UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Sprieguma saņemšana
Autors: Peecis ()
Datums: 06/12/2020 21:51

Sveiki vīri!
Restaurēju lauku māju un ierīkoju jaunu elektrības pieslēgumu, esmu ticis jau līdz rēķina apmaksai. Radās jautājums, kas tieši ir nepieciešams, lai sadales tīkls man pieslēgtu spriegumu? Mājā līdz elektrības ierīkošanai vēl tālu, ja ielikšu lampas un rozetes šķūnī vai ar to pietiks, lai ST pieslēgtu strāvu?

Re: Sprieguma saņemšana
Autors: Faradejs ()
Datums: 06/12/2020 21:54

Kādu rēķinu tu taisies apmaksāt, ja tev nav elektrības?
ST ir pie kājas, ko tu ar to elektrību pēc skaitītāja (ne)dari.

Re: Sprieguma saņemšana
Autors: Katls ()
Datums: 06/12/2020 21:58

Tev vajag savu sertificētu elektriķi, kas apskata, ka viss ok, un palūdz sadales tīklu noblombēt sadali. Lampas un rozetes vari turet depo maisā, kaut vai citā pilsētā!

Re: Sprieguma saņemšana
Autors: Peecis ()
Datums: 06/12/2020 22:36

Rēķins ir par pieslēguma ierīkošanu :D
Bet nu parokoties pa forumu īsti nevarēju atrast info par to kam man ir jābūt, lai elektrību pieslēgtu. Kabelis ar rozešu bloku galā ir ok vai jābūt kkādam automātam? Kkādi standarti jāievēro?
Man līdz elektrībai mājā tik tālu ka neesmu vēl pētījis kam un kā jābūt.

Re: Sprieguma saņemšana
Autors: agrais ()
Datums: 06/12/2020 23:59

Jasak ar pieprasījuma rakstišanu E-ST.Tad tiks atsutits piedavajums, aptuvena cena, tehniskie noteikumi. Pasam nesen tika ievilkta elektriba, nekadi specialie noteikumi nebija. Pēc projekta zinaju kur būs ST kate ar skaititāju, līdz tai no majas biju aizvilcis kabeli. man neskatijas vispar kas otra gala, pat maja neienāca. Bija jaapstiprina ka tur viss ok, un ar to pietika. Pielauju ka citur varbūt kaut ko ari skatas...bet vispar jau ST interese beidzas pie skaititaja.No pieteikuma aicpildisanai, lidz elektribas pieslēgsanai pagaja apmēram 8 menesi...

Re: Sprieguma saņemšana
Autors: Ugis S ()
Datums: 07/12/2020 11:38

Cik sapratu- pieslēgums izbūvēts (uzskaites kaste), bet skaitītājs nav ielikts un spriegums nav pieslēgts. Lai to izdarītu, līdz sadalnei jāaizvelk kabelis. Tad jauzraksta pieteikums e-ST portālā un pēc tam elektriķis tavu kabeli pieslēdz un ST uzstāda skaitītāju un padod spriegumu. ST baigi neinteresē, kas ir otrā galā, būs jaaizpilda apliecinājums par gatavību sprieguma saņemšanai- tavs paraksts būs spriegumu varēs padot. Pats tev ieteiktu otrā galā vismaz iedzīt stabu un kādu rozešu bloku uzlikt- noderēs.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  ********  **    **  **    ** 
 **     **  **    **  **         **  **   **   **  
 **     **      **    **          ****    **  **   
 **     **     **     ******       **     *****    
 **     **    **      **           **     **  **   
 **     **    **      **           **     **   **  
  *******     **      **           **     **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727