UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3
Re: Granulu apkure ar siltuma akumulātoru!
Autors: Shrimp ()
Datums: 25/01/2018 10:04

Jankouzs Wrote:
-------------------------------------------------------
> Tā nu es te izmeiģinājos visādi un esmu paliis
> pie varianta,ka kurinu caur mucu, uzturu mucā
> visu laiku siltumu,deglis strādā uz konstantiem
> 35kw ieregulēju degli tā kad katlā sasniedzot
> 71 grādu deglis izslēedzāas un siltums uz
> māaju ja vajag iet no muacas uz māju un atpakaļ
> nāk caur katlu un ja temperatūura katlā
> nokrīitāas liidz 40 grādiem deglis
> ieslēedzāas un dzen augšā starpiibu!
> pavēeroju sanāak ka deglis pa diennakti
> ieslēedzaas kāadas 5 x katru reizi uz kādu
> stundu! granulas apēed nedaudz vairāak par 1
> maisu 16kg Esmu apmierināats mājaas visu laiku
> konstanta temp. 22-23 grāadi!Ielikšu
> siltummainī turbalizātorus un jābūt vēl
> labāk!

Cik KW katlam? Tad sanāk, ka deglis nav tā būvē, lai, piemēram, kad sistēmā ir pieprasījums viņš spētu uzdzīt temperatūru uz kaut vai tiem pašiem 70, tas ir darba specifika ir pilnīgi citādāka kā malkai? Protams, tas viss ir jārēķina, bet var sanākt, ka viņš strādā nepārtraukti, ja visu laiku ir pieprasījums.

Neesmu inženieris, tāpēc piedodiet, ja muļķīgs jautājums, kas notiek, ja deglis kā Tavā video, strādā uz tiem 64 grādiem nesasniedzot 70, sistēmā vairs nav pieprasījums, bet akumulatorā ir vieta siltumam un, lai gan sistēmai vairs siltumu nevajag, akumulators turpinās ņemt siltumu kamēr nebūs sasniedzis 70 grādus un tikai tad ļaus katlam sasniegt 70 un deglim izslēgties? Vai katls sasniedz tos uzstādītos 70 grādus tikai tad, kad akumulatorā arī ir 70?

Re: Granulu apkure ar siltuma akumulātoru!
Autors: Jankouzs ()
Datums: 25/01/2018 11:11

Sveiks! Katlam 25kw bet reāli viņš ir jaudīgāks! Nu manā gadījumā ir tā,ka deglis strādā nemainot jaudu un kamēr no aku nāk vēs ūdens atpakaļ uz katlu,tikmēr deglis mauc,kad aku un māja ir pilna,tad arī katlā sāk celties temperatūra un deglis attiecīgi izslēdzās! Bet tur jānoķer tā optimālaa degļa jauda,tik pat labi ja degli sagrieztu uz kādiem 50kw katls varēetu arii izslēgties vēl nepiepildot aku! Es jau nedaudz pamainīju deglim jaudu arī tagat,tagat viņš man strādā uz 31.2kw tur ir jāpieslīpējās tam visam!

Re: Granulu apkure ar siltuma akumulātoru!
Autors: Shrimp ()
Datums: 25/01/2018 12:00

Jankouzs Wrote:
-------------------------------------------------------
> Sveiks! Katlam 25kw bet reāli viņš ir
> jaudīgāks! Nu manā gadījumā ir tā,ka deglis
> strādā nemainot jaudu un kamēr no aku nāk vēs
> ūdens atpakaļ uz katlu,tikmēr deglis mauc,kad
> aku un māja ir pilna,tad arī katlā sāk celties
> temperatūra un deglis attiecīgi izslēdzās! Bet
> tur jānoķer tā optimālaa degļa jauda,tik pat
> labi ja degli sagrieztu uz kādiem 50kw katls
> varēetu arii izslēgties vēl nepiepildot aku! Es
> jau nedaudz pamainīju deglim jaudu arī
> tagat,tagat viņš man strādā uz 31.2kw tur ir
> jāpieslīpējās tam visam!

Vai teiksmim mainot kilovatus, Tavā gadījumā uz leju, katla nepartauktā cikla temperatura nenokritās no 64 uz zemāku, tā it kā vajadzētu būt un kad sistēma bija pilna, tad pieļauju arī ar pilnu sistēmu spēja uzdzīt 70. Bet vai viss nenotika drusku ilgāk. vai nesanāk, ka dienas beigās esi nokurinājis vienādi?

Re: Granulu apkure ar siltuma akumulātoru!
Autors: Jankouzs ()
Datums: 25/01/2018 12:46

Reāli tie 35 kw bij vaidzīigi,lai uzdzīitu mucu ātrāk,tagat,kad nepieciešama siltuma uzturēšana mucā un mājā pietiek ar mazāku jaudu vidēji ap 25-30kw ir pilnīgi pietiekoši,lai arī skurtenī lieks karstums neaizietu! Es tagat piekoriģēju granulu patēriņa precizitāti-granulu ražību ,tuvāk patiesībai un reāli manu iepriekšējo 35kw vietā ir ap 30 kw plus vēl nometu jaudu nedaudz nost,optimāli un labi vaidzētu būt ap 25kw un nekas īsti nemainās,katls strādā ap 65 grādiem un tad palēnām kāpj augšā un sasniedz manus iestatītos 70 grāadus! Sūknis man ieslēdzās pie 60 grādiem,bet ja ieslēgtos teiksim pie 50 grāadiem,tad arii nedaudz būutu jāpacīnās , lai dabūtu savus 65 grādus!

Re: Granulu apkure ar siltuma akumulātoru!
Autors: Shrimp ()
Datums: 25/01/2018 13:20

Video izskatās, ka Tev katlam nav mazais loks, tāpēc Tu turi augstu ieslēgšanās temperatūru cirkulācijas sūknim?

Re: Granulu apkure ar siltuma akumulātoru!
Autors: Jankouzs ()
Datums: 25/01/2018 14:40

Ir mazais loks! tikai mazajā lokā ir trīsgaitnieks manuāli regulējams,nav automātiskais un kad katlā ir vismaz 60 grādi,tad atpakaļ gaitā ir aptuveni 50 grādi!

Re: Granulu apkure ar siltuma akumulātoru!
Datums: 29/01/2018 21:33

Sākumāpriecājas ka nebūs jāstrādā par kurinātāju un tikai pēc tam domā kā nevilkt bikses pār galvu lai € neizripo

Iet uz lapu: Iepriekšējā123
Pašreizējā: 3 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********    ******          **  **         ******** 
 **     **  **    **         **  **    **   **       
 **     **  **               **  **    **   **       
 ********   **   ****        **  **    **   ******   
 **         **    **   **    **  *********  **       
 **         **    **   **    **        **   **       
 **          ******     ******         **   **       

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727