UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

radiant heating -- staru sildiitaaji
Autors: zee ()
Datums: 07/10/2006 21:18

Vai kaadam ir pieredze shaadu werkju utilizaacijaa? Shkjiet, ka Latvijaa nav iipashi izplatiiti, tachu man ir 60m2 telpa ar kailaam kjiegjelu sienaam, no kuraam triis ir aarsienas + 6 lieli logi + jumta staavs + kaiminjos neviens nekurina.. Skaidrs, ka ar elljas radiatoriem taapat nepiesildiit :D

Taapeec esmu izveeleejies paarvietojamu staru sildiitaaju no zviedru firmas: [www.frico.se]

Interesee jebkaada praktiskaa pieredze ar staru sildiitaajiem (siltumatdeve, droshiiba, izmaksas..)

Paldies!

===zee

Re: radiant heating -- staru sildiitaaji
Autors: elektriķis Māris ()
Datums: 09/10/2006 18:31

es ar labprāt kautko sīkāk par to uzzinātu.

Re: radiant heating -- staru sildiitaaji
Autors: EjTakTu ()
Datums: 12/10/2006 16:39

Es te netīšām uzdūros uz kaut kā līdzīga. www.ss.lv-mājai-dažādi. Viens sludinājums krieviski, par infrasarkanajiem sildītājiem. Klāt ir apraksts ne pa jokam, varbūt noder.

Re: radiant heating -- staru sildiitaaji
Autors: zee ()
Datums: 15/10/2006 15:00

ayaa, paldies -- arii incants piedaavaajums:

[www.0024.lv]


Re: radiant heating -- staru sildiitaaji
Autors: EjTakTu ()
Datums: 16/10/2006 17:20

Tas sludinājums, jau no šiem pašiem nācis. Tikai apraksts 0024 nav, bet ss lapā ir pielikuši.

Re: radiant heating -- staru sildiitaaji
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 16/10/2006 20:07

Elektromateriālu veikalā Kolorīts ar tādu savulaik apsildīja noliktavas ieejas durvis. Nevar paiet garām nesajūtot.

Re: radiant heating -- staru sildiitaaji
Autors: zee ()
Datums: 17/10/2006 08:06

EjTakTu: ir apraksts arii 0024.lv.. ieliku tiesho linku, lai citi var atrast. veel viens kantoris, kas paardod liidziigas sisteemas, ir Akers Plus [www.akersplus.lv]

// btw, sildiitaaju nopirku, 2000W, veelaak padaliishos pieredzee



===zee

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.