UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
plastmasa līmējamās caurules
Autors: kelme ()
Datums: 14/02/2007 03:01

labdien santehniķiem-jaut-


dzīvoklī jāpārvelk santehnika-santehniķis atnāca un ieteica šo variantu
vai ir kāda slikta īpašība,vai nav problēmas savienojuma vietās,vai labāk izvēlēties kausējamās?????
paldies!

Re: plastmasa līmējamās caurules
Autors: Didzisp ()
Datums: 14/02/2007 04:16

Man līmējamās caurules karstajam ūdenim darbojas jau astoņus gadus un nav ne vainas. Es gan līmējamās trubas izvēlējos, jo visus darbus daru pats un ar šīm caurulēm ir visvieglāk strādāt. Nav vajadzīgi speciālas stangas, kuras priekš vienas mājas neatmaksājas, bet īrēt man kā meistaram principā neko negribas. Ar vara trubām man ir ļoti negatīva pieredze. Tā sanāca, ka boileris ir mājas paspārnē un reklāmas iespaidā es ūdeni tam pievadīju pa vara trubām. Vara trubas ir pilnīgi bezcerīgi nopakot no aukstuma. Katru gadu pie -25 grādiem man izbeidzās siltais ūdens, jo aukstums aizrāva ciet pienākošo vara cauruli. Metāls daudz labāk pievelk auktumu. Nomainīju vara caueules pret līmējamām plastmasas caurulēm un problēmas izbeidzās.



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   **     **  **        ********   *******  
 **    **  ***   ***  **           **     **     ** 
 **        **** ****  **           **            ** 
 **        ** *** **  **           **      *******  
 **        **     **  **           **            ** 
 **    **  **     **  **           **     **     ** 
  ******   **     **  ********     **      *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727