UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 2 no 5
Re: siltās grīdas
Datums: 05/08/2016 15:21

Kolektoru racionāli ir likt telpām pa vidu, lai no katra kontūra izeja -ieeja būtu kolektoram max tuvu. Saliek grīdas un izvadus izvelt ar nelielu rezervi kolektora vietā. Atnāk santehs pieliek kolektoru pie sienas vai kur nu tur paredzēts, nogriež cauruļu galus pēc mēra un pievieno. Tālāk jau citas caurules nāk no katla uz kolektoru.
Tātad ir jāizdomā kolektoram labākā vieta:
1) lai grīdu loki racionāli pieslēdzas,
2) lai sakarīgi var pievilkt divas caurules no katlu telpas.

Re: siltās grīdas
Autors: Aldiss ()
Datums: 05/08/2016 19:58

siltās grīdas trubas varētu vilkt vannas istabā pa sienu. Vannas istabai jābūt siltākais pluss spoguļi neaizsvīdīs.

Re: siltās grīdas
Autors: pip ()
Datums: 05/08/2016 23:17

Pipec komentari viens par otru labaks. Var vilkt gar aru arii vienu loku. Protams ar etilenglikolu iekshaa. Nebuus jatira araa sniegs. :D
Es laikam ar sirdi nokristu. Ja man klients atbildetu. Uz jautajumu. Kaa tad jums tas trubas iet. Ja nesilda. Un nevar atgaisot. A es vinas pa vannasistabu izvilku. Lai spoguli nesviist ciet.

Re: siltās grīdas
Autors: ETT ()
Datums: 07/08/2016 09:28

Kāpēc uzreiz ar sirdi jākrīt, vai tad nav zināms, ka dažviet Somijā un Norvēģijā ir apsildāmi trotuāri, bet siltās grīdas vai sienas ir tikai konkrēts silto virsmu risinājuma veids?
[www.gaspro.lv]
Pārfrāzējot svētos rakstus, svētīti tie, kas nezina :)

Re: siltās grīdas
Autors: Dindirin ()
Datums: 07/08/2016 11:00

Ar atgaisošanu nekādas problēmas nevar būt. Priekš tam ir sūknis, kas burbuļus aizpūš līdz atgaisotājam.
Man nu jau 8 gadus vienā dzīvoklī vannasistabas spogulis pielīmēts pie sienas, siltās grīdas caurule met līkumu caur šo sienu. Spogulis nesvīst, vannasistaba silta un viss kārtībā.

Otrā dzīvoklī grīdas cilpai līkumu ieliku sienā zem dvieļu pakaramā. Līdz ar to nevajag pirkt dvieļu žāvētāju, siena silda. Vasarā, kad nekurinu, tas nestrādā, bet vasarā dvieļus tāpat karinām citur.

Re: siltās grīdas
Autors: DsKs ()
Datums: 07/08/2016 18:28

Siltās sienas pilnība nav nekas jauns ... faktiski drīzāk jaunāks moments ir siltie griesti ... tiesa dārgi ...

[www.zehnder.co.uk]

Re: siltās grīdas
Autors: Klauns ()
Datums: 12/04/2020 10:57

Man arī jautājums par siltajām grīdām - ir zināms, ka betonam virs grīdas caurulēm nepieciešams izlikt amortizācijas lenti pa perimetru (pieguļošu sienām), lai betons neplaisātu. Tas ir ok, skaidrs, bet kādu viedokli varat piedāvāt gadījumā, ja pamati ir veidoti ar dobeles paneli, līdz ar to iekštelpās betona grīdas līmenis būs līdz ar dobeles paneļa putuplasta augšējo malu - tātad, vai varētu iztikt bez amortizācijas lentas, ņemot vērā, ka teorētiski betona grīda varēs, izplešoties spiesties virsū šim puķikam!? Jeb tas pacietais putuplasts būs par cietu, lai grīda brīvi izplestos?

Re: siltās grīdas
Autors: EsEs ()
Datums: 12/04/2020 11:56

pip rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pipec komentari viens par otru labaks. Var vilkt
> gar aru arii vienu loku. Protams ar etilenglikolu
> iekshaa. Nebuus jatira araa sniegs. :D
> Es laikam ar sirdi nokristu. Ja man klients
> atbildetu. Uz jautajumu. Kaa tad jums tas trubas
> iet. Ja nesilda. Un nevar atgaisot. A es vinas pa
> vannasistabu izvilku. Lai spoguli nesviist ciet.


Pipec ir tādi profesionāļi ka tu un praktiķim līdzigie. Uzmetas par lielirm profiem bet praksē tukšums un nezināšana.

Re: siltās grīdas
Datums: 12/04/2020 22:04

Amortizācijas lenta nav domāta īsti, lai betons neplaisātu, bet lai mazliet nostaigātu pa vertikāli un mazlietiņ pa horiznotāli. Pret plaisāšanu pamātā ir kompensācijas šuves lielās platībās.
Es domāju, ka šajā gadījumā amortizācijas lentu diezgan droši varētu arī nelikt, jo putuplasts ir labs risinājums grīdas plātnes atdalīšanai no pamatiem, tomēr tā 1cm lenta arī nenāks par sliktu. Viņa vispār neko nemaksā un tas 1 cm pa perimetru arī neko nespēlē uz apdari, jo to vietu tāpat nosegs grīdlīste, vai arī ieksējā apdare.

Re: siltās grīdas
Autors: Pašdarbnieks ()
Datums: 12/04/2020 22:54

Putoplasts betona deformācijas neapturēs, lai plātne nosplīlētos un noplaisātu, par to tu vari būt drošs..
Bieži amortizācijas lentes vietā liek normālu 2cm eps putiku pa perimetru, lai sienas nesilda. Es ar tā izdarīju.

Pašreizējā: 2 no 5


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   ********   **    **  **      **   ******  
 **    **  **     **   **  **   **  **  **  **    ** 
 **        **     **    ****    **  **  **  **       
 **        ********      **     **  **  **  **       
 **        **     **     **     **  **  **  **       
 **    **  **     **     **     **  **  **  **    ** 
  ******   ********      **      ***  ***    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727