UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 2 no 4
Re: Darvojas apkures katls / briketes
Autors: aigarello ()
Datums: 07/11/2017 23:28

Cik daudz kg briketes tiek iemestas vienā reizē, un cik ilgi tās katlā deg (vai gruzd) ?

Re: Darvojas apkures katls / briketes
Autors: pip ()
Datums: 08/11/2017 00:24

Tur ir noteikti jabrauc meistaram uz vietas skatities. Gan jau kads kartejais ss.com santehnikis

Re: Darvojas apkures katls / briketes
Datums: 08/11/2017 07:58

Es teiktu, ka pilnīgi droši meistars nav meistars - lai arī kā viņš ir būvējis to sistēmu viņam bija jāuzbūvē lai tā strādātu normāli (vai arī pēc tam jānovērš visa šī nelaime) - šobrīd kā jau kolēģi te min ir vismaz 2 redzamas problēmas - nepareizs spiediens un nepareizs kuršanās process.
Viennozīmīgi tev jāmeklē cits meistars, jo esmu pārliecināts, ka visas tās problēmas var novērst. Cita lieta, ka būtu nepieciešams arī piedzīt sāpju naudu no tā "meistara" par tādu darbu.

Re: Darvojas apkures katls / briketes
Datums: 08/11/2017 08:02

Darvošanās problēmu izraisa 3 lietas - vai nu nepareizs sistēmas slēgums, apkures iekārta jaudīgāka par mājas patēriņu vai arī pārāk mitrs kurināmais. Visas trīs lietas var arī kombinēties. Pat ja sistēma ir pareizi uzbūvēta un iemesls ir pārāk mitras briketes meistaram uz to būtu jānorāda.

Re: Darvojas apkures katls / briketes
Autors: eneil ()
Datums: 08/11/2017 11:09

Ziga Wrote:
-------------------------------------------------------
> Kā kurinat? Cik briketes uzreiz liekat?


Lieku vienu paku uzreiz, tas aizņem pusi no tās vietiņas, kur jāliek iekšā

Re: Darvojas apkures katls / briketes
Autors: eneil ()
Datums: 08/11/2017 11:31

Esmu izsaukusi šodien citu meistaru, došu ziņu, kas bija par vainu.

Re: Darvojas apkures katls / briketes
Autors: SerViss ()
Datums: 08/11/2017 11:47

Jūsu 80 kvadrātmetru platībai šāds momentālais siltuma daudzums (brikešu skaits) ir par lielu. Lai neuzvārītos, katls bremzē gaisa padevi. Sākas gruzdēšana un darvošanās, jo nabaga katlam nav citu paņēmienu kā sevi bremzēt. Vienīgi jūsu rokas spēj dozēt kurināmā porciju. Tieši liekās briketes kalpo darvas ražošanai. Ja sistēmai nav siltuma akumulators, vai nav pieslēgts granulu deglis, tad par dozētāju jāstrādā kurinātājam ar biežu pieiešanu ar dažām briketēm. Tāds varētu būt pagaidu risinājums kamēr sistēma nav sakārtota.

Re: Darvojas apkures katls / briketes
Autors: Rx ()
Datums: 08/11/2017 13:43

Pareizi SerViss! Pakā , pēc interneta datiem ir 10kg 4300kcal ražojošas briketes. Apziņāšanai tas ir 50kW/h enerģijas iegūšanai. Ja ir 80m2, tad max 8kW/h vajag padot uz māju (ziemā, aukstumā...). Bet briketes taču aizdegās visas! Un mazā laikā izdalās 50kW jauda. Pēc aptuvena aprēķina, pietiek ar 2 briketēm stundā ( ja pakā 12 briketes pa 0,83kg..katra.). Un tā arī jādara....ja nav akumulatora.

Re: Darvojas apkures katls / briketes
Autors: eneil ()
Datums: 08/11/2017 14:45

Man ir tāds griežamais, kur uzliek 80 grādus, tad kad katlā ir līdz 80 grādiem, tad man aizveras apakšā tas caurums durtiņām pa ko izņemu pelnus, tur durtiņās ir tāds caurums, tad viņš nodzēš tās briketes, kad atkal ir 65 grādi, vāciņš atveras. tagad man ir tā, ka 1 brikešu paka izdeg 4 stundās un tad tiek sasniegti tie 80 grādi (jo katls ir vnk šausmīgi apdarvojies, ar visu ikdienas tīrīšanu) bet tad uz 8 vakarā iemetu vēl vienu paku, jo tās gandrīz izdevušas, man tā otra paka deg vismaz 10 stundas, 12 stundā briketes izdegušas, bet tempratūra vēl 60.
Tikai tāpēc, ka darvojas, negribu slēgt klāt granulu pričendāļus un kurināt ar granulām, jo to varu jebkurā laikā izdarīt, bet gribas sakārtot lai ar briketēm arī kuras.

Re: Darvojas apkures katls / briketes
Autors: eneil ()
Datums: 08/11/2017 14:48

Piemirsu pateikt, pa laikam sametu katlā arī alkšņu malku, viņa izdeg stundas laikā, tā lūciņa pat neaizveras, jo uzkāpj līdz 80 un var teikt malka izdevusi, bet darvas daudzums tas pats, sanāk ka nenotiek degšanas bremzēšana
neko nesaprotu, bet man te visi saka, ka kautkas nav ar to, ka 0 grādos spiediens ir 0, bet kad uzkuras uz 80, tad 1,7-1,8 uzreiz, esot liela starpība. ja es ielietu 0,5, tad pie 60 grādiem man jau jāizlaiž no sistēmas ūdens, jo ir jau 1,8

Pašreizējā: 2 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  ********  ********  **      **   ******  
    **     **    **     **     **  **  **  **    ** 
    **         **       **     **  **  **  **       
    **        **        **     **  **  **  **       
    **       **         **     **  **  **  **       
    **       **         **     **  **  **  **    ** 
    **       **         **      ***  ***    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727