UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
Retro vadi un slēdži
Autors: Didzisp ()
Datums: 27/12/2006 23:42

Varbūt kāds zin, kur meklēt pīto elektrības vadu(tautā sauca par šņori) ar kuru kādreiz vilka elektroinstalāciju. Šo vadu stiprināja uz tādiem maziem porcelāna izolātoriem. Pāšus izolātorus arī vajag.

Re: Retro vadi un slēdži
Autors: Zachary ()
Datums: 28/12/2006 15:45

Meklē vecās lauku mājās. Nopirkt veikalā diezin vai sanāks.

Re: Retro vadi un slēdži
Autors: šņurka ()
Datums: 28/12/2006 16:44

var jau MMJ ievilkt kedas šņorē, neliela līdzība būs :D

Re: Retro vadi un slēdži
Autors: Didzisp ()
Datums: 28/12/2006 17:04

Izolātorus jau vecā mājā varbūt arī var dabūt, bet vecie vadi gan vairs nekam neder. Par tām šņorēm nav nekas jauns. Tā tiek restaurēti veci radiouztvērēji, kuros vajag krāsainus vadus ar auduma izolāciju. Priekš elektroinstalācijas tas diez vai derēs, jo kur tad ņemt tik lielas kedas ar tik garām šņorēm. Tā jau nav ka netirgo vecā tipa vadus. Tas pats Megateks tirgo kautkādus itāļu vadus, tikai cenņiks ir vienkārši fantastisks. Būtībā jau tas šņores tipa vads ir baigais fufelis un vecos laikos to lika tikai tie cilvēki kuri nevarēja atlļauties kulovadu.

Re: Retro vadi un slēdži
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 28/12/2006 18:13

Pats jau esi atbildējis uz jautājumu kuŗ ņemt, es ar nevienu citu kā Megatek.lv nezinu, kas piedāvātu šādas lietas + vēl vecmodīgie slēdži un rozetes :). Cenas protams atbilstošas, bet nu tas jau retro.

Re: Retro vadi un slēdži
Autors: Didzisp ()
Datums: 28/12/2006 18:43

Tur jau tā lieta, ka cerēju atrast kādu konkurentu Megatekam. Es vēl varu saprast keramisko slēdžu un rozešu cenas, bet nu par štrunta šņores vadu maksāt baigo piķi īsti negribās.

Re: Retro vadi un slēdži
Autors: JanisJanis ()
Datums: 28/12/2006 23:56

Kaut kas taads rezieem ir redzeet Latgaliitee.

Re: Retro vadi un slēdži
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 29/12/2006 18:12

tikko biju energo veikalā, viņiem tur ir viendzīslas vadi ar drēbveidīgu izolāciju, ja gribi taupīt, tad ņem un pin kopā pats :), a tos izolatoriņus jāskatās tajā pašā megatek, varbūt tie nav gluži no zelta :). Vienīgais tiem viendzīsliniekiem tā izolācija bija balta ar tādām mazām melnām strīpiņām.

Re: Retro vadi un slēdži
Autors: Didzisp ()
Datums: 30/12/2006 16:00

Paldies Māri! Būs jāapskatās. Man jau bija doma tīt no viendzīslinieka. Sazvanīju firmu Atlantija. Tur man arī solija līdzīgu viendzīslas vadu. Jāskatās, kuram smukāks. Vienīgi jāčakarējās at striķu pīšanu un jāštuko kāds tinamais daikts. Izolātoti Megattekā ir "no zelta". Prasa latu par gabalu. Man jau vēl no krievu laikiem kādas pāris krelles ar izolātoriem stāv, bet tie ir nedaudz lielāki, par tiem ko lika dzīvojamās mājās. Ja citus nedabūšu, būs jāliek kas ir, bet Megatekam nemaksāšu.

Re: Retro vadi un slēdži
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 02/01/2007 00:53

nu ja 1 Ls/gab., tad gan padārgi, liekas, ka uz metru vajag ~2 gab.
Veiksmi darbos cūkas gadā :)

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **    **  ********   ********  **    ** 
 **  **  **   **  **   **     **  **        **   **  
 **  **  **    ****    **     **  **        **  **   
 **  **  **     **     ********   ******    *****    
 **  **  **     **     **     **  **        **  **   
 **  **  **     **     **     **  **        **   **  
  ***  ***      **     ********   ********  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727