UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Ūdens sūknis ar spiedkatlu + Karcher
Autors: Arhimēds ()
Datums: 26/02/2021 12:38

Es izvairītos likt dziļurbuma sūkni lietus ūdenim. Tas tomēr ir ar dažādiem piemaisījumiem/smiltīm, kas dziļurbuma sūkņiem nepatiks. Liktu parastāko centrbēdzes sūkni un ar metāla lāpstiņām. Pieļauju, ka keramikas veidīgie arī ātri beigsies.

Re: Ūdens sūknis ar spiedkatlu + Karcher
Autors: Aldiss ()
Datums: 26/02/2021 13:03

4-5 Bar laistīšanai ir padaudz, var pārplēst dārza šļūtenes, Pietiks arī ar 2 bar.
Man aiz 1000l konteinermucas ir vislētākais ksenukai pirktais hidrofors ar 24 litriem, šķiet tolaik maksāja kādus 49EUR, izmantoju periodā aprīlis-oktobris. Kalpo gadus sešus.

Re: Ūdens sūknis ar spiedkatlu + Karcher
Datums: 26/02/2021 13:39

Tas ir pamatā domāts dažādai mazgāšanai, kur tiks izmantota tā expansion hose (šļūtene, kura izstiepjas garumā kad iekšā spiediens). It kā raksta ka vajag ap 4 bar viņai. Plus galā tiek liktas dažādas sprauslas un tur it kā prasās spiediens. Protams dzīvē jātestē kā tur sanāks, varbūt 4 nemaz nevajag. Es vienkārši skatos tehniskos datus kur figurē 4bar. Lielākoties autiņam, bet nu arī visadiem saimniecības citiem loriņiem. Man ir arī karčerveidīgais, bet ar viņu neērti tomēr un garums tāds, ka autiņu tā apiet apkārt nevar.
Agrāk izmantoju izvadu no mājas, kur ir 1.5 - 2 bar un tas ir krienti par maz visiem tiem savienojumiem un sprauslām - nekas ārā īsti nenāk - tāpēc virs 2 vajag noteikti un pēc izjūtām 4 man tā arī sanāk.

Re: Ūdens sūknis ar spiedkatlu + Karcher
Datums: 26/02/2021 13:47

Jā un par tiem lētajiem hidroforiem. Biju iepircis vienu tādu lētuci un šoziem vajadzēja izskalot vienu tvertni. Nu tas sūknis galīgi nespēja uzcelt spiedienu. Piedevām man bija vēl viens lētucis pliks sūknis un tas tik pat vājš bija. Ar abiem tā arī neko nepanācu, turklāt baroju viņus nevis no akas bet mucas (nebija jāceļ viņiem augšā vispār nemaz)
Tad nu tagad es sliecos uz tā lētuča hidrofora uzlikt kaut kādu no pedrollo saimes, par tiem vismaz zinu, ka sūknē labi un stabili.
Ja nebūs cita interesanta risinājuma.

Re: Ūdens sūknis ar spiedkatlu + Karcher
Autors: ETT ()
Datums: 26/02/2021 16:51

Beigu beigās autiņš apaugs ar aļģēm un sūnu. Nāksies kaļķot ;)

Re: Ūdens sūknis ar spiedkatlu + Karcher
Autors: agrais ()
Datums: 26/02/2021 18:55

Grundfosam ir dzilurbuma frekvenču sukni, strada uz patereto udens daudzumu, bez hidrofora. Tik diezgan padargi, ap 900 eiro tads letakais komplekts. ir ari tadi pasi itaļu razojuma, aizmirsu nosaukumu, bet uz pusi letaki. Tas ir tas kas pieejams Akvedukta, iespejams ka citur ir ari citi varianti.

Re: Ūdens sūknis ar spiedkatlu + Karcher
Autors: ints45 ()
Datums: 26/02/2021 21:43

Grudfosam ir arī tādi paši vienkārši iegremdējamie sūkņi. Maksā ap 500

Re: Ūdens sūknis ar spiedkatlu + Karcher
Autors: Aldiss ()
Datums: 26/02/2021 22:27

Mašīnas mazgāšanas spiediena iegūšanai tomēr vajadzētu izmantot specializētos augstspiediena sūkņus, nevis censties piemeklēt ūdensapgādes sūkni ar iecerētajām īpašībām. Augstspiediediena mazgāšanas sūkņiem ir maza caurplūde, bet liels spiediens, savukārt ūdensapgādes sūkņiem liela caurplūde, bet mazs spiediens. Karcher mazgātāja nezinu kas nepatīk.
AliExpress ierakstām "car wash pump high pressure" ieraugām mazu štruntiņu,bet tā spiediens būs krietni lielāks....

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **        **      **  ********   ******** 
 ***   ***  **        **  **  **  **     **  **    ** 
 **** ****  **        **  **  **  **     **      **   
 ** *** **  **        **  **  **  ********      **    
 **     **  **        **  **  **  **           **     
 **     **  **        **  **  **  **           **     
 **     **  ********   ***  ***   **           **     

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727