UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Atzaru vietas ūdenim un kanalizācijai mājai
Autors: Gatis123123 ()
Datums: 14/05/2020 17:16

Sveiki,

Pašvaldībā drīzumā uzsāks kanalizācijas un ūdens tīklu izbūvi, tāpēc pašlaik piedāvā vēl mainīt atzaru vietas ūdenim un kanalizācijai. Atsūtīta pašlaik ir shēma ar atzaru vietām tieši pretīm mājas ieejai (t.i. skatoties no ielas puses, gandrīz pa vidu mājai).

Jautājums sekojošs: tā kā vēl pagaidām neesmu 100% pārliecināties, ka slēgšos klāt, bet nākotnē vēlētos vienkāršāku pieslēgšanās procesu, kādi ir nosacījumi atzaru atrašanas vietai, kas radītu vismazākās izmaksas un "čakaru"? Ar to es domāju, ka pašlaik man būtu jārokas apkārt mājai ar vismaz +2 pagriezieniem, jo atzari ir pa vidu mājai. Mana ideja ir, ka būtu jāliek atzari maksimāli tuvu pie mājas stūra, lai var rakt tikai taisni (jo virtuve u.c. atrodas mājai pa vidu pretējā pusē) - attiecīgi ar diviem pagriezieniem.
Ja atzari paliek pa vidu, tad ir jārokas apkārt, kas varētu būt sarežģītāk. Vienīgais apstāklis - kā ir ar krūmiem un, piemēram, ābelēm ceļā? Vai tas arī ir jāņem vērā, jo variantā, kur atzars ir pret mājas stūri sanāktu rakt tieši zem jasmīna (nu kas varētu nebūt problēma), bet vēl arī ābele (šeit es vairāk par saknēm utt. domāju). Vai saknes pēctam īpaši neietekmēs izbūvi un ekspluatāciju nākotnē?

Paldies!



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********    ******   **     **  ******** 
  **   **   **     **  **    **  **     **     **    
   ** **    **     **  **        **     **     **    
    ***     ********   **        **     **     **    
   ** **    **         **        **     **     **    
  **   **   **         **    **  **     **     **    
 **     **  **          ******    *******      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727