UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
ģenerators
Autors: māra ()
Datums: 17/01/2007 22:01

Jau otro gadu mocos ar Latvenergo,lai saņemtu nepieciešamo jaudu, atbild, ka tikai pēc jauna transformatora uzbūvēšanas. Man nav nepieciešama liela jauda lidz 7 kW. Varbūt uzstādīt ģeneratoru ? Cik vietas tāds aizņem? Cik maksā ekspluatācija?

Re: ģenerators
Autors: Didzisp ()
Datums: 17/01/2007 23:30

Ģenerātors der tikai priekš avārijas situācijās, kad vētra vai cita dabas stihija padarījusi savus ļaunos darbus un nav strāvas. Katru dienu darbināt ģenerātoru būs baigi dārgi. Tādam nolūkam neder amatieru lētie ģenerātiri, bet vajag profesionālu verķi un tāds arī attiecīgi maksā. Nemaz nerunājot par degvielas patēriņu, troksni un dūmiem. Varbūt labāk štukot par strāvas patēriņa ekonomiju. Nepārtraukts 7kW patēriņs uz privātmāju ir tā kā nedaudz par lielu.

Re: ģenerators
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 19/01/2007 22:13

es gan domāju, ka šajā gadījumā māra cer sagaidīt pieslēgumu, nevis jaudas palielināšanu.
Par ģeneratoriem Didzisp jau pastāstīja.
Vienīgi, ja uz doto brīdi elektrība ir nepieciešama remontdarbu veikšanai un tie stav uz vietas, tad var domāt par ģeneratoru, iesaku gan parēķināt vai nebūs lētāk iznomāt uz vajadzīgo brīdi.
Vēl protams var domāt par ģeneratoru, ja mājās esat reti un tad to verķi palaiž uz kādām pāris stundām vakaros un no rīta, tad tāds dīzeļverķis neko daudz nenoēdīs, mans domāt ka degvielas izmaksām vajadzētu iekļauties 2 Ls/dienā.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********    ******   ********   **     ** 
    **     **     **  **    **  **     **  **     ** 
    **     **     **  **        **     **  **     ** 
    **     ********   **        **     **  **     ** 
    **     **         **        **     **   **   **  
    **     **         **    **  **     **    ** **   
    **     **          ******   ********      ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727