UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 8 no 10
Re: Granulu kamīns Centropelet
Autors: glosbergs ()
Datums: 21/03/2019 14:44

Pieļauju ka problēma ir tieši tāpēc ka lieto katlu tikai siltajam ūdeni un apkuri nesi pieslēdzis. Kamēr silto ūdeni nelieto, tikmēr katls strādā minimālajā režīmā (gaidot kad parādīsies pieprasījum pēc siltā ūdens) un šajā minimālajā režīmā arī rodas vislielākie kvēpi un nosēdumi. Ja būtu pieslēgta arī apkure, tad katls strādā ar lielāku jaudu (lielāku liesmu un temperatūru) un kvēpi rodas mazāk. Vēl ir variants ieslēgt ECO-STOP režīmu, tad katls izslēgsies, ja nebūs pieprasījuma pēc siltā ūdens, bet tad rēķinies ka būs ilgi jāgaida siltais ūdens, jo katla ieslēgšanas ir vairāku minūšu ilgs process.

Re: Granulu kamīns Centropelet
Autors: glosbergs ()
Datums: 21/03/2019 15:01

Man ir jautājums tiem kuriem ir Centropelet ZV sērijas kamīni.
Kādas vērības jums ir PR03 un PR24 parametriem?

No šīs instrukcijas 14 lpp
[austrobaltika.com]

Re: Granulu kamīns Centropelet
Autors: Alex$ ()
Datums: 24/03/2019 20:32

kaut kadas problemas, vai gribat salidzinat?

Re: Granulu kamīns Centropelet
Autors: glosbergs () ()
Datums: 25/03/2019 14:20

Ir problēmas (~reizi nedēļā noslāpst "no fire") un gribu salīdzināt.

Re: Granulu kamīns Centropelet
Autors: Glosbegrs ()
Datums: 25/03/2019 14:23

Principā interesē jebkurš parametrs, kur ir atšķirīgs no rūpnīcas defaultā.

Re: Granulu kamīns Centropelet
Autors: DjCowboyLAT ()
Datums: 25/03/2019 22:20

Interesanti palasiit. Nu taa, sezona pagajusi pa lielam. Noslapa 2 reizes. Iemeslu nepamaniju. Ideaals aparaats.
Par to pievadu no aaras, taads tika uztaisiits jau pirmajaa dienaa. Kaa jau pirmajaas lapusees mineeju, tad vilkme ne tikai no skurstenja bija, bet par daudz pieplustoshais gaiss arii. Naacaas pieglushiit mazliet to 50mm trubu. Visi apmierinaati.
Paterinjsh manam minetajam dzivoklim, sezona 1 palete.

Re: Granulu kamīns Centropelet
Autors: Ortikovs Aleksandrs ()
Datums: 26/03/2019 07:09

Man nav sads kamins, ka ir ar tirisanas intervaliem, piemeram deglis kopa ar tenu aizserejas vai nu granulas padeve bloketa un lidz nedabu aizdegt? Japarliecinas vai tas ir mehaniska problema vai tomer nenostrada kads mezgls no sistemas vai kluda vadibas blokam, sanak japaseko katram aizdegsanas ciklam un jasecina vai visas operacijas tai bridi strada korekti.
Blakus jautajums kada apsildama platiba jums ir un cik ir videjais granulu paterins pie -5 ?

Re: Granulu kamīns Centropelet
Autors: glosbergs ()
Datums: 28/03/2019 17:17

Ja jautājums ir man tad:
1) Problēmas ar granulu padevi nav, jo noslāpšanas gadījumos deglis ir piebiris pilns ar granulām. Deglis ir tīrs un visi caurumi vaļā.
2) Domāju ar tenu nav nekāda skara, jo tens tiek lietos tikai pie 1. aizdegšanās un ar to problēmas nav. Ja nenostrādā 1.aizdegšanās tad ir cita kļūda. Tāda ir bijusi, bet tikai tad ja granulas izbeigušās, tad loģiski nekāda aizdegšanās nevar notikt.
3) Ja es zinātu kurš būs tas sliktais cikls es pasekotu, bet sēdēt vairākas dienas pie krāsns neesmu gatavs.

Re: Granulu kamīns Centropelet
Autors: glosbergs ()
Datums: 28/03/2019 17:18

4) Plātība 75m2 pie -5 nepilns maiss (15kg) diennaktī.
5) Man ir aizdomas par šo - kamīna darbības laikā notiek degļa tīrīšana “pull fire”. Ik pēc noteikta laika (parametr PR03) noteiktu laiku (parametrs PR24) deglī pūš gaisu tādejādi to iztīrot no pelniem. Man ir aizdomas ka dažreiz iztīra “pārāk labi” un deglī nepaliek ogles lai aizdegtos nākamā granulas, kuras padod pēc tīrīšanas. Man šie parametri ievērojami atšķiras no rūpnīcas, pūš biežāk un ilgāk.
Šobrīd nodarbojos ar eksperimentiem pamazām tuvinot parametrus rūpnīcas uzstādītājiem, bet pēc katrām izmaiņas vismaz nedēļa jāpadarbina, lai saprastu vai ir izmaiņas.

Re: Granulu kamīns Centropelet
Autors: Tinis ()
Datums: 28/03/2019 17:24

Kāpēc tad uzreiz neatjaunot rūpnīcas parametrus?

Pašreizējā: 8 no 10


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **         ******   **    **  **     ** 
 **        **        **    **   **  **   **     ** 
 **        **        **          ****    **     ** 
 ******    **        **           **     **     ** 
 **        **        **           **      **   **  
 **        **        **    **     **       ** **   
 **        ********   ******      **        ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727