UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Atsauksmes par Termofor CA krāsnīm
Autors: JanisL ()
Datums: 05/02/2017 14:51

Laba diena!
Ir plāns savā 95m2 mājā (viens stāvs) izmantot kamīnkrāsni ar centrālapkures pieslēgumu un radiatoriem. Jēdziens par skaidām utmldz. neuztrauc.

Šobrīd teorētiski esmu noskatījis šo serbu ražojumu MBS Thermo Vulkan - [ej.uz] . Jaudas parametri izskatās ļoti ok. Biju apskatīt klātienē. Vizuāli nav ne vainas, vienīgi kurtuves izmērs galīgi nepārliecina (dziļumā ~ 36cm).

Taču nesen man ieteica paskatīties arī uz krievu Termofor krāsnīm - piemēram, uz šādu Termofor Inženieris Gidravliks (nosaukums vnk šausmīgs...) - [ej.uz] . Cena uz pusi mazāka, jauda lielāka, ir termonanometrs un kurtuve lielāka. Ir kādam kāds komentārs par šo krievu ražojumu? Par Termofor pirts krāsnīm dzirdētas labas atsauksmes.

Re: Atsauksmes par Termofor CA krāsnīm
Autors: bern ()
Datums: 05/02/2017 22:38

Pirmkārt, otrajam varinatam ražotāja norādītā jauda tomēr ir daudzkārt mazāka. Otrkārt, kāpēc izvēlei ir jābūt tieši starp šiem diviem variantiem? Varbūt labāk ieplānot apkures sistēmu ar akumulatoru? Būs dārgāk, bet komforts daudz lielāks un arī iespējamība nošaut greizi ar kamīnkrāsns izvēli arī daudz mazāka.

Re: Atsauksmes par Termofor CA krāsnīm
Autors: rodrigo22 ()
Datums: 06/02/2017 08:38

Man ir malkas ogļu apkures katls, bet savu laiku nokalpojis, gribu jaunu. Vai kāds bezina kādas firmas tērauda katlu, kas labi kalpotu vismaz gadus 15



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **         **        **    **   *******  
 **     **  **    **   **        **   **   **     ** 
 **         **    **   **        **  **           ** 
 ********   **    **   **        *****      *******  
 **     **  *********  **        **  **           ** 
 **     **        **   **        **   **   **     ** 
  *******         **   ********  **    **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727