UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
Gāzes vada izbūve līdz mājai
Autors: Yankka ()
Datums: 24/04/2007 18:15

Sveiki! Vai kāds, lūdzu, var ieteikt firmu, kas pa normālām cenām izbūvēs gāzes vadu no kaimiņmājas līdz manai mājai? Gāzes vads 65m (pa ceļu) un 33m pievads no ceļa līdz mājai. Dabūju tāmes no divām firmām - viena par 4000 LVL, otra par 8000 LVL. Pilnīgs sviests... Bet ar propānu kurināt arī vairs nevar. Latvijas Propāna Gāze plēš nenormāli + vienmēr jāklausās visādi pārmetumi no gāzes pievedējiem par to, ka viņiem jāstiepj baloni, utt.

Lūdzu iesakiet kādu labu firmu, jo ar cenām, kā redzat, neko nevar saprast...

Re: Gāzes vada izbūve līdz mājai
Autors: Yankka ()
Datums: 24/04/2007 18:27

Starp citu, esmu dzirdējis, ka pati Latvijas Propāna Gāze lēti izbūvē dabas gāzes vadus. To man teica viens viņu darbinieks. Bet, kad viņiem zvanīju, tad viņi to noliedza.

Re: Gāzes vada izbūve līdz mājai
Autors: v_t ()
Datums: 24/04/2007 18:31

par siltumsūkņiem neko neesi dzirdējis, ne?

Re: Gāzes vada izbūve līdz mājai
Autors: Yankka ()
Datums: 24/04/2007 18:40

Esmu dzirdējis diezgan daudz, taču pirms gada jau ieguldīju pāri par 2000 LVL gāzes apkures sistēmas ierīkošanā mājā. Ja tagad pāriešu uz siltumsūkni, tad tie līdzekļi un laikš būs izmesti vējā.

Re: Gāzes vada izbūve līdz mājai
Autors: v_t ()
Datums: 25/04/2007 16:53

rēķināšanas vaina. lai veicas.

Re: Gāzes vada izbūve līdz mājai
Autors: Yankka ()
Datums: 25/04/2007 18:52

Nav gan rēķināšanas vaina, bet gan uzticēšanās pārbaudītām lietām. Man ir paziņas, kas tagad nožēlo savu izvēli par labu siltumsūknim, jo ne visur tas darbojas efektīvi. Protams, daudzi ir arī tādi, kas ar to ir ļoti apmierināti, taču zinot manu konkrēto gadījumu, es nevēlos lieki riskēt ar lielas naudas izmešanu vējā.

Un jebkurā gadījumā, mans jautājums bija par gāzes ievilkšanu, nevis siltumsūkni!

Re: Gāzes vada izbūve līdz mājai
Autors: a ()
Datums: 26/04/2007 04:15

Man patīk tie āksti, kas te slavē tos siltumsūkņus - kādai tur ir jābūt ekonomijai, lai atpelnītu 8-10 tukst Ls ieguldījumu??? Tas siltumsūknis, pat kurinot māju ar tīru elektrību neatmaksājas pat 20 gados. Kur tad ir tā rēķināšana???

Re: Gāzes vada izbūve līdz mājai
Autors: v_t ()
Datums: 26/04/2007 16:16

labi, labi. uztraukumam nav pamata. sazināsimies pēc pāris gadiem.

Re: Gāzes vada izbūve līdz mājai
Autors: a ()
Datums: 27/04/2007 00:48

Vot tiešām pēc pāris gadiem - jo štromi ražo no gāzes un oglēm un naftas, pārsvarā. Ja cenas leks gāzei - elektrība nekur nepazudīs, tā kā, tāpat tā ekonomija ir podā. Lasīju lielu vācijas būvniecibas žurnāla speciālizdevumu par siltumsūkņiem un ja tur ar skaidriem un gaišiem aprēķiniem bija pierādīts, ka siltumsūknis pat Vācijā neatmaksājas pēc n-tajiem gadiem, kur ir pavisam citas temperatūras ziemā, tad pie mums tur vispār nav ko sapņot. Jo tas reālais koeficients ir ļoti tālu no ražotāja definētā. Un tad, kad viņš sevi sāk atpelņit, tam jau sākas laiks nomainīt rezerves daļas, utt, jo kā nekā - kustīgu detaļu kompresorā netrūkst. Tad kāds kurmis pārgrauž trubu un vispār ir auts. Nu nav tas nekāds super duper risinājums - ja būtu, visi sen uz to jau būtu pārgājuši. Gāze ir un paliek visekonomiskākais risinājums - un arī paliks.

Re: Gāzes vada izbūve līdz mājai
Autors: JanisJanis ()
Datums: 27/04/2007 23:08

Sveiks "a" beidzot mums ar Tevi kads kopsauceejs paraadaas!

Janis
P.S. Arii Nutonu un citus maksliniekus sakumaa sauca par trakiem. Trakiem pieder pasuale!

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **    **  **    **  ******** 
 **     **  **   **   **   **   ***   **     **    
 **     **  **  **    **  **    ****  **     **    
 **     **  *****     *****     ** ** **     **    
  **   **   **  **    **  **    **  ****     **    
   ** **    **   **   **   **   **   ***     **    
    ***     **    **  **    **  **    **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727