UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 2 no 8
Re: Boilera tīrīšana
Autors: aae ()
Datums: 25/12/2007 20:24

Sveiciens visiem Z.Sv.! :)
Un jautaajums par boilera apkopshanu - peec ~gada lietoshanas izjaucu 150l electroluxu, anods ir manaami nokorodeejis, atlikushais diametrs apm ~2cm. Vai likt atpakalj sho pashu, vai pirkt jaunu? Peec kaa vispaar nosaka ka vajadziigs jauns anods?

Re: Boilera tīrīšana
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 25/12/2007 21:20

Es vienmeer lieku jaunu, jo peec jauna var noteikt kaada ir starpiiba ar veco un tad var pareekjinaat kad vajag naakamo apkopi taisiit.

Re: Boilera tīrīšana
Autors: vgy7 ()
Datums: 27/12/2007 03:17

Noņemt savienojumu no aizsarganoda uz tvertni. Pretestību mēra virknē, strāvas stiprums piepildītai tvertnei nedrīkst būt mazāks par 0,3 mA. Pie mazākas strāvas plūsmas vai stipra aizsarganoda nolietojuma nomainīt aizsarganodu.

vgy7

Re: Boilera tīrīšana
Autors: aae ()
Datums: 27/12/2007 03:34

vgy7 Wrote:
-------------------------------------------------------
> Noņemt savienojumu no aizsarganoda uz tvertni.
> Pretestību mēra virknē, strāvas stiprums
> piepildītai tvertnei nedrīkst būt mazāks par
> 0,3 mA. Pie mazākas strāvas plūsmas vai stipra
> aizsarganoda nolietojuma nomainīt aizsarganodu.
>
> vgy7

Taatad jau nonjemtam anodam (uudens no boilera izlaists) peec shiis metodes nomeeriit vairs neko nevar?
Veel - ja nu neizdodas atrast veikalos anodu ar tieshi taadiem pashiem parametriem, pieljauju, vareetu dereet jebkursh cits liidziigais?

Re: Boilera tīrīšana
Autors: vgy7 ()
Datums: 27/12/2007 04:54

Parastajam anodam ir tikai divi parametri: izmērs un blīvējums, ja anoda saskrūves vietas pas, bet pati anoda tilpums ir krietni mazāks par orģinālo, tas vienkārši ātrāk izbeigsies...
Izņemtu anodu nomērīt nekādi nevarēs, jo tas ir rādījums, kas rodas konkrētajam ūdenim reaģējot ar anodu boilerī, kurš konkrētos apstākļos caur ūdensvaduir arī "sazemēts"
Esmu dzirdējis ka pie mums pārdošanā ir parādījušies arī elektriskie anodi, bet tā kā tas nav mans tiešais darba lauks... par tiem ko tuvāk varbūt elektriķi var paskaidrot?

vgy7

Re: Boilera tīrīšana
Autors: vgy7 ()
Datums: 27/12/2007 05:01

Īpašu uzmanību uz anoda nodilumu nevajadzētu pievērst, ir bijuši gadījumi, kad pie mūsu netīrajiem ūdeņiem anods pārklājas ar savdabīgu oksīda kārtiņu un vairs nereaģē, pēc divām sezonām boilers ir kā siets, bet anods kā jauns, tikai virskārtā mainījis krāsu...

vgy7

Re: Boilera tīrīšana
Autors: Lauriz ()
Datums: 13/03/2010 14:54

Man ir tāda problēma ar boileri, visulaiku darbojās normāli un vienā diena sjo, vairāk nesilda un viss. Sadedzis nau vienkārši vairāk nesilda. man nau ne mazākās nojausmas kas tur varētu būt noticis. varbūt kāds var palīdzēt.

firma "TATRAMAT" 80 LITR

Re: Boilera tīrīšana
Autors: heating ()
Datums: 13/03/2010 16:04

Mam laukos stav electrolux elektriskais silditaajs,jau stradaa gadus 15 stabili,nekaadu anodu nav mainiits un vis ir ok!!Varbuut eed vairaak elektriibu bet tas taa,tad jaskalo!!!Taa kaa nav ko tur uztraukties ja uzreiz nenomainis anodu tad boileris bus caurs un amen!!

Re: Boilera tīrīšana
Autors: Lauriz ()
Datums: 13/03/2010 18:35

Man tāds muļķīgs jautājums, vai tā anoda ir tāpati spirāle?

Re: Boilera tīrīšana
Autors: soseds2 ()
Datums: 13/03/2010 19:24

Ne, tas nav tas pats. Anods parasti ir taisns stienis, bet tens var but taisns, liks, spiralveida, u-veida u.c.

Pašreizējā: 2 no 8


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **          *******   ********   ********  **     ** 
 **    **   **     **  **     **     **      **   **  
 **    **   **     **  **     **     **       ** **   
 **    **    ********  ********      **        ***    
 *********         **  **            **       ** **   
       **   **     **  **            **      **   **  
       **    *******   **            **     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727