UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Boilers
Autors: Varu pats ()
Datums: 12/05/2020 00:18

Klau. Ir problēma. Būvēju māju. Katls stav garazā...nopirku par labu ciparu zeme rokamo cauruli ar 4ām caurulem...visu esmu saracis truba majas iebetoneta...garaza katls,boilers 150l bet problema tada gan aukstais ūdens man tikai mājā. Apkures sistemu uzpildišu no mājas bet esmu ari savilcis karstā udens cirkulāciju un tur sakas problema....jo aukstais udens man pienak lidz mājai tikai....un uz garazu nedabūju caur to cauruli kas zemē ierakta...jo 2 man apkurei un 2 man k/ū cirkulācijai....vai drīkst boilerī laizt cirkulāciju caur boileri?
Respektīvi par auksto izvadu iekšā pa karsto ārā tur pat sūkni garažā priekš cirkulācijas...un auksto udeni prieks boilera pievadītu mājā pie tās caurules kas boilerī man ieietu aukstā izvadā.
??
Gribu padomu ka labāk....
Tik priecigs biju visu dabujot...pa letakam naudam ka tgd saprotu kad viena caurule pa maz taja kas zem zemes...
:(
Lidz garažai...20m...bez cirkulacijas neiztikt.

Re: Boilers
Autors: Sqq ()
Datums: 12/05/2020 09:07

Nesarezgii dzivi, sarekini, cik litri tev tajaa 20m trubaa saiet un uzliec boileri maajaa 2... 3xlielaaku par to tilpumu

Re: Boilers
Autors: Sqq ()
Datums: 12/05/2020 09:10

Sorry tev jau cirkulacija sataisita, tad to protams cirkulee caur boileri, vienigi rekinies, ka siltuma zudumi buus palieli un boilerim visu laiku buus japiesilda.

Re: Boilers
Autors: Varu pats ()
Datums: 12/05/2020 09:47

Sqq rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sorry tev jau cirkulacija sataisita, tad to
> protams cirkulee caur boileri, vienigi rekinies,
> ka siltuma zudumi buus palieli un boilerim visu
> laiku buus japiesilda.

Lena gara visu pirku un tgd attapos kad ir dimbā.
Nopircis esmu arī udenim cirkulacijas sukni. Kur vinu man likt maja labāk vai pie boilera.?
Ja es laizu caur boileri un pirms uzlieku sukni un taka savienoju karsto izvadu ar auksto ievadu...vai man nevajag uz auksta ievada uzlikt pretvārstu un aiz sukna pretvārstu. Lai no auksta nespiez ārā un no karsta nespiez suknim pretējaa virzienā?
200l boilers man ir lielaku man negribas un vai vajag 2 vanasistabas katra savā stāvā un virtuve...

Re: Boilers
Autors: 112244 ()
Datums: 12/05/2020 17:25

Skaties kāda izskatās pareiza cirkulācija [youtu.be]



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  ********   **     **  ********  **     ** 
 **  **  **  **     **  **     **  **        ***   *** 
 **  **  **  **     **  **     **  **        **** **** 
 **  **  **  **     **  *********  ******    ** *** ** 
 **  **  **  **     **  **     **  **        **     ** 
 **  **  **  **     **  **     **  **        **     ** 
  ***  ***   ********   **     **  **        **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727