UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Problema ar gaisu sūknējot ūdeni
Autors: kvazi ()
Datums: 08/12/2006 17:34

Zinu ka šis jautājums jau iepriekš tika apskatīts, garā topicā. Bet mans kaut kā netiek skaidrībā.
Respektīvi aprakstīšu īsi un skaidri situāciju

Sūknis ir akā, pēc tā stāv filtrs un aiz filtra Brio 2000 M dačiks, kurš regulē kad ieslēgt un izslēgt sūkni. Aiz Brio 2000 M stāv hidrofors un izvads uz mājas ūdens apgādes sistēmu. Hidrofora spiediens ir 1,5 Bar un Brio ir noregulēts lai beidz pumpēt ūdeni pie 2.5 Bar (nevar noregulēt zemāk). Nevar iestādīt viņā lai viņš sāk pumpēt ūdeni pie noteikta spiediena krituma. Problēma ir arī ar to saistīta ka viņš dod sūknim signālu kačāt tikai tad kad hidrofrs ir tukšs, un sistēmā līdz ar to parādās gaiss. (kā arī sūknis uzceļ gaisu augšā (man domāt).
Ko man ir nepieciešams pielikt vai arī noregūlēt lai sūknis ieslēgtos kamēr hidrofora ir vēl ūdens. Varbūt es esmu aizmirsis pielikt kādu svarīgu detaļu šajā ķēdē???

Nav patīkami ka apstājās ūdens padeve....

Gaidu kādu komentāru, ziņu,
Paldies

Re: Problema ar gaisu sūknējot ūdeni
Autors: Andrejs99 ()
Datums: 08/12/2006 21:02

Cik zinu tad normāls spiediena ''dačikam'' ir viena regulācijas pozīcija kad viņš ieslēdzas , piemēram pie 1 atm. un kad atslēdzās ~2,5 - 4 atm.
tev gaijumā vav kautkur sistēmā ielikts nepareizi atpakaļgaitas vārsts !

Re: Problema ar gaisu sūknējot ūdeni
Autors: VanRaiks ()
Datums: 08/12/2006 22:14

Kādi sistēmas trubu diametri?? Ja visur vienādi, tad var gadīties, ka hidrofors iztukšojas vēl pirms relejs ir noreaģējis uz spiediena kritumu. Saitē sūknis-relejs-hidrofors-boileris vienmēr ir vērts ielikt maksimāli resnas trubas. Man uz māju tur stāv 1 ", tālāk iet 3/4 " un 1/2 "

Re: Problema ar gaisu sūknējot ūdeni
Autors: kvazi ()
Datums: 12/12/2006 22:55

papētīšu atpakaļgaitnieku.
Ar trubu resnumiem ir oki.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **      **  **          *******  
 **     **  **     **  **  **  **  **    **   **     ** 
 **     **  **     **  **  **  **  **    **   **        
 **     **  **     **  **  **  **  **    **   ********  
 **     **  **     **  **  **  **  *********  **     ** 
 **     **  **     **  **  **  **        **   **     ** 
  *******    *******    ***  ***         **    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727