UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Infiltrācijas lauka izveide. Oļi.
Autors: jobs ()
Datums: 18/05/2020 16:50

Sveiki!
Lūgums palīdzēt ar padomu. Man meistari plāno izbūvēt jaunu infiltrācijas lauku septiķim, jautājums ir par oļu frakciju. Meistari saka, lai ņemu 8-16mm oļus, bet visiem oļu piegādātājiem zvanot, visi kā viens saka ka jāņem 16-32mm frakcija.
Gribās ticēt tiem, kas liek, bet gadās visādi dzīvē, meistari arī mēdz kļūdīties.
Vai būs ok, ja būs Infiltrācijas laukam oļu frakcija 8-16, neaizšaušu garām?

Re: Infiltrācijas lauka izveide. Oļi.
Autors: agrais ()
Datums: 19/05/2020 06:41

Domaju ka vienalga kada frakcija, bet manuprat labak rupjaka. Es sev netaisiju infiltracijas lauku bet infiltracijas tuneli. Nav jarok n tie metri trubām, izrok vienu bedri un viss.... Saberu kadu pusmetru parastos laukakmeņus, tadus smalkakus salasīju. Tuneli virsu un ok. Pec tam pameginaju ar sukni pakačāt ūdeni- tas akmenos aiziet krākdams ...Iznaca pa leto un strada ta paļurka labi.Man gan biologiska iekārta un no tās nāk tāds nosaciti tīrs ūdens, bez nekadiem biezumiem.

Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
M39b4

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.

Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727