UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Siltummainis dūmvadam
Datums: 05/01/2022 20:13

Praktiķi, kas par katlu? Dažiem var šo to darīt lietas labā, citiem - nē. Katrā ziņā mēģināt noņemt siltumu aiz katla manuprāt ir nelietderīgs process.
Nezinu, es esmu mērījis dažādi un man uz plānajām caurulēm nesanāk lielāka starpība par tiem 30 grādiem. Ok, ir bišķi atšķirība starp caurules augšu un apakšu, bet ja mēra karstākajā vietā, tad minimāla starpība sanāk. Metāls ir plāns parasti un ļoti labi vada siltumu. 100 grādu starpība varētu rasties tad ja kaut kas to cauruli pamatīgi dzesē. Ar ko tu mēri virsmas teperatūru?

Re: Siltummainis dūmvadam
Autors: Praktiķis ()
Datums: 06/01/2022 10:18

Nezinu kas par katlu-marķējuma nav . Dabūju mantojumā. Spriežot pēc oderējuma kvalitātes- rūpnieciskas izcelsmes ,plauktu siltummainis~40kw
Dūmvads tērauda 4-5 mm biezas sienas. Izeja no katla 160mm pēc līkuma pāriet 200mm diametrā.
Siltummainis būtu jāliek tieši līkumā- bet tas ir sarežģīts veidojums.Taisnajā posmā temperatūra daudz zemāka-tātad jēga maza.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         **    **        **  **     **  ********  
 **    **   ***   **        **  **     **  **     ** 
 **    **   ****  **        **  **     **  **     ** 
 **    **   ** ** **        **  **     **  **     ** 
 *********  **  ****  **    **   **   **   **     ** 
       **   **   ***  **    **    ** **    **     ** 
       **   **    **   ******      ***     ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727