UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Ūdensvada cauruļu un savienojumu veidi
Autors: Mr. ()
Datums: 24/05/2022 20:59

Es jau neteicu, ka pa virsu jāvelk, bet gan visi cauruļu gali jāizvelk no sienas zem izlietnes, kur tos arī savieno. Bet vispār skandināvijā vismaz 70% gadījumos caurues tiek vilktas tieši virs sienas, tās ir hromētās kapara caurules, kuras atbilst arī skandināvu stilam (statistika pēc 200 uztaisītām vannasistabām)

Re: Ūdensvada cauruļu un savienojumu veidi
Autors: agrais ()
Datums: 25/05/2022 04:51

nezinu, tas ta ka fermā...caurules pa sienu iet. Man atkal cita pieredze-UK daudz lieto iebuvejamos kranus dušām.Tur nu nekadi neko pa virsu nesavienosi.Un vispar ipatnejus savienojumus lieto-tādus sabāžamus, ka smago auto gaisa vadiem.Gan kaparam, gan plastmasai. Un neviens neiespringst par savienojumiem siena.man arī ta nav problema... Aldiss..jā, arī 90 gados daudz ar tam līmejamām trubām stradaju. Tad tikko bija paradījušas. Erta lieta, un nekadu problemu nebija. Vienigi, dazus gadus atpakal, mainīju vienu boileri, tur no tam trubām pievads bija uztaisits. Par cik veikala vairs nevar tadas dabut, tad pievadu taisiju no jauna.Tad nu tas plastmasenes lūza ka lāstekas....galigi trauslas bija palikušas.Bet nu zinu daudzuskuriem joprojam tas stav un darbojas.Arī ar savienojumiem sienas...Bet mūsdienas gan vairs neesmu veikalos manijis, nu vismaz man zinamos veikalos.Starp citu..UK arī kanalizacijas trupas tada paša veida lime vel joprojam.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********        **  ********   **     ** 
 **     **  **              **  **     **   **   **  
 **     **  **              **  **     **    ** **   
 ********   ******          **  ********      ***    
 **         **        **    **  **           ** **   
 **         **        **    **  **          **   **  
 **         ********   ******   **         **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727