UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
Bioloģiskā kanalizācijas iekārta - ko likt/nelikt?
Autors: Jānis1337 ()
Datums: 12/08/2020 12:59

Iesakiet, pie kā vērsties/nevērsties, vajag uzstādīt bioloģisko kanalizācijas iekārtu.
Gruntsūdens līmenis martā ~1.2m

August?
MinTrakTex?

Citi...

Re: Bioloģiskā kanalizācijas iekārta - ko likt/nelikt?
Autors: Matroz ()
Datums: 12/08/2020 14:14

Uzstādīju lv ražojumu Virte,lietoju apm 2 mēneši, pagaidām izskatās, ka ir ok

Re: Bioloģiskā kanalizācijas iekārta - ko likt/nelikt?
Datums: 12/08/2020 18:07

manuprāt pati konkrētā iekārta nav tik svarīga, kā pareiza ieregulēšana, un laicīga sekošana līdz, lai pietiktu dūņām ko ņammāt, gan notiktu savlaicīga atsūkšana.

Re: Bioloģiskā kanalizācijas iekārta - ko likt/nelikt?
Autors: Jānis1337 ()
Datums: 12/08/2020 21:36

Vai ir viedoklis par ROTONS iekārtām?

Re: Bioloģiskā kanalizācijas iekārta - ko likt/nelikt?
Datums: 12/08/2020 22:35

Iekārtai ir ļoti liela nozīme, jo ir tādas, kurās kameru skaits ir lielāks un tādas, kurās mazāks. Attīrīšanas pakāpē ir ievērojamas atšķirības.

Re: Bioloģiskā kanalizācijas iekārta - ko likt/nelikt?
Autors: Daniliano ()
Datums: 12/08/2020 23:19

Lieišu ražotājs Traidenis. Darbojas jau 15 gadu. Paši uzstādījām. Pa šiem gadiem esmu nomainījis 2 pārus membrānu 60W kopresoram un vienreiz nomainīju "burbuļātoru"(earātors laikam pareizi)pašā akā. Iekārtas koprpus no stiklašķiedras. Novecošānās pazīmes pagaidām nenovērojas.

Re: Bioloģiskā kanalizācijas iekārta - ko likt/nelikt?
Autors: agrais ()
Datums: 13/08/2020 06:30

Es ņēmu ENFRIHO, atrodas Ādazos.Praktiski jau tāds pats ka August, bet tobrīd bija par pāris simtiem letāks. Iekarta strāda labi, vienkarsa ka cirvis, nolietoties tur nav kam.Ja nu vienigi kompresors ar laiku var iznakt nomainīt.Cik zinu, tad Traidenis bija stipri dārgāks, tas vācu brinums ari. Kaut kur SS pamaniju ari LV razojumu....Es gan liktu tikai pārbauditas vērtibas.Un jo vienkāršak jo labāk.

Re: Bioloģiskā kanalizācijas iekārta - ko likt/nelikt?
Autors: Egils_S1 ()
Datums: 13/08/2020 23:19

Es uzstādīju August AT6 iekārtu (3 cilvēku ģimenei) 1250EUR 2016 gadā, veicu apkopi 1x gadā (~35 EUR vietējais asenizators) jānosūknē 1t un jāpatīra pats bundulis ar šļūteni vai karcher, lai neapaug pārāk. Pagaidām nekādu problēmu. Kompresoru varēja dzirdēt naktīs, ja labi ieklausās, bet to risināja akmens uz tovera vāka un pāris gumijas gabali zem kompresora kājām.

Re: Bioloģiskā kanalizācijas iekārta - ko likt/nelikt?
Autors: Egils_S11 ()
Datums: 13/08/2020 23:25

Izvēlējos August, jo uzstādīt vieglāk plakans dibens var piedībeļot pie groda vāka arī diametrs bija kā rādīts standarta d150 vākam. Lietuviešiem bija ražojums ar formu kā piltuvei likās ka būs grūtāk uzstādāms un nostiprināms zemē.

Re: Bioloģiskā kanalizācijas iekārta - ko likt/nelikt?
Autors: agrais ()
Datums: 14/08/2020 07:28

Nesaprotu kas tur bija jadibelo pie groda??Bundulim, nu vismaz Enfriho tirgotajam, taču ir speciala pēda pret gruntsudeņu iedarbību.Tapat nav skaidrs kamdeļ kaut kas jasūc, un vēl tonna...Tad kada jega Tev no bio kanalizacijas ja jasauc muca.Nekas tur nav jāsūc, maksimali kādus paris simtus l kosūknē ar suknīti.Un ar tas nav teikts ka vajag, man uz 2 cilvekiem pa diviem gadiem tada vajadziba vēl nav radusies.Dūņas norma, iekārta strādā.Un vel par kompresoru-to var ielikt ari kada telpa, es ieliku garažā.

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********  **     **  ********   *******  
    **     **        **     **  **    **  **     ** 
    **     **        **     **      **           ** 
    **     ******    **     **     **      *******  
    **     **         **   **     **             ** 
    **     **          ** **      **      **     ** 
    **     ********     ***       **       *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727