīja pats - kaut kāda truba, ar saurbtiem caurumiem un aptīta ar smalku sietu, galā plastmasas ūdens caurule, bet drošībai pie gala trubas bija piemetināts āķis un trodsīte, ja gadījumā plastmasas truba nomaucas, lai nepaliek iekšā. Viss, pieslēdz sūkni un pumpē, saka, ka ūdens daudz un labs.

Re: Spice ar skalošanas metodi
Autors: Pow ()
Datums: 26/09/2008 11:39

Oho, 100mm. Tur jau iegremdējamais sūknis iet iekšā, ne?
Tādus posmus 100mm diametrā var kaut kur dabūt gatavus, līdzīgi ka 50mm skrūvējamos latgalītē?
Es sev pats uztaisīju 50mm ar skalošanas + vesera metodi. Viss tāpat, tikai lai atrāk tā štelle iet, bliež ar veseri pa virsu. Tāpēc skrūvējamas trubas man liekas labāk, jo to apdauzīto galu var noskrūvēt nost un ieskrūvēt jaunu posmu pa vidu.
Varētu sporta pēc 100mm pamēģināt, ja kaut kur lēti var materiālus nopirkt. Metināt baigi negribas.

Re: Spice ar skalošanas metodi
Autors: opi ()
Datums: 07/10/2008 19:09

nu paldies aaa un trubai un citiem :) es caur netu iemācijos :D un iedabuju zemē spici vis ok ūdens tīrs un dzidrs :)
taga nākošā probza-sūknis :D
dzenot pēdējo posmu tā diezgan pamatīgi sasipu vītni(uzskrūvēt neko nevar) :D.... ielaidu iekšā ap 6m gumijas šlangu kurai galā pretvārsts un pievienoju sūknim nu ūdens nepiga nenāca..,
pēctam to šlangu kārīgi nohermetizēju tā lai spices trubā neplūstu gaiss viss aizgāja, bet sūknis to šlangu rauj vakummā (pilnīgi plakanu) tā ka ūdens tek ar mazu spiedienu un diezgan raustīgi

Tātad jautājums kā man pareizi jāvieno klāt sūknis
Vai pretvārstu labāk likt spicei augšā un pašā spicē nemaz nelaist vēl kādu trubu?
Varbūt ja spicē ielaistu pvc trubu tad probzu nebūtu?
Un ja sanāk ka spicē ir jābūt vakumam tad laikam man spicei galā jāmetina vēl kāda truba ar nesasiptu vītni ?
velkomēti ar padomiem arī ar kaimiņu :)

Re: Spice ar skalošanas metodi
Autors: EjTakTu ()
Datums: 07/10/2008 19:24

Pa gumijas šlangu var tikai izpūst, nevis iesūkt. Ja netici, paņem prezi, nogriez galu. Pamēģini kautko iesūkt un izpūst. Sajuti atšķirību? ;)

Re: Spice ar skalošanas metodi
Autors: Jazeps ()
Datums: 13/04/2009 01:30

Paklau, viss jau būtu baigi feini, es arī 10cm 6m kanalizāc trubu ieskaloju, vis kā pa sviestu, bet ko lai liek filtra vietā, ti no kā taisat filtru spicesgalā? es taisīju no ķīniešu guļammaisa neilona. bet šis proj man izgāzās, jāskalo vēlreiz. bet varbūt kāds var ieteikt labu filtra materiālu?

Re: Spice ar skalošanas metodi
Autors: soseds2 ()
Datums: 13/04/2009 19:53

Vai 110mm kanalizacijas cauruli var lietot dzeramajam udenim??? Kiniesu gulammaisus gan neesmu redzejis santehnikas veikala, bet gan udens plusmas pretvarstus ar sietinu, kurus lieto spicem un dzilurbumiem.:)

Re: Spice ar skalošanas metodi
Autors: leonsk ()
Datums: 16/04/2009 14:35

Palasot radas dazin jautajumi.
Cik saprotu lejā zem trubas vēl jāizskalo baseins?
Vai tas baseins nesabruks?
Cik liels viņbš jāskalo?
Kā zināt kad viņš pietiekoši liels?
Cik lielu spiedienu vajag, lai dabutu ārā tās smiltis?

Paldies

Re: Spice ar skalošanas metodi
Autors: soseds2 ()
Datums: 17/04/2009 08:52

Baseins pats izveidojas, jo udens tiek suknets ara ar sukni nemot udeni lietosanai.

Re: Spice ar skalošanas metodi
Autors: leonsk ()
Datums: 17/04/2009 09:04

soseds2 Wrote:
-------------------------------------------------------
> Baseins pats izveidojas, jo udens tiek suknets ara
> ar sukni nemot udeni lietosanai.


Nesapratu frāzi: jo ūdens tiek suknets ār;a ar sūkni ņemot ūdeni lietošanai. Kur tad paliek smilts?

Re: Spice ar skalošanas metodi
Autors: collshtox ()
Datums: 18/04/2009 18:46

Smalkās daļiņas, kuras iet cauri filtram tiek aizsūknētas.

Pašreizējā: 2 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **    **        **  **      **  ********  
 **     **   **  **         **  **  **  **  **     ** 
 **     **    ****          **  **  **  **  **     ** 
  ********     **           **  **  **  **  ********  
        **     **     **    **  **  **  **  **     ** 
 **     **     **     **    **  **  **  **  **     ** 
  *******      **      ******    ***  ***   ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727