UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 3 no 4
Re: Akumulācijas tvertne nedod siltumu
Autors: ... ()
Datums: 16/12/2020 12:48

nenosmieties))) tukša gaisa malējiem patmīlība aizķerta)))) cik rāda pieredze, aizķēzījuši visos forumos ar savu ''par un apkārt par NEKO''))) īpaša suga forumdirsēji)))

Re: Akumulācijas tvertne nedod siltumu
Datums: 16/12/2020 14:01

... rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nenosmieties))) tukša gaisa malējiem patmīlība
> aizķerta)))) cik rāda pieredze, aizķēzījuši visos
> forumos ar savu ''par un apkārt par NEKO'')))
> īpaša suga forumdirsēji)))

Sveiki kungi.Manuprāt tas ir kautkāds iesūtīts provokators,kas kautko aplamu runā un diskriditē pārējos foruma dalībniekus.Ļoti iespējams,kāds no Jums cenšas vilkt paralēles ar mani,tad Jūs stipri šaubāties kungi.Mana pēdējā aktuālā tēma bija par ,Depo/Kuršu boikotu un par to arī es iestājos un domas netiek mainītas.Joprojām mani un daudzus ļaudis uztrauc valstī notiekošais marasms no kariņa puses par galīgi neloģiskiem lēmumiem,biznesu slēgšanu,nepamatotajiem lēmumiem,nu šeit pa visiem kovid piekritējiem vajadzētu vienreiz atvērties veselajam saprātam un beidzot saprast,ka tam visam vairs nav nekāda sakara ar "cīņa pret vīrus".Tāpēc arī es atbalstu Tautas Protestu gājienu,kurā mēs varam izteikt savu nostāju,nepiekrist valdības kaitīgajām pavēlēm un izvirzīt savas,tautas prasības Latviešu tautas Brīvības aizstāvībai.Tiem vadoņiem tika normāli iedots laiks līdz šodienas vakaram uz atbildi par piektdien plānoto tikšanos ar 12 Tautas Protesta pārstāvjiem. Ignorēšanas gadījumā briest 20/12 ar 2x lielākiem Tautas Protestiem!!!
Viedokļi ir dažādi,bet lūgums ievērosim cieņu vienam pret otru,es cienu Jūsu diskusijas un tajās neiejaucos bez pamata,tikai gadījumos,ja redzu kādu patiešām visai Latvijas Tautai svarīgu jautājumu. Tā tas bija ar dakstiņu jumtiem,tā tas bija ar Kurši Depo boikotu un nevar vairs klusēt par \so pēdējo plandēmijas problēmu,kas skar ikvienu no mums!

Re: Akumulācijas tvertne nedod siltumu
Autors: Cogito ()
Datums: 16/12/2020 16:10

Tāds tādu atrada.
Vēl tikai "Varu rekomendēt pameklet šeit" pietrūkst. ;)

Re: Akumulācijas tvertne nedod siltumu
Autors: agrais ()
Datums: 16/12/2020 18:20

Pieļauju ka pat viens un tas pats kadrs...Kaut ka baigi jau nu līdzīgi provcejosi teksti.

Re: Akumulācijas tvertne nedod siltumu
Datums: 16/12/2020 18:42

agrais rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pieļauju ka pat viens un tas pats kadrs...Kaut ka
> baigi jau nu līdzīgi provcejosi teksti.

Tikko vēlreiz ienācu,tiešām debīliķis kautkāds spamo! Pat runas stils cits.Nav man nodoma te kautko traucēt un nodarboties ar debīlšovu,es tik zemu neesmu kritis,lai citiem kautko bojātu.Vados pēc principa ko tēvs mācīja: Nedari otram to,kas pašam nepatīk.

Re: Akumulācijas tvertne nedod siltumu
Autors: ... ()
Datums: 16/12/2020 20:31

Pārsmieties var teju līdz asarām))) imbicīls pavisam sasniedzis kalna galu, drukā savu murgu pat nelasījis foruma tēmu))) Jūs ko, cilvēciņi, pavisam ENTER padaulē ieslīguši? katram kaut kas šķiet... pat diagonisti te esot)))) ak jel, kaut paskatiet sevi spogulī))))

Re: Akumulācijas tvertne nedod siltumu
Autors: Hmm ()
Datums: 16/12/2020 21:10

Piezvani McBetonam tev datoram klaviatūru jāsaremontē.

Re: Akumulācijas tvertne nedod siltumu
Datums: 17/12/2020 00:04

Hmm rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Piezvani McBetonam tev datoram klaviatūru
> jāsaremontē.

Nice::D

Re: Akumulācijas tvertne nedod siltumu
Autors: Artūrs90 ()
Datums: 17/12/2020 13:44

Esmu saskāries ar līdzīgu problēmu. Manā gadījumā bija vainīgs termostatiskais jaucējvārsts, siltumnesēja daudzums ko tas spēja izlaist caur sevi bija mazs, tādēļ akmulātors praktiski nesila. Problēmu atrisināju ar 3 pušu vārstu + servomotors + automātika, kas to vada. Vēl viens variants ir dubļu filtrs, ja tāds eksistē, ja tas ir aizsērējis arī būs nepietiekama siltumnesēja plūmsa.

Re: Akumulācijas tvertne nedod siltumu
Autors: Aldiss ()
Datums: 17/12/2020 14:22

Būtu jau labi, ja tēmas autors iedotu kādu atgriezenisko saiti-- jā atrisināju (izdarīju to un šo) , nē neatrisināju (darīju a, B, C, bet rezultāts tas pats)

Pašreizējā: 3 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********  **    **   ******    **    ** 
 **     **  **        ***   **  **    **    **  **  
 **     **  **        ****  **  **           ****   
 ********   ******    ** ** **  **   ****     **    
 **     **  **        **  ****  **    **      **    
 **     **  **        **   ***  **    **      **    
 ********   ********  **    **   ******       **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727