UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5
Re: siltās grīdas
Autors: Jampadracis (neīstais) ()
Datums: 10/08/2020 16:48

Darbu neskaitīju :)
Cik tur tā darba - lielākais darbs ir savilkt vadus līdz termostatiem, ko, cik saprotu, darīsi tikvaitā.

Pārējais: uzlikt servomotorus un vadiņus savienot - pārāk šiki, lai sauktu meistaru :)

Re: siltās grīdas
Autors: Jampadracis (neīstais) ()
Datums: 10/08/2020 16:55

Nezinu, ko tavā tāmē bija vīri domājuši par izpildmehānismu skaitu. Iegādājos kolektora komplektu, kur turpgaitai ir plūsmas mērītāji un atpakaļgaitai ar rokām regulējami korķīši, kurus var ērti nomainīt pret servomotoriem (citi sauc arī par izpildmehānismiem). 8 loki = 8 servomotori.

Re: siltās grīdas
Datums: 10/08/2020 20:29

Man sistēma ir ārkārtīgi vienkārša - pie kolektora sūknis un pienākošo kolektoram turpgaitu man virina termogalva, kura ar visu to krānu man šķiet 30eur kādi bija. Reālajā dzīvē kad ārā ir mūsu ziema - ar salīdzinoši vienmuļu klimatu, tad nekustinot to galvu ir tie 24 ko vēlos. Ir nobalansētas cilpas, jo dažās telpās vajag mazliet mazāk, dažās vairāk. Tā kā māja ir labi siltināta, tad tāda lēkāšana vispār nenotiek. Dažreiz, kad iet par kādiem 10 grādiem zemāk ārā, tad jau mājinieki jūt, ka nav vairierastie 24-25 un tad viņi ar roku pagriež. Visā apkures sezonā to galvu pagroza nu varbūt 4 reizes mēnesī. Es piemēram neredzu savā sistēmā jēgu automātikai - varbūt kādā citā mājā tam ir nozīme, grūti spriest.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  ********   **     **  ********   **     ** 
  **  **   **     **  **     **  **     **  **     ** 
   ****    **     **  **     **  **     **  **     ** 
    **     **     **  **     **  ********   ********* 
    **     **     **  **     **  **     **  **     ** 
    **     **     **  **     **  **     **  **     ** 
    **     ********    *******   ********   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727