UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 5 no 7
Re: Infiltrācija pēc bioloģiskās kanalizācijas
Autors: binary ()
Datums: 11/06/2019 07:19

L=2000 caurules jau nopirktas un atvestas.
Pamērīju tranšeju - tomēr platāka, tuvāk 40cm.

Re: Infiltrācija pēc bioloģiskās kanalizācijas
Autors: kkk ()
Datums: 11/06/2019 10:07

Tu esi drošs, ka blietējot tai tranšejā viņa tev nesaks brukt ciet? Pievienojos, ka jādara kā Vilnis raksta. Ieguldīt vari arī bez lāzeriem un striķiem - paņem garu līmeņrādi, pie viena gala ar izoleni pietin klucīti, kas nodrošinās pareizu kritumu un noej pa cauruli no viena gala.

Re: Infiltrācija pēc bioloģiskās kanalizācijas
Autors: binary ()
Datums: 26/02/2020 21:37

Šodien August AT8 iekārtai vadības bloks sāka bļaut par to, ka jāmaina filtru. Viņu ir reāla jēga mainīt ik pēc pusgada? Kur viņu var nopirkt?

Re: Infiltrācija pēc bioloģiskās kanalizācijas
Autors: Katls ()
Datums: 26/02/2020 21:42

Atskrūvē vaļā un paskaties vai ir netīrs un vai ir skalojams. Tas vadības bloks nekādi nav saistīts ar kompresoru, tik tik cik elektrības padevi regulē.

Re: Infiltrācija pēc bioloģiskās kanalizācijas
Datums: 26/02/2020 22:08

Viņiem tagad ir vadības bloki arī? Atsūti bildi kā izskatās. Un kam tas filtrs, kompresoram ieejošajam gaisam vai kam? Man arī AT8, bet tādas fīčas nav un nav arī vadības bloks.

Re: Infiltrācija pēc bioloģiskās kanalizācijas
Autors: agrais ()
Datums: 26/02/2020 22:12

Ko tad tas vadības bloks vada? Kompresors, vairak tur neka nav. Kompresoram ir tads porolona filtriņs, esmu vienu reizi skatijies, izpurinaju un atliku atpakal.

Re: Infiltrācija pēc bioloģiskās kanalizācijas
Autors: binary ()
Datums: 26/02/2020 22:48

Tie filtri labi pacieš mazgāšanu? Vispār instrukcijā tam hiblow kompresoram ir minēts arī kaut kas par filtra tīrīšanu / mazgāšanu.

Vilnis_Radio, filtrs ienākošajam gaisam.
Vadības bloks slēgā to kompresoru iekšā/ārā. Var pamainīt intervālus, cik ilgi strādā, cik ilgi ir izslēgts. Un, kā izrādās, tas vadības bloks arī atgādina par filtra nomaiņu ik pēc pusgada. Nemācēšu teikt, vai dara vēl kaut ko. Es nebrīnītos, ja viņā būtu iestrādāta kaut kāda nebūt aizsardzība (pirmais, kas nāk prātā - elementārs noplūdnieks un kompresora patērētās jaudas monitorings).
Kas vecajā versijā kompresoru slēgā? Nebija kaut kāds mehānisks taimeris?

Starp citu, šomēnes vētras laikā iekārtai vāks aizlidoja. Tas lielais, kam diametrs ir 1.5m. Aizķēra aiz malas, uzrāva pāris metru augstumā un aizpūta. Atradām ~200m attālumā no mājām. Tiem, kam iekārta ierīkota tādā vietā, kur vējš var ieskrieties, varu vien ieteikt parūpēties par to, lai vāku neaizpūš :) Pie reizes tie, kas to jau ir izdarījuši, varētu padalīties ar saviem risinājumiem. Gunārs no august.lv rakstīja, ka esot pieejami slēdzami vāki, bet cena nav pārāk draudzīga.

Re: Infiltrācija pēc bioloģiskās kanalizācijas
Autors: binary ()
Datums: 26/02/2020 22:58

Vilnis_Radio Wrote:
-------------------------------------------------------
> Viņiem tagad ir vadības bloki arī? Atsūti bildi kā
> izskatās. Un kam tas filtrs, kompresoram
> ieejošajam gaisam vai kam? Man arī AT8, bet tādas
> fīčas nav un nav arī vadības bloks.

Vadības bloks saucas "August BASIC"
[bnvi.lt]
[www.august.lt]

Re: Infiltrācija pēc bioloģiskās kanalizācijas
Autors: Mairis ()
Datums: 27/02/2020 08:32

> Starp citu, šomēnes vētras laikā iekārtai vāks
> aizlidoja. Tas lielais, kam diametrs ir 1.5m.
> Aizķēra aiz malas, uzrāva pāris metru augstumā un
> aizpūta. Atradām ~200m attālumā no mājām. Tiem,
> kam iekārta ierīkota tādā vietā, kur vējš var
> ieskrieties, varu vien ieteikt parūpēties par to,
> lai vāku neaizpūš :) Pie reizes tie, kas to jau ir
> izdarījuši, varētu padalīties ar saviem
> risinājumiem. Gunārs no august.lv rakstīja, ka
> esot pieejami slēdzami vāki, bet cena nav pārāk
> draudzīga.


Vienkāršāk ir uzlikt tādu laba izmēra puķu podu uz vāka. :D Ko arī esmu izdarījis.

Re: Infiltrācija pēc bioloģiskās kanalizācijas
Datums: 27/02/2020 09:38

Jā, manai versijai tāds bloks vēl nebija un nāca līdzi mehāniskais taimeris, kurš manā gadījumā saplīsa diezgan ātri un tad es ieliku sadales kastē releju, kurš ir uzticamāks un ar to problēmu vairs nav bijis.
Es domāju, ka filtru maiņas paziņojums ir vienkārši ieprogrammēts atgādinājums, jo es neticu, ka viņiem varētu būt uzstādīts kompresora vados kaut kāds spiediena mērītājs, kurš reāli fiksē brīdi, kad filtrs vairs neuztur pietiekamu caurplūdi - tas tomēr jau ir pietiekoši sarežģīts risinājums. Lai gan pēc būtības nekas sarežģīts tur nav - tur būtu jābūt parciālajam spiediena mērītājam ar divām mazām šļūtenītēm. Apskatot kompresoru to vajadzētu uzreizi redzēt. Ņemot vērā, ka kompresors visticamāk ir tas pats secohs, tad tam devējam būtu jāatrodas ārpus tā, ja tas vispār ir. Attiecīgi var to filtru izpūst ar pneimatiku vai mazgāt, ja mazgājams, bet var arī nedarīt neko, ja vizuāli bundulī visas kustības notiek normālā intensitātē. Es neesmu to filtru ne mainījis ne tīrījis, jo neredzu pēc tā vajadzību.
Pēc vadības bloka izmēra un izpildījuma es teiktu, ka tur nav iekšā noplūdnieks - būs tikai viena programmējamā plate ar releju. Ja būtu noplūdnieks, tad tomēr testa pogai vajadzētu būt.



Labots 1 reizes. Pēdējo reizi labots 27/02/2020 09:40, labojis Vilnis_Radio.

Pašreizējā: 5 no 7


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******    **      **  ********        **  **     ** 
 **    **   **  **  **  **              **  **     ** 
 **         **  **  **  **              **  **     ** 
 **   ****  **  **  **  ******          **  **     ** 
 **    **   **  **  **  **        **    **  **     ** 
 **    **   **  **  **  **        **    **  **     ** 
  ******     ***  ***   ********   ******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727