UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
Par apkures katlu un siltajam gridam
Autors: a ()
Datums: 08/01/2007 02:14

Tikko tika palaists kondensacijas tipa gazes apkures katls Baxi Luna HT COMBI tandeemaa ar siltajaam griidaam.Taa kaa sajaas lietaas esmu ''gurkjis'', tad gribeetu luugt komentaarus / padomus:
1.Cik saprotu, tad gazes cikliska ieslegsanas ir normala paradiba un vai ir kada kopsakariba strp si cikla biezumu?
2.Vai tas butu normali, ka peec 3 diennaktiim, kuras jau sis sistema darbojas - (uz katla displeja ir pamataa 18 gradu temperatuura, kura gaazes deglja ieslegsanaas briidii pakaapjas liidz 40 gradiem un peec atm atkal nokriitas liidz tiem pashiem 18 gradiem) siltaas griidas faktiski ir veesas un uz aizejoshajam trubaam temperatuuras izmainjas var sajust tikai tad kad katlaa nostraadaa deglis un temperatuura uz displeja ir 40gr?
Pie tam atpakalj naakosaas trubas ir aukstas kaa ''mironja pakalja'' neatkariigi ne no kaa. (telpaas itkaa ir juutams lielaks siltums nekaa aaraa)
Tomeer man kautkaa diivaini tas viss liekas - vai tad tam tosolveidigajam skidrumam, kurs cirkulee pa silto griidu kontuuriem atpakaljceljaa nevajadzeetu buut vismaz ar roku juutamaa siltumaa?

Re: Par apkures katlu un siltajam gridam
Autors: to a ()
Datums: 08/01/2007 16:22

Probleema ir tigus Latvijas tirgu situacijaa, ka uzstaadiitajam ir pie pakalas, kaa klients lieto vina sisteemu.

Normaali buutu ka Tu "a" uzzvaniitu uzstaadiitaajam un tas atbrauktu un Tev visu izskaidrotu. Luudzu padaliet ar Info, kursh bija uzstaadiitaajs lai mes zinaam ka no vina nekadus daburs nevar pasuutiit!

JanisJanis
cm-zone@#$%&filter.lv

Re: Par apkures katlu un siltajam gridam
Autors: a ()
Datums: 08/01/2007 16:28

Ja nenoveersiis probleemu, tad padaliisos negativaja pieredzee.Pagaidam kungi ir apnjemusies visu labot.Pagaidam mani ''aarstee'' ar kautkadu atbildi par ''lielo'' un ''mazo loku'', es gan iisti taa nesaprotu, kas viena kontuura apkures sistemaa var buut par lielu un mazu loku.

Tacu labprat uzklausitu tomer ari viedoklus par so temu ''no malas'', jo galu galaa gribas ari 100% visu pasam saprast.

Re: Par apkures katlu un siltajam gridam
Autors: a ()
Datums: 08/01/2007 16:29

Ak jaa, un veel pie visa augstak aprakstita, vai tas ir ok, ka 3 diennaksu laikaa tas katls ir paspejis nokurinat 44 m3 dabasgazes (njemot veeraa, ka siltuma atdeves faktiski - nekaadas..) ?

Re: Par apkures katlu un siltajam gridam
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 08/01/2007 16:38

Ja tava māja labi nosiltināta un telpās ir uzstādītā temperatūra 18..20 grādi, tad par ko tu sūdzies. Ja jau ārgaisa temperatūra +5 grādi un telpās rodas papildus siltums no elektrības un citām ierīcēm, tad arī apkures sistēmai jādarbojas ar ļoti minimālu jaudu.

Re: Par apkures katlu un siltajam gridam
Autors: a ()
Datums: 08/01/2007 17:01

to būvinženieris Ivars Brinkmanis
telpas_ir_uzstadita 18 gradu t, bet taa netiek sasniegta.
un lai cik arii nebuutu uzstadita t , man kaa neprofesionaalim liekas, ka atpakalj nakosajai t no silto griidu kontuura ir_jabut_sajutamai kaut vai ar roku.Manuprat, ja turp ejosaa ir teiksim, kaut vai 22 gradi, tad atpakalj ir janak kaut vai 10 gradiem sliktakaja gadijuma, tacu ne jau tuvu nullei.
par to es sudzos.

Re: Par apkures katlu un siltajam gridam
Autors: v_t ()
Datums: 08/01/2007 17:20

pie 18 grādu uzstādījuma un pašreizējās āra temperatūras, grīdās būtu jācirkulē ūdenim apmēram 24 līdz 20 grādu diapazonā. vismaz man tā ir. jāsaka, ka 20 grādu uz tausti nekādi siltie nav.

Re: Par apkures katlu un siltajam gridam
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 08/01/2007 17:44

es tikai minēšu. Vai tik nav tā, ka tā temp. 18 grādi ir uzstādīta cirkulējošam šķidrumam, nevis telpas gaisam?!

Re: Par apkures katlu un siltajam gridam
Autors: JanisJanis ()
Datums: 08/01/2007 20:00

Ūdens (tāpat kā cilvēks) iet pa vieglāko ceļu.

Vai var būt tā ka tas siltais ūdens cirkulē tikai pa vienu siltās grīdas zaru?

Cik kontūru ir Tavai siltajai grīdai?

Vai uz kolektora ir piedziņas? Termoelektriskas?

Atsūti savu e-pastu lai var nosūtīt Tev foto.

rgds
JanisJanis
cm-zone@#$%&filter.lv

Re: Par apkures katlu un siltajam gridam
Autors: a ()
Datums: 08/01/2007 20:33

8898@#$%&inbox.lv

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   *******   **     **  **    **  **     ** 
    **     **     **  **     **   **  **   ***   *** 
    **     **     **  **     **    ****    **** **** 
    **      ********  *********     **     ** *** ** 
    **            **  **     **     **     **     ** 
    **     **     **  **     **     **     **     ** 
    **      *******   **     **     **     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727