UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 3 no 10
Re: Granulu kamīns Centropelet
Autors: AK123 ()
Datums: 08/02/2018 07:15

Jā, pēc 1 min sūkšanas visi filtri pilni un knapi sūc

Re: Granulu kamīns Centropelet
Autors: MrBadMan ()
Datums: 22/02/2018 17:20

Pašlaik skatos arī granulu kamīnu kā risinājumu apkurei garāžā - darbnīcā, bez centrālapkures. Pētu vairākus variantus/ražotājus. Kā izskatās visiem elektronika +/- vienāda, izņemot dažus. Jautājumus granulu kamīnu lietotājiem:
1) cik vienkārša/sarežģīta regulēšana?
2) vai iespējams regulēt granulu padeves daudzumu pie iekurināšanas un darbības laikā?
3) vai iespējma ventilatora plūsmas regulēšana - tīrīšana/iekurināšana/degšana/beigu tīrīšana?
4) kā ar elektronikas uzticamību?
Papētot instrukcijas, izskatās, ka nepieciešams servisa kods vai parole, lai lietotājs parastais kaut ko nesačakarē. SB nemācēja precīzi izstāstīt, bet kā risinājumu piedāvāja spečuka atbraukšanu un ieregulēšanu, tas kaut kā neuzrunāja, jo mainot granulas katru reizi jāsauc spečuks, kurš par velti nebrauks, loģiski.
Mājas granulu katlam regulēšana ir loģiska un vienkārša. Servisa parole, protams, vajadzīga.

Re: Granulu kamīns Centropelet
Autors: arre ()
Datums: 23/02/2018 10:12

Es te nesen biju vienā veikalā (1 liela telpa ap 100m2), kuru apkurina ar granulu kamīnu Alfaplamm bez centrālapkures. Ar savām funkcijām galā tiek, bet pirmajā gadā kamīnam nosprādzis TENs, kas atbild par automātisko aizdedzināšanos. Ar garantijas remontu nekas viņiem nebija sanācis - atteikts (sīkāk neprasīju kādēļ). Remonts materiāli neizdevīgs, tādēļ iekurina viņi to kamīnu tagad manuāli - ar degšķidrumu. Pelni jāsūc katru dienu

Re: Granulu kamīns Centropelet
Autors: MrBadMan ()
Datums: 03/03/2018 08:54

Pētot dažādus variantus, nopirku leišu ražojuma granulu kamīnu garāžai/darbnīcai. Nosaukums Astra P-7. Viņiem izrādījās visjēdzīgākais user manuālis. Vismaz izskaidrots ar zīmējumiem par apkopi un tīrīšanu, citiem nebija. Tirgotājam jautāju par servisa paroli, ja vajag kādus iestatījumus pieregulēt, atbide bija : "mums nav", bet ir servisa cilvēkiem. Vēl jau pastāv variants dabūt servisa paroli no ražotāja, bet pagaidām viss strādā. Telpu uzsilda diezgan ātri.

Re: Granulu kamīns Centropelet
Autors: AArtis ()
Datums: 01/10/2018 01:02

Par šo ar baidos!!šiberis jo liela vilkne!man bija malkas katls, chaula 170mm un tagad uzliku granulas kaminu un vinam 80mm uztaisiju pareju, bet nu velk ieksa ļoti.pagaidam nezinu vai slikti vai ne,jo kamīns darbojās tik nedēļi

Re: Granulu kamīns Centropelet
Autors: Janis Zag ()
Datums: 07/11/2018 11:17

Labdien. Pasam ir Centropellet ZV24 jau 1.5 sezonas. Stav virtuve. 6 radiatori plus boileris. Kad nopirku tad info vel vispar nebija, bet skatos tagad diezgan daudz! Ja kadam interese mana, kaa lietotaja pieredze varar uzrakstit uz janiszagarins et gmail.com un pec tam varu pastastit sikak visu, lai nav jaraksta.pats sakuma baigi mekleju info bet nebija pieejams nekas..

Re: Granulu kamīns alfa plam commo 15 kw
Autors: Jāniskk ()
Datums: 02/12/2018 15:39

Labdien, vēlos padalīties pieredzē par iegādāto Granulu Kamīnu Alfa plam Commo 15kw ar centrālapkuri. Kamīnu nopirku no uzņēmuma Firma "FAN" SIA. Lietoju pirmo sezonu. Mana pieredze ir tāda kamīns strādā diezgan nestabili, ir reizes kad granulas netiek aizdedzinātas un piebirst pilns deglis, principā kamīns apstājas un no rīta viss auksts, tas jāparstartē lai atkal sāktu darboties. :(:(:( . Reizēm aizdegšanās process notiek novēloti, tā rezūltātā aizdegas ar nelielu sprādzieniņu. Izskatās ka darbība arī ir diezgan neekonomiska. Esmu arī aicinājis firmas pārstāvjus labot situāciju, bet pēc viņu regulācijas kamīna darbība joprojām nestabila, es pat teiktu bīstama!!! Ieteiktu izvēlēties citu ražotāju un modeli !!!

Re: Granulu kamīns alfa plam commo 15 kw
Autors: Viesturs773 ()
Datums: 03/12/2018 09:09

kādas granulas lieto, kur pirki?

bieži vien pie sliktas aizdegšanās ir vainojamas granulas- to kvalitāte.

Re: Granulu kamīns alfa plam commo 15 kw
Autors: vorobuwka ()
Datums: 06/12/2018 08:59

Labdien!
Mēs arī pirmo sezonu lietojam granulu kamīnu, tikai cita ražotāja, mums bija tieši tāda problēma, kad sākam tirīt kamīnu katru vakaru, tad problēma arī aizgāja, un minimums reizi nedēļā jāpatīra aizdegšanas sensors.

Re: Granulu kamīns Centropelet
Autors: Glosbegrs ()
Datums: 06/12/2018 11:31

Šoruden uzliku Contrometal ZV14 kamīnu. 70m2 3radioatori + dvieļu žāvētājs.
Viss būtu labi, bet mēneša laikā vismaz 5 reizes nav nostrādājusi aizdegšanās (alarm no fire). Izslēdzot/ieslēdzot atkal strādā. Man liekas tas nav īsti ok. Stikla durtiņas arī diezgan ātri (nedēļas laikā) aizkvēp un ir jātīra, ja grib baudīt liesmu.
Jāatzīst ka granulas līdz šim esmu pircis tikai depo (lētākās), laikam jāsāk ar to ka jāpamēģina kvalitatīvākas granulas.
Vai ir vēl kādi iemesli tam “no fire”?
Var būt jāierīko gaisa padeve no āra, kā to rekomendē ražotājs, pagaidām kamīns gaisu ņem no telpas.

Pašreizējā: 3 no 10


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  **      **  **     **  **     ** 
 **     **  **     **  **  **  **   **   **   **     ** 
 **     **  **     **  **  **  **    ** **    **     ** 
 **     **  **     **  **  **  **     ***     ********* 
 **     **   **   **   **  **  **    ** **    **     ** 
 **     **    ** **    **  **  **   **   **   **     ** 
  *******      ***      ***  ***   **     **  **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727